JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Iberostar Waves Royal Andalus - Spanje - D-reizen

Hotel Iberostar Waves Royal Andalus

Spanje - Costa De La Luz - Novo Sancti Petri

Foto Hotel Iberostar Waves Royal Andalus **** Novo Sancti Petri
9.1
Foto Hotel Iberostar Waves Royal Andalus **** Novo Sancti Petri
Foto Hotel Iberostar Waves Royal Andalus **** Novo Sancti Petri
Foto Hotel Iberostar Waves Royal Andalus **** Novo Sancti Petri
25+
Hotel Iberostar Waves Royal Andalus
  • Een D-reizen topper!
  • Onderdeel van de IBEROSTAR keten
  • Spetteren in het binnenzwembad
  • Glij razendsnel van waterglijbanen

De 36-holes golfbaan maakt deel uit van het resort en zal zeker golfers verrukken! Kinderen van alle leeftijden kunnen plezier en gezelligheid hebben in de miniclub. Het kilometerslange zandstrand is perfect om te genieten van de zon en de zee.

Ligging

Het hotel ligt direct aan het strand van La Barrosa, een 5 km lang strand met een zachte helling en heeft vele prijzen gekregen. Naar Chiclana de la Frontera is het ca. 10 km. Er is een bushalte in de buurt van het hotel.

Faciliteiten

Het smaakvol ingerichte vakantiehotel is in de zomer van 2020 gerenoveerd en bestaat uit een hoofdgebouw, tuin, zwembad, ap. kinderzwembad, speelzwembad, zonneterrassen, ligstoelen en parasols bij het zwembad inbegrepen (op het strand tegen betaling), badhanddoeken (tegen borg). Ontvangsthal met receptie, wifi, lobbybar. Restaurant, à-la-carte-restaurant (Andalusisch; aanmelding, juli+augustus), barbecuerestaurant, pool-/snackbar (juni-september), binnenzwembad. 36-holes golfbaan, beach club (tegen betaling; juni-september). Landscat.: 4 sterren, 413 kamers, 3 verdiepingen, liften.

Verblijfstype

• Tweepersoonskamer (DBA, ca. 31 m²), airconditioning, minibar (tegen betaling), tv, telefoon, wifi, huurkluis. Bad/douche, toilet, haardroger, balkon. Max. 2V • Standaard kamer (DZA, ca. 31 m²), airconditioning, minibar (tegen betaling), tv, telefoon, wifi, huurkluis. Bad/douche, toilet, haardroger, balkon, eventueel met uitzicht op de tuin, zij- of directe zeezicht (DZM). Max. 2V+1K • Familiekamer (FSM, 01.11.-30.03.23, ca. 31 m²), airconditioning, minibar (tegen betaling), tv, telefoon, wifi (inclusief), huurkluis. Bad/douche, toilet, haardroger, balkon, zijdel. Zeezicht, naar keuze zeezicht (FSV, 01.11.-31.03.23). Max. 4V

Eten & Drinken

• all inclusive: Ontbijtbuffet, 's middags en 's avonds koud/warm buffet • Specifieke tijden Snacks, koffie/thee, gebak • Alcoholvrije en nationale alcoholische dranken van 10:00-24:00 uur (tot 31.10.22) • Alcoholvrije nationale alcoholische dranken van 10:30-24:00 uur (vanaf 01.11.22)  • Halfpension: Ontbijtbuffet, 's avonds koud/warm buffet • Ontbijt (01.11.-30.03.23): Ontbijtbuffet

Wellness & Fitness

• Wellnesscentrum (SPA-Sensations), sauna, stoombad, binnenzwembad (tegen betaling) • Beauty center, wellnessmassages, Cosmetische behandelingen, Behandelingen, Mani-/pedicure (tegen betaling) • Fitnessruimte, cardio- en spieropbouwapparatuur, cursusprogramma met fit fietsen, fit springen, pilates en Zumba®

Sport & fitness

• Tennis • 36-holes golfbaan (tegen betaling), tee-tijden kunnen worden geboekt via de receptie. Greenfee korting voor hotelgasten

Entertainment

• Avondshows, live muziek (in het hoogseizoen)

Minis, Maxis & Teens ((4-17 jaar))

• Kangaroo (6 maanden-3 j.; juli+augustus), Monkeys (4-7 j.; mei-oktober.), Dolphins (8-12 j.; mei-oktober.), Eagles (13-17 j.; juli+augustus) • Ap. kinderzwembad, speeltuin • Babybedden

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

9.1
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.2
  • Hygiëne 9.9
  • Kindvriendelijkheid 9.9
  • Faciliteiten 9.5
  • Kamer 9.9
  • Personeel 9.9
  • Eten & Drinken 9.9
  • Kwaliteit Bedden 9.9
  • Prijs/Kwaliteit 9.5
  • Super goede vakantie gehad 03 juni 2025
    10

    Heerlijke vakantie gehad, mooie locatie, uitstekend hotel met heerlijk eten en mooi zwembaden. Strand was super.

    Lees meer
  • Erg goed hotel met geweldig eten en personeel 05 mei 2025
    10

    De buffetten van zowel ontbijt als diner zijn ronduit geweldig! Niets ontbreekt! Personeel erg vriendelijk. Alles is schoon. Ligt pal aan het strand.

    Lees meer
  • Heerlijke vakantie 29 april 2025
    10

    We hebben een heerlijke vakantie gehad. Het hotel is ruim opgezet en alles ziet er keurig uit. De schoonmaak is erg goed, niet alleen de kamers, maar ook bij het buffet zorgen ze ervoor dat er nooit lang iets op de grond ligt. Wij verbleven hier op basis van halfpension. Het eten was uitmuntend en afwisselend, elke avond een ander thema. Buffet werd continue goed aangevuld, ook stonden er koks om verse gerechten te bereiden. Wij hebben de hele week afwisselend en heerlijk gegeten. Het zwembad zag er ook keurig uit, we verbleven in het voorseizoen en het zwembad was nog wat fris, toch hebben de kinderen er dagelijks in gezwommen en zich goed vermaakt. De badmeesters zorgen er ook voor dat de bedden bij het zwembad steeds keurig recht worden gezet. Wij hebben zelf geen gebruik gemaakt van de animatie, maar zagen dat er een zeer divers aanbod is. In de avond muziek, dit was in de centrale hal vlakbij de receptie. Er zijn 3 gebouwen, wij sliepen in het middelste gebouw waar ook de receptie zit. We zaten op de eerste verdieping en hoorde de muziek in de avond wel, ik kan me voostellen dat wanneer je wat dichter aan de voorzijde in dit gebouw zit je meer geluidsoverlast hebt, wij hebben hier ons echter niet aan gestoord. De muziek stopt ook om 23.00 uur. De kamers zijn ruim en fris, mooie badkamer. Wij hadden twee kamers met een tussendeur, dat vonden wij erg prettig, het voelde als één kamer. Vlakbij het hotel ligt een klein centrum met wat winkeltjes, een supermarkt en restaurants, verder in de omgeving voornamelijk hotels. Een auto is aan te raden. Op het strand zijn ook strandtenten, verder is het strand breed en schoon en het zeewater prachtig blauw. Al met al raden wij dit hotel aan en zouden zo weer voor Iberostar kiezen.

    Lees meer
  • Prachtig schoon en goed hotel 13 mei 2024
    10

    Hotel was zeer goed. Heel schoon en medewerkers zeer vriendelijk. Zwembaden waren geweldig en hotelkamers voor gezin met kinderen gelijkvloers, zodat ze via de schuifpui zo bij de zwembaden waren. Eten was zeer goed, voor iedereen. Voor vegetariërs was heel veel keus. Chapeau.

    Lees meer
  • Geweldig 25 september 2022
    10

    Geen andere worden keuze behalve , “ Geweldig “.

  • Super hotel! 15 maart 2018
    10

    Mooi en super verzorgd hotel met uitgebreide buffetten.

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Iberostar Waves Royal Andalus
9.1
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 309, -
Checken