In het hart van het charmante Sevilla ligt het 3-sterrenhotel H10 Corregidor. Dit karakteristieke hotel is gevestigd in een historisch pand en ademt de authentieke Andalusische sfeer. Vanaf de romantische patio met fontein en palmbomen tot het vriendelijke ontvangst met een welkomstdrankje: hier begint je stedentrip in stijl! Geniet elke ochtend van een uitgebreid ontbijtbuffet op de patio, om daarna direct het levendige centrum van Sevilla in te lopen. Bezienswaardigheden zoals Metropol Parasol en het paleis Palacio de las Dueñas liggen op steenworp afstand. Dit hotel is de perfecte keuze voor wie comfort, cultuur en sfeer wil combineren. Boek jouw verblijf snel bij D-reizen en laat je verrassen door het betoverende Sevilla!
H10 Corregidor is een kleinschalig en stijlvol hotel met 73 comfortabele kamers. Bij aankomst word je warm welkom geheten met een drankje en stap je meteen in een wereld vol Spaanse charme. In de gezellige lounge of aan de bar geniet je van een ontspannen moment, en in de ochtend start je de dag met een uitgebreid ontbijtbuffet op de Andalusische patio. De patio is een echte eyecatcher: sfeervol, met kleurrijke tegels en volop groen.
Buiten wacht een klein maar fijn zwembad (seizoensgebonden), ideaal voor een verfrissende duik na een dag vol avontuur. Het hotel beschikt ook over een bagageruimte en een terras. Voor wie met een huurauto reist, is er een overdekte openbare parkeerplaats in de buurt (€). Alles in huis voor een onvergetelijke stedentrip!
Algemeen:
|
Eten & drinken:
|
Een vakantie of stedentrip in Sevilla is niet compleet zonder lekker eten. Bij Hotel H10 Corregidor, ben je dan ook omringd door smakelijke tapasrestaurants en een aantal gezellige bars.
Naast heerlijk eten heeft Sevilla natuurlijk ook bezienswaardigheden, waarvan er een aantal op loopafstand zitten. Alameda de Hércules is 2 minuten wandelen en de Metropol Parasol, de grootste houten constructie ter wereld, ligt op 8 minuten loopafstand. Na 15 minuten lopen bereik je de minaret Giralda, met de nabijgelegen kerk Santa María de la Sede. Dit is de grootste gotische kathedraal ter wereld en zeker een bezoekje waard! Meer zien tijdens een zonvakantie in Sevilla? De beroemde Real Alcázar ligt op 17 minuten loopafstand, de Plaza de España op 24 minuten. Mocht je liever niet willen lopen: er rijden ook bussen. Er zitten 2 bushaltes in de directe omgeving. Of neem de touristische 'hop on, hop off' bus, zodat je geen enkele highlight hoeft te missen.
Goed om te weten: de afstand naar de luchthaven van Sevilla bedraagt ongeveer een half uur rijden.
Bij H10 Corregidor verblijf je op basis van logies of logies & ontbijt. Het lekkere ontbijt wordt geserveerd in buffetvorm op de patio.
Tweepersoonskamer (circa 15 m²)
Comfortabele kamer met airco, telefoon, televisie, WiFi, kluisje en minibar (€). Voor extra gemak is er een Nespresso-apparaat, inclusief enkele cups per dag. De badkamer is uitgerust met bad of douche, haardroger, make-upspiegel, badjas, badslippers en toilet. Het type bed kan variëren: een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden.
Tweepersoonskamer met patiozicht (circa 15 m²)
Vergelijkbare faciliteiten als de standaard tweepersoonskamer, maar met uitzicht op de patio. Ook hier geniet je van een Nespresso-apparaat met enkele cups per dag, comfortabele inrichting en een fijne badkamer.
Driepersoonskamer (circa 27 m²)
Ruime kamer met een tweepersoonsbed en een eenpersoonsbed. Verder voorzien van airco, telefoon, televisie, WiFi, kluisje en minibar (€). Inclusief Nespresso-apparaat met 4 enkele per dag. De badkamer beschikt over bad of douche, haardroger, make-upspiegel, badjas, badslippers en toilet.
Combineer cultuur met gastronomie: na een dag vol bezienswaardigheden is het heerlijk om neer te strijken in de wijk Triana, bekend om zijn tapasbars en flamenco.