JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Appartement Corona Mar in Spanje, Spanje - D-reizen

Appartement Corona Mar

Spanje - Lanzarote - Puerto Del Carmen

Foto Appartement Corona Mar ** Puerto Del Carmen
8.8
Foto Appartement Corona Mar ** Puerto Del Carmen
Foto Appartement Corona Mar ** Puerto Del Carmen
Foto Appartement Corona Mar ** Puerto Del Carmen
15
Appartement Corona Mar
  • Tijd voor de welverdiende vakantie
  • Ontdek het karakter van Lanzarote
  • Speel een potje tafeltennis
  • Appartement met goede recensies

Op zoek naar een heerlijk verblijf in Puerto Del Carmen? Het appartementencomplex Corona Mar is met 1 ster voorzien van alle faciliteiten en ontzettend comfortabel. Met een compleet uitgeruste kitchenette en comfortabele bedden is het fijn thuiskomen na een dagje op het strand. Een pluspunt: dat strand vind je op 7 minuten lopen. Een perfect verblijf dus voor liefhebbers van de zon en zee! Daarnaast vind je tussen de appartementen in een heerlijk zwembad om de hele dag aan te luieren. Even erop uit? Dan zijn er in de directe omgeving van Corona Mar allerlei gezellige restaurants voor een heerlijk avondje uit. Dus, waar wacht je nog op? Boek jouw reis bij Corona Mar voor een onvergetelijke vakantie naar de zon op Lanzarote. 

Comfortabel appartementencomplex in Puerto Del Carmen

Waarom naar Appartement Corona Mar?

Je komt aan bij de receptie en wordt vriendelijk verwelkomd door de hartelijke medewerkers. Ze beantwoorden al je vragen over het bruisende Puerto del Carmen en geven je allerlei tips voor de leukste hotspots in de buurt. Na het inchecken loop je naar je eigen appartement en laat je je verwonderen bij het opentrekken van de deur. Wat een ruimte en comfort. Plof even neer op het bed en het vakantiegevoel begint echt op te borrelen. Je schuift je balkondeur open en kijkt uit op het prachtige zwembad. Je partner heeft zich al omgekleed en kan niet wachten om een verfrissende duik te nemen. Opschieten dus! Je legt je handdoekje vast uit op een ligbed en springt dan het zwembad in. Heerlijk, zo'n begin van je vakantie... Je partner droomt even weg bij het ligbedje en geniet van de warme zonnestralen. Even vergeten jullie de tijd. Het is namelijk alweer tijd voor het diner. Jullie maken je op voor een heerlijk avondje bij een goed restaurant aan het strand. Bestel vooral een lekkere cocktail en geniet van de zon die langzaam onder gaat... Proost! 

Faciliteiten bij Appartement Corona Mar

Algemeen:

  • 1-ster appartementencomplex 
  • 36 appartementen 
  • Receptie 
  • Gratis WiFi 
  • Tuin  
  • Zonneterras 
  • Zwembad 
  • Ligbedden  

In de omgeving van Appartement Corona Mar

Ben jij een echte liefhebber van het strand? Dan is Corona Mar ideaal gelegen. Binnen 7 minuten wandelen sta je op het heerlijke zandstrand La Peñita. Tegen het restaurant aan vind je meerdere gezellige restaurants en cafés. Liever een avondje in je appartement doorbrengen? Haal dan je boodschappen bij 1 van de supermarkten in de buurt. Die vind je allemaal binnen 10 minuten lopen. Ook goed om te weten: de luchthaven van Lanzarote bereik je in ongeveer 10 minuten met de auto.

Verzorging bij Appartement Corona Mar

Bij Corona Mar verblijf je op basis van logies. Je ontbijtjes scoor je bij de supermarkt naast het complex.  

Kamerinformatie Appartement Corona Mar

Alle appartementen van ongeveer 38 m² bestaan uit 1 slaapkamer en 1 woon-/slaapkamer. In de slaapkamer staan 2 eenpersoonsbedden en in de woon-/slaapkamer staat 1 slaapbank. Verder vind je er een televisie, kitchenette met een koelkast, magnetron, oven, broodrooster en koffie- en theefaciliteiten. De badkamer bestaat uit een bad of douche en toilet. Ook is er een balkon of terras. 
 

Tip van je reisadviseur

Lanzarote is een prachtig eiland om met je huurauto te ontdekken. Rijd in 30 minuten naar het zuidelijke kustplaatsje Playa Blanca of in 15 minuten naar de bruisende hoofdstad Arrecife en ontdek al het moois van Lanzarote. 

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8
  • Kindvriendelijkheid 8
  • Hygiëne 8
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 8
  • Personeel 10
  • Kwaliteit Bedden 7.3
  • Prijs/Kwaliteit 8.6
  • Een fijn goed gelegen rustig hotel 12 februari 2025
    8.0

    Corona Mar is gunstig gelegen nabij zee, winkels en restaurants. Zeer schoon met mooie zwembaden. Je kunt je huurauto goed parkeren bij de achteringang.

    Lees meer
  • Fijn, ruim appartement. 13 januari 2025
    8.0

    Lekker vakantie gevierd

  • Prima appartement met zwembad 02 december 2024
    8.0

    Appartement met zwembad 5 minuten lopen van strand

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Appartement Corona Mar
8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 322, -
Checken