


Bekijk ons beschikbare aanbod in Zwarte Zeekust of Bulgarije
Op zoek naar een all-inclusive hotel met een aquapark? Kies dan voor Hotel Royal Park in Elenite! Bij dit luxe 4-sterrenhotel breng jij de dagen vooral door in je zwembroek, want er ligt een groot zwembad met wel 4 waterglijbanen op je te wachten. Liever genieten met je voetjes in het zand? Het strand van Elenite ligt in de achtertuin. Ideaal voor families met kinderen en strandgenieters vanwege de vele faciliteiten, de ligging en het Aquapark. Dat wordt een topvakantie!
Het hotel is ideaal gelegen direct aan de zwarte zee. Het strand is op een steenworp afstand, waardoor je vanuit je bed gelijk kan afkoelen in de zee. Verder is er voldoende waterpret in het resort met een groot zwembad en 4 glijbanen. Ook is er een zonterras om het zwembad, waar je uit kan rusten op een ligbedje onder een parasol.
Buiten dit aquapark, heeft het hotel ook nog andere activiteiten voor groot en klein! Zo is er een miniclub, een speeltuin, animatie en kan je `s avonds genieten van entertainment, zoals een minidisco. Ook zijn er verschillende sportfaciliteiten, zoals een tennisbaan, tafeltennistafels, een volleybalveld. Bovendien is er een fitnessruimte. Verder zijn er ook wellnessfaciliteiten, zoals een sauna en een Turks stoombad.
Met zoveel leuks kom je haast tijd tekort, maar vergeet niet om jezelf te verwennen met het lekkere eten dat voor je klaarstaat. Zo kun je genieten van een heerlijk ontbijt-, lunch- en dinerbuffet. Ook is er een heerlijk Italiaans à-la-carte restaurant, waar je een lekkere pasta of pizza kan gaan eten! Verder kun je ten alle tijden genieten van heerlijke snacks en verfrissende drankjes.
Het geheel beschikt over een receptie, lounge, lift, bar, buffetrestaurant en à la carte restaurants en een zwembad met apart kinderbad, zonneterras, ligbedden en buitenbar. Tevens tennis, tafeltennis, strandvolleybal en fitness. Ook is er een sauna, Turks stoombad en massage. Voor de kleintjes is er een speeltuin, minidisco, animatie en een miniclub (4 t/m 12 jaar). Verder een disco, minimarkt, winkeltjes, animatie en entertainment.
Algemeen: |
Eten en drinken: |
|
|
Zwembad: |
Voor de kinderen: |
|
|
Sport: |
Wellness: |
|
|
Hotel Royal ligt in de badplaats van Elenite. Vanuit het hotel kun je verschillende bezienswaardigheden in de buurt bezoeken. Rijd bijvoorbeeld naar het piratenschip Black Sam, of bezoek de heilige kerk van Moeder Eleusa. Deze zijn binnen 30 minuten rijden te bereiken.
Handig om te weten! Vanuit de luchthaven van Boergas ben je binnen 40 minuten rijden al op het resort. Zo kan je zorgeloze vakantie na de vlucht snel beginnen.
Bij Hotel Royal Park verblijf je op basis van all-inclusive. Dat wordt dus sowieso een onbezorgde vakantie. Je kunt tijdens je verblijf gebruik maken van het volgende:
Alle kamers zijn uitgerust met airconditioning, tv, kabel-tv, kleine koelkast, föhn, bad of douche. De kamer heeft ook een uitschuifbare fauteuil / bank, geschikt voor een kind.
Tweepersoonskamer: Uitzicht op zee of park. De grootte is 30m². Geschikt voor 2 tot 4 personen.
Studio: Uitzicht op zee of park. De grootte is 30m². Slaapkamer en woonkamer apart. Geschikt voor 2 tot 5 personen.
Geniet van een comfortabel all-inclusive verblijf en daag je gezin uit wie als snelste van de glijbaan af kan!