Op zoek naar een levendige vakantie op Barbados? In het bruisende Christchurch ligt het 3-sterren Time Out Hotel, direct tegenover het prachtige Dover Beach. Dit hotel biedt een perfecte combinatie van comfort en Caribische sfeer. Je verblijft in ruime kamers met moderne voorzieningen en sommige kamers bieden uitzicht op het zwembad of de tuin. Ontspan bij het buitenzwembad, geniet van een maaltijd in het restaurant of verken de levendige omgeving met tal van restaurants en winkels. Het vriendelijke personeel staat altijd klaar om je verblijf onvergetelijk te maken. Boek nu je verblijf bij Time Out Hotel en ervaar de charme van Barbados!
Time Out Hotel beschikt over 76 comfortabele kamers, elk voorzien van airconditioning, een flatscreen-tv en een mini-koelkast. Het hotel biedt een buitenzwembad omringd door tropische tuinen, een restaurant en bar, en een 24-uursreceptie. De centrale ligging in Christchurch maakt het eenvoudig om de lokale bezienswaardigheden en het bruisende nachtleven te verkennen.
Algemeen:
|
Eten & Drinken:
|
Zwembad:
|
Time Out Hotel ligt in het hart van St. Lawrence Gap, een levendige wijk bekend om zijn restaurants, bars en winkels. Het prachtige Dover Beach bevindt zich direct tegenover het hotel. Het centrum van Bridgetown ligt op ongeveer 7 kilometer afstand, terwijl de internationale luchthaven Grantley Adams op circa 11 kilometer ligt. Dankzij de centrale ligging is het hotel een ideale uitvalsbasis om Barbados te verkennen.
Bij Time Out Hotel verblijf je op basis van logies of logies & ontbijt.
Alle kamers bieden gratis WiFi, een eigen badkamer met douche of bad, toilet en föhn, een koelkast, telefoon, kabelzenders, (kleding)kast, zithoek, strijkvoorzieningen en thee- en koffiefaciliteiten. Sommige kamers beschikken daarnaast over een balkon of patio met buitenmeubels. Iedere kamer is voorzien van airconditioning en een tv, vaak een flatscreen.
Standaard Kamer (30 m²): Een eenvoudige en ruime kamer met airconditioning, eigen badkamer met douche, een flatscreen-tv en een waterkoker. Praktisch ingericht voor een comfortabel verblijf.
Tweepersoonskamer met Uitzicht op het Zwembad (32 m²): Deze kamer heeft twee tweepersoonsbedden en een balkon met uitzicht op het zwembad. Ideaal voor wie graag buiten zit en van een frisse duik houdt.
Superior Kamer (32 m²): Ruime kamer met een kingsize bed en een eigen balkon. De badkamer beschikt over een bad of douche. Fijn als je graag wat extra comfort wil.
Deluxe Kamer (50 m²): Een ruime en comfortabele kamer met balkon, airconditioning en een badkamer met bad of douche en gratis toiletartikelen. De inrichting is licht en praktisch, met alles wat je nodig hebt binnen handbereik.
Op zoek naar een levendige vakantie aan het strand met een vleugje Caribische charme? Boek dan nu je verblijf bij Time Out Hotel via D-reizen en laat je betoveren door de schoonheid van Barbados!