Hotel Melia Cohiba

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Havana, Westen, Cuba

  • Ontdek de service van het hotel
  • Kom tot rust in de jacuzzi
  • Droombestemming in Havana
  • Luxueus 5-sterren hotel
Vanafprijs geldt op:
3 juni (9 dagen)
met 2 personen
Logies & ontbijt
Vliegreis vanafAmsterdam
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 1283

Omschrijving over Hotel Melia Cohiba

Verblijven in een aangename accommodatie in Havana? Hotel Melia Cohiba is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 626 reizigers beoordelen Hotel Melia Cohiba gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Melia Cohiba, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cuba? Boek jouw vakantie naar Hotel Melia Cohiba vandaag nog!

Ligging

centrum Capitol op ca. 7 km
in de bebouwde kom, direct aan zee, in een lokale omgeving en rustig gelegen
luchthaven José Martí op ca. 20 km
parkeerplaats op ca. 10 m
strand op ca. 20 km

Faciliteiten

busservice naar Oud Havana
gratis wifi in openbare ruimte
receptie
bij de receptie spreekt men Duits, Engels en Frans
terras
tuin
strijkfaciliteiten
afgesloten bagageruimte
Tegen betaling
roomservice (24 uur per dag)
(mini)supermarkt
winkeltje(s)
kapper
tv lounge
wasservice
stomerijservice
parkeergelegenheid

Wellness

1 sauna voor mannen en 1 voor vrouwen
jacuzzi (buiten)
Tegen betaling
massage
relaxruimte
sauna
schoonheidssalon

USP's

Genieten met een grote G
Prachtig uitzicht op de zee
Mooi en modern zwembad
Maar liefst 7 bars om uit te kiezen
Ontspannen met een verse cocktail
Ontdek het unieke Habana Café

Op en top genieten

Voor degenen die van luxe en comfort houden is dit hotel een echte aanrader. Het 22 verdiepingen tellende hoge gebouw biedt ruime kamers met allen sublieme uitzichten over de stad Havana en de zee. Van de vele faciliteiten is ééntje wel heel bijzonder; het immens populaire theaterrestaurant Havana Café.

Restaurants/Bars

buffetrestaurant: Plaza Habana (Internationaal)
3 à-la-carterestaurants: Med (mediterraans), Grill Aqua's (Barbecue en grill) en La Piazza (Italiaans)
7 bars: binnenbar El Relicario, binnenbar Habana Café, binnenbar Casa del Habano (Cocktails), lobbybar Expresso Bar, lobbybar Gran Añejo, buitenbar Aqua's Bar en binnenbar El Cobijo Real
snackbar
er worden galadiners en thema-avonden georganiseerd

Zwembaden

buitenbad
badhanddoeken, ligbedden en parasols
zonneterras

Sport & Activiteiten

fitnessfaciliteiten
Tegen betaling
pooltafel
squash

Entertainment

discotheek
Tegen betaling
's avonds animatie

Voor de kinderen

Tegen betaling
kinderstoel
kinderoppas

Overige informatie

officiële classificatie: 5 sterren
onze classificatie: 4.5 ster
totaal aantal kamers/ appartementen: 462
in deze accommodatie verblijven voornamelijk Britten, Duitsers, Fransen en Noren
gebouwd in 1994 en gerenoveerd in 2008
er is 1 gebouw
het hoofdgebouw heeft 22 verdiepingen inclusief begane grond en 7 liften
voltage: 220 volt

Contracten

Zomer
Verzorging
logies en ontbijt
halfpension
Belangrijke informatie
de charme van Cuba is ook dat de tijd er stil heeft gestaan. Daardoor kunnen de standaarden van de hotels lager liggen dan je op andere (Caribische) bestemmingen gewend bent. Soms valt de elektriciteit uit, is het eten lauw of is er alleen lauw water. Ook kan er minder variatie in het eten zijn. En kunnen sommige hotels een likje verf gebruiken en worden kleine schades, zoals een kapotte vloertegel niet altijd gelijk gerepareerd. Het land en de vriendelijke bevolking laten je dat snel vergeten
Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.

Alle prijzen & boeken