Strand details: strand van het hotel, zand-/kiezelstrand
Afstand (ca.): tot de luchthaven Bodrum: 35 km; tot het centrum: 200 m; tot de plaats Bodrum: 3 km; tot winkelmogelijkheden: 200 m; tot uitgaansgelegenheden: 200 m
Faciliteiten:
Aantal hoofdgebouw(en): 1, aantal verdiepingen: 5
Aantal bijgebouwen: 8, aantal verdiepingen: 2
Aantal kamers/accommodaties in totaal: 351
Lobby, receptie, zithoeken, lift(en)
Internethoek (tegen betaling)
WiFi (inclusief), in alle openbare ruimtes
Afstand tot de dichtstbijzijnde geldautomaat: 50 m
Indoor discotheek
Doktersservice; was-/strijkservice
Buitengedeelte: zonneterras; beschikbaarheid buitencomplex afhankelijk van het weer; beperkingen in voor- en na-seizoen; grootte van het buitencomplex in m² ca.: 16000
Aantal zwembaden (zonder Kinderzwembad): 2 (zoetwater)
Ligbedden (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief), op het strand (inclusief)
Parasols (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief); op het strand (inclusief)
Stoelkussens (o.b.v. beschikbaarheid): bij het zwembad (inclusief); op het strand (inclusief)
Badhanddoeken: bij het zwembad (inclusief); op het strand (inclusief)
Parkeerplekken (o.b.v. beschikbaarheid): in de straat: inclusief
Aantal restaurants in totaal: 5
Aantal bars: 6
Aantal cafés: 1
Nationale categorie: 5 sterren
Kinderen:
Aantal zwembaden: 2
Details kinderzwembad: max. waterdiepte in cm: 30, apart, zoetwater
Vullen van de minibar (inclusief, 1 x dagelijks) met frisdrank, water
Airco (inclusief), individueel regelbaar
Maaltijden:
All-Inclusive Ultra (T) (zie onder)
Aantal restaurants in totaal: 5
1 buffetrestaurant, binnengedeelte, buitengedeelte, terras
4 à-la-carterestaurant/visrestaurant (alleen bij all-inclusive Ultra inclusief, 1 x per week , reservering vereist) met Chineese, Italiaanse, Turkse keuken
Aantal bars: 6
Hotelbar
Lobbybar
Zwembadbar (als snackbar beschikbaar)
Snackbar
Strandbar
Aantal cafés cafés: 1
All-inclusive ultra:
Ontbijt: buffet
Lunch: buffet
Diner: buffet
Langslapersonbijt van 10:00 tot 11:00 uur
Koffie met taart/gebak in de middag
Snacks overdag
Soep in de avond
24 uur per dag drankjes (geselecteerde lokale alcoholische dranken, geselecteerde lokale alcoholvrije dranken)
Drankjes op het strand
Categorie: 5
Sport:
Sport- en fitnessaanbod alleen seizoensgebonden en afhankelijk van het weer
Fitness / sport: fitnesscentrum (inclusief)
Watersportaanbod: verschillende niet-gemotoriseerde watersporten (tegen betaling, aangeboden door lokale aanbieders); verschillende gemotoriseerde watersporten (tegen betaling, aangeboden door lokale aanbieders)
Balsporten: tafeltennis (inclusief)
Andere sportfaciliteiten: darts (inclusief)
Wellness:
Spa- en wellnesscentrum: grootte: 101-500 m²
Wellnessgedeelte (tegen betaling)
Hamam (inclusief)
Sauna(s) (inclusief), aromasauna
Behandelruimten (aantal: 5)
Dienstverleningen (tegen betaling): massages; wellness- en schoonheidsbehandelingen
Amusement:
Animatie overdag
Avondentertainment: netjes
Wisselend activiteitenprogramma
Taal: Duits, Engels, taal van het land
Hotel richtlijnen:
Creditcards:
Er zijn taxi- en dolmusverbindingen beschikbaar.
Opmerking over de toegankelijkheid van het hotel:
Het hotel is geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Neem contact op met uw boekingskantoor met uw individuele wensen.
Locatie & omgeving
Reviews
8.4
Zeer goed500+ beoordelingen
Ligging
8.8
Kindvriendelijkheid
6.1
Hygiëne
5.5
Faciliteiten
7.3
Kamer
6.2
Animatie5.3
Personeel
6.5
Eten & Drinken
6.8
Kwaliteit Bedden
7.2
Prijs/Kwaliteit
5.5
Geen 5 sterren hotel maar 324 oktober 2024
2.0
Wij hebben een ernstige fout gemaakt door geen recensies te lezen voordat we boekten, en helaas bleken alle negatieve opmerkingen waar te zijn.
Ten eerste is de schoonmaak in de kamers vrijwel afwezig: de schoonmaaksters maken alleen het bed op en wisselen de handdoeken, maar stofzuigers hebben ze niet. De vloer in de kamer werd twee dagen niet schoongemaakt, en zelfs na een klacht bij de receptie legden ze in plaats van te schoonmaken gewoon handdoeken op de vloer. Het lijkt erop dat het beddengoed alle acht dagen niet is verschoond — op het dekbedovertrek zaten nog steeds dezelfde vlekken die er niet uit zijn gegaan.
Ook in het hoofdrestaurant waren er problemen. Er is een duidelijk personeelstekort, waardoor het opruimen van tafels en servies erg traag gaat. Het hotel was volledig volgeboekt, waardoor er vaak een tekort was aan borden en bestek, die we moesten vragen. Borden waren vaak vuil.
Wat het eten betreft, was de keuze aan vis zeer beperkt — meestal werd er hele vis met veel graten geserveerd. In zeldzame gevallen kon je een salade met tonijn uit blik of gerookte vis vinden, maar die had een onaangename smaak van modder. Er waren overvloedig veel groenten en lokale kazen. Ook werd er kip en een beetje rundvlees geserveerd. Helaas maakte het warme eten geen indruk. Het ontbijt was gelukkig van een goed niveau met een redelijk ruime keuze. Maar ook hier was er een tekort aan kopjes.
Het Italiaanse à la carte-restaurant was een teleurstelling en leek meer op een parodie van echte Italiaanse keuken.
Het merendeel van het personeel ziet er moe uit en bijna niemand spreekt Engels. Het openbare toilet bij het strand was vies, sterk ruikend en erg donker.
Er zijn echter enkele positieve punten te vermelden: het hotel heeft een gunstige ligging, twee eigen stranden en een mooi uitzicht vanuit het restaurant. De medewerkers van de receptie spreken goed Engels en proberen de gasten te helpen.
Het hotel wordt niet aanbevolen voor een vakantie met kinderen, omdat het strand uit kiezels bestaat.
Over het algemeen komt dit hotel meer overeen met het niveau van drie sterren, maar zeker niet met dat van vijf.
Lees meer
heel goed in turkey19 mei 2024
8.0
eens in turkey alles in orde ... maar eer we in turkey waren !! 244 km van onze bestemming geland al vliegt sun express ook op bodrum 15 km van ons hotel dus na bijna 4 uur in de vlieger te zitten mag je nog eens meer dan 3 uren in een bestelwagen zitten dan betaald u voor 9 dagen waaronder 9 mei maar dan kom je toe op 10 mei weet dus niet waarom ik moet betalen voor 9 mei als ik er niet ben hetzelfde in terug keren we betalen voor 9 dagen 8 nachten dus betaald voor 17 mei maar waren op 16 mei al om 22 uur op de weg dus niet overnacht en zeker niet in hotel geweest op 17 mei weer meer dan 3 uur in bestelwagen gezeten vertrokken dus in hotel om 22 uur en in belgie toegekomen na 7 uur dus meer dan 9 uur onderweg van turkeye op die tijd ben ik aan de west kust in amerika en volgende keer geen sun express meer die kosten me 2 dagen vakantie betaald en niets gehad misschien kunnen ze eens uitleggen dat op 9 mei een vlucht was in de namiddag op bodrum dan was ik nog op 9 mei in hotel en hadden we geen 3uren in een bestelwagen gezeten met een gek die waar hij 50 km mag rijden 110 deed gezelligen vakantie bedankt sun express
Lees meer
Geen gezelligheid ivm opruimen28 oktober 2019
5.0
Jammer dat veel dingen niet meer aanwezig waren.Ivm sluiting vd maand oktober
Lees meer
Alles er omheen is goed, hotel zelf is ontzettend slecht bijgehouden.16 september 2019
6.0
Eten en drinken is goed. Zwembad en strand zijn ook goed. Kamers oud en erg gehoorig. Meeste personeelsleden kunnen slecht of geen Engels. De ligging van het hotel is goed, bus dichtbij en veel winkeltjes in de buurt.
Lees meer
niet aan te bevelen13 juni 2019
6.0
eten ronduit slecht,rommelig doordat er op het terrein nog een hotel was en appartementen door turken werden bewoond
Lees meer
Goed hotel voor de prijs13 juni 2019
9.0
Goed hotel, kamers zijn verouderd, hadden een zogenaamde gerenoveerd superior kamer, nou gerenoveerd was hij zeker niet.