Hotel The Marmara Taksim

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Istanbul, Istanbul, Turkije

  • Kwaliteit van een 5-sterren hotel
  • Kom tot rust in de jacuzzi
  • Hotel met de wow-factor
  • Reis mee naar Istanbul
Vanafprijs geldt op:
12 mei (3 dagen)
met 2 personen
Logies
Vliegreis vanafDüsseldorf
Alle prijzen & boeken

* Prijs kan i.v.m. beschikbaarheid tot moment boeking wijzigen.

p.p. vanaf * 344

Omschrijving over Hotel The Marmara Taksim

Algemene beschrijving

Dit eersteklas hotel beschikt over een ruime lobby met zitjes, liften, internet, lounge, tv-hoek, restaurant, kapsalon, verschillende bars, souvenirshop en zwembad met ligbedden (ca. mei-okt.). Tevens is er een fitness. Verder is er ook massage, sauna, Turks bad, stoombad, jacuzzi en zonnebank. Tevens vijf conferentiezalen en een buisinesscenter. Sommige faciliteiten zijn tegen betaling en/of seizoensgebonden.
Ontdek de veelzijdigheid van Istanbul in dit luxe hotel! In deze prachtige stad is altijd wat beleven. Musea, historische pleinen en gebouwen, bezienswaardigheden, voorstellingen en excursies. In Istanbul komt Europa en Azië samen. Het ene moment waant u zich in een sprookje van Duizend-en-één-nacht, het andere moment bevindt u zich in een moderne wereldstad. Istanbul wacht op u!

Kamerbeschrijving

De elegant en verzorgd ingerichte kamers zijn voorzien van telefoon, tv, internet, koffie- en theezetfaciliteiten, minibar, huurkluisje en airconditioning (op gezette tijden). Badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn.

Alle prijzen & boeken