JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Mama Shelter Paris East - Frankrijk - D-reizen

Hotel Mama Shelter Paris East

Frankrijk - Parijs - Parijs

Foto Hotel Mama Shelter Paris East ** Parijs
8.1
Foto Hotel Mama Shelter Paris East ** Parijs
Foto Hotel Mama Shelter Paris East ** Parijs
Foto Hotel Mama Shelter Paris East ** Parijs
11
Hotel Mama Shelter Paris East
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Geweldige plek in Parijs
  • Doe 'tranquillo' op het dakterras
  • Ontdek wat dit hotel uniek maakt

Verblijven in een aangename accommodatie in Parijs? Hotel Mama Shelter Paris East is een comfortabel 2-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 9988 reizigers beoordelen Hotel Mama Shelter Paris East gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Mama Shelter Paris East, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Frankrijk? Boek jouw vakantie naar Hotel Mama Shelter Paris East vandaag nog!

Algemeen

Mama Shelter Paris East is een hip en stijlvol hotel in het 20e arrondissement van Parijs, perfect voor stedentripgasten die de levendige kant van de stad willen ontdekken. Het hotel biedt een unieke mix van comfort, creativiteit en modern design. Dankzij de nabijheid van metrostation Alexandre Dumas zijn de belangrijkste bezienswaardigheden van Parijs eenvoudig te bereiken. In ca. 30 minuten sta je voor het Louvre en in 40 minuten sta je bij de Eiffeltoren. Na een dag vol avontuur kun je ontspannen in de gezellige bar of genieten van het dakterras met een prachtig uitzicht over de stad. In het weekend wordt er regelmatig een rooftop party gehouden bij Mama Shelter Paris East.

Bijzonderheden

- Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
- Indien je een reis per trein boekt, dan is de boeking op aanvraag. Dit betekent dat de boeking niet direct definitief is, maar dat we eerst zullen controleren of de reis nog beschikbaar is. Indien het beschikbaar is, dan is de boeking definitief. Mocht het geselecteerde tarief niet meer beschikbaar zijn, dan zullen wij een vrijblijvend voorstel doen voor een passend alternatief.

Faciliteiten

- Receptie
- Lift
- Restaurant
- Dakterras (seizoensgebonden geopend)
- Gratis wifi

Ligging

- Mama Shelter Paris East ligt in het 20e arrondissement van Parijs.
- In ca. 50 minuten sta je voor de wereldberoemde Eiffeltoren.
- Opéra Garnier bereik je in ca. 30 minuten met de metro.
- In een half uur sta je in de kunstenaarswijk Montmartre.

Openbaar vervoer:
- Metrostation Alexandre Dumas ligt op ca. 13 minuten loopafstand van hotel Mama Shelter Paris East.
- Bushalte Pyrénées - Bagnolet ligt voor de ingang van het hotel.

Met de trein:
- Het aankomststation van Eurostar, Gare du Nord, ligt op ca. 30 minuten afstand met de bus of metro.

Met het vliegtuig:
- Luchthaven Charles de Gaulle ligt op ca. 1 uur afstand. Reis met de trein en bus naar hotel Mama Shelter Paris East.
- Luchthaven Orly ligt op ca. 1 uur afstand. Maak gebruik van twee metrolijnen om naar het hotel te reizen.

Met de auto:
- Parkeren kan bij Mama Shelter Paris East voor ca. € 25,- per dag.
- Let op: een milieusticker is verplicht indien je met auto naar Parijs reist.

Kamers (170)

De kamers van hotel Mama Shelter Paris East zijn voorzien van onderstaande faciliteiten: - 2-persoonsbed Queen Size of twee 1-persoonsbedden - TV - Kluisje - Badkamer met bad of douche en toilet

Inbegrepen

Inbegrepen

  • Gratis wifi
  • Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer

Overige informatie

Gratis reisgids: Bij boeking van een vlieg- of treinreis* kun je na boeking een handige Marco Polo, ANWB Extra of Lonely Planet (Engelstalig) reisgids bestellen ter waarde van € 13,99. Zo kun je je optimaal voorbereiden op je stedentrip. Bekijk de vele bezienswaardigheden, cafés, de lokale keuken, winkelen en uitgaan in deze handige, compacte reisgids. * Niet voor Belfast, Bologna, Nice, Pisa, Palma de Mallorca, Warschau en niet voor last-minute boekingen binnen 14 dagen voor vertrek.

Kinderkorting

Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond. 

  • Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
  • Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.1
Zeer goed 500+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel Mama Shelter Paris East
      8.1
      Zeer goed 500+ beoordelingen
      p.p. vanaf 218, -
      Checken