Behoefte aan ultieme ontspanning in het rustige Safaga? Hotel Menaville is een heerlijk 4-sterrenhotel dat alles heeft voor een vakantie vol rust, zon én zee. Lekker urenlang luieren op je ligbedje aan het privéstrand. Of ga op snorkelavontuur in de Rode Zee. Ook ideaal voor een vakantie met het hele gezin: de kinderen hebben de grootste lol in de miniclub en –disco. Met all inclusive verzorging worden je smaakpapillen continu geprikkeld. Dus: boek jouw reis bij Hotel Menaville als je echt even wil genieten.
All inclusive in Hotel Menaville Safaga: onbeperkt zorgeloos genieten
Waarom naar Hotel Menaville?
Bij aankomst laat je je verwelkomen door de vriendelijke medewerkers van de receptie. Zij helpen je met het inchecken en staan 24 uur per dag voor je klaar om jouw vakantie tiptop te maken. Nadat je je koffers op de kamers hebt neergelegd is het tijd voor een welverdiende duik in de Rode Zee. Trek je zwemkleding aan en loop richting het privéstrand. Wat een luxe, zeg. Na wat spelletjes in het water met je kinderen luier je nog wat uurtjes op je ligbed op het strand. Met dat prachtige uitzicht op zee kom je helemaal in de vakantiestemming. Voor je het weet is het alweer tijd voor het diner. Laten jullie nou net honger hebben. Jullie frissen je even op op de kamer en hollen naar het restaurant want het buffet staat al klaar. Je stelt een heerlijke Italiaanse maaltijd samen en laat je daarna verrassen bij entertainmentprogramma van die avond. Genieten!
Faciliteiten bij Hotel Menaville
Algemeen:
- 4-sterrenhotel
- 294 kamers
- 24-uursreceptie
- Spa-centrum met een sauna (€), jacuzzi (€), wellnessmassages (€) en fitnesslessen (€)
- Fitnessruimte
- Tafeltennis
- Kitestation (€)
- Duikcentrum (€)
- Watersporten op het strand aangeboden door lokale aanbieders (€)
- Live entertainment in de avonden
|
Eten en drinken:
- Restaurant Amalia met de Italiaanse keuken
- Cactus pub
- Beach bar
- Zwembad bar
- Windsurf bar
- Duikcentrum bar
- Shisha bar
|
Zwemmen en zonnen:
- Privéstrand
- Zwembad
- Zonneterrassen
- Ligstoelen
- Parasols
- Badhanddoeken
|
Voor de kinderen:
- Miniclub (3-12 jaar, reservering vereist)
- Minidisco
- Geïntegreerd kinderbad
|
In de omgeving van Hotel Menaville
Hotel Menaville ligt aan een privéstrand, uitkijkend op de Rode Zee. De havenstad Port Safaga bevindt zich op zo'n 15 minuten rijden. Liever naar een grotere stad? Dan is Hurghada 1 uur rijden. De luchthaven van Hurghada bereik je in zo'n 45 minuten met de auto.
Verzorging bij Hotel Menaville
Bij hotel Menaville verblijf je op basis van all inclusive, zodat je de hele dag zorgeloos van de lekkerste gerechten geniet.
Ontbijt: buffet
Lunch: buffet
Diner: buffet met showcooking en regelmatig thema-avonden
Koffie en gebak van 16:00 tot 17:00
Geselecteerde alcoholvrije en nationale alcoholische drankjes van 10:00 tot 00:00
Kamerinformatie Hotel Menaville
Alle kamers zijn voorzien van airconditioning, een koelkast, tv, telefoon en een badkamer met bad, toilet en haardroger. Je beschikt altijd over een balkon of terras met uitzicht op de tuin, sommige kamers bieden zelfs uitzicht op zee of liggen direct aan het strand. De kamers zijn ruim en comfortabel ingericht voor een ontspannen verblijf.
Tweepersoonskamer Tuinzicht (ca. 28 m²)
Deze kamer heeft uitzicht op de tuin en is geschikt voor maximaal 3 volwassenen. Ook te boeken voor alleengebruik. Liever zeezicht? Kies dan de Superior-variant.
Deluxe Chalet Beachfront (ca. 56 m², vanaf 10.11.23)
Ruime chalet direct aan het strand met uitzicht op de tuin. Hier geniet je van extra ruimte en privacy, perfect voor maximaal 3 volwassenen.
Familiekamer met Verbindingsdeur (ca. 56 m²)
Bestaat uit twee aparte tweepersoonskamers met een verbindingsdeur. Elke kamer heeft een eigen badkamer. Ideaal voor gezinnen tot 3 volwassenen en 1 kind.