JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Ali Baba Palace in Hurghada, Egypte - D-reizen

Hotel Ali Baba Palace

Egypte - Rode Zee - Hurghada

Foto Hotel Ali Baba Palace **** Hurghada
8.6
Foto Hotel Ali Baba Palace **** Hurghada
Foto Hotel Ali Baba Palace **** Hurghada
Foto Hotel Ali Baba Palace **** Hurghada
25+
Hotel Ali Baba Palace
  • Spanning in het grote aquapark
  • Romantisch diner met à-la-carte
  • Gezellige avonden in discotheek
  • Zorgeloos spetteren voor kleintjes

Wil je genieten van een onbezorgde familievakantie in Egypte? Laat je dan verwelkomen in het vorstelijke Ali Baba Palace! Bij dit enorme 4-sterrenresort met privéstrand in Hurghada is vervelen geen optie. Kinderen voelen zich de koning te rijk in het grote waterpark met glijbanen. Zelf kun je flink wat baantjes trekken in het enorme zwembad en voor een welverdiende rustpauze zwem je gewoon even naar de swim-up bar. Dat is nog eens luxe! Voor de afwisseling van alle waterpret heeft Ali Baba Palace ook talloze sportfaciliteiten en – je gelooft het niet – zelfs een ijsbaan! Ben jij klaar om alle ins en outs van dit unieke en prachtige resort te ontdekken? Reserveer dan snel een mooie kamer bij Ali Baba Palace!

Een paradijs voor waterratten van jong tot oud!

Waarom naar Hotel Ali Baba Palace?

Hotel Ali Baba Palace is een populair resort met 755 kamers. Het complex beschikt over een heerlijk privéstrand (gedeeld met zusterhotels), een gigantisch zwembad en lekker veel waterglijbanen, die bovendien best uitdagend zijn! Wat dacht je bijvoorbeeld van de boomerang-glijbaan, waarvan je achteruit weer omlaag gaat? Voor de iets jongere waterratten is er ook een superleuke waterspeeltuin, met glijbanen op miniformaat. Je zou haast willen dat je zelf weer een kind was!

Wat heeft een vakantieganger nog meer te wensen? Nou, een indoor ijsbaan bijvoorbeeld! Bij Hotel Ali Baba Palace is namelijk niets te gek. Zoef vervolgens langs de bowlingbaan, het beachvolleybalveld, en eindig bij een van de bars. Onder het genot van een gratis drankje – je verblijft ten slotte all inclusive – kun je alvast bedenken wat de volgende tussenstop wordt: het fitnesscentrum of de wellnessruimte? Aan jou de keus!

De dag wordt smakelijk afgesloten bij het buffetrestaurant. Liever romantisch dineren met zijn tweetjes? Misschien heeft het à-la-carterestaurant aan het strand nog wel een plekje vrij. En mocht je na zo'n dag vol plezier nog een beetje energie over hebben: Ali Baba Palace heeft een eigen discotheek!

Faciliteiten Hotel Ali Baba Palace

Algemeen:

  • 4-sterrenresort
  • 755 kamers
  • Lobby
  • Receptie
  • Lounge
  • Winkels (€)
  • Wifi (€)

Eten en drinken:

  • Buffetrestaurant
  • À-la-carte sushirestaurant
  • Zwembad-/snackbar
  • Swim-up bar
  • Beach bar

Zwembad:

  • Zwembad
  • Aquapark met glijbanen
  • Zonneterras
  • Ligbedden met parasols
  • Badhanddoeken

Voor de kinderen:

  • Kinderbad met speeltoestellen
  • Speeltuin
  • Miniclub
  • Kinderdisco

Sport en animatie:

  • Beachvolleybal
  • Tafeltennis
  • Buikdansen
  • Minigolf
  • Voetbal
  • Darten
  • Duiken
  • Fitness
  • Tennis
  • Diverse watersporten (€)
  • Bowlingbaan (€)
  • IJsbaan (€)
  • Biljart (€)
  • Sport en spel
  • Discotheek

Wellness:

  • Whirlpool
  • Sauna
  • Wellnessmassages (€)

In de omgeving van Ali Baba Palace, Hurghada

Hotel Ali Baba Palace ligt direct aan het privé-zandstrand. Perfect voor strandliefhebbers! Het is ongeveer 15 kilometer naar het centrum van Hurghada. Ook het vliegveld is niet ver weg, deze ligt op 10 kilometer afstand. Zodra het vliegtuig aan de grond staat kan jouw strandvakantie dus al beginnen!

Verzorging bij Ali Baba Palace

Bij Hotel Ali Baba Palace verblijf je op basis van all inclusive. Wel zo makkelijk! Je kunt dan gebruik maken van het volgende:

  • Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
  • Uitslaapontbijt (tot 11:00 uur)
  • Snacks bij het zwembad en op het strand (12:30 - 16:00 uur)
  • Koffie, thee en gebak (16:00 - 17:00 uur)
  • Alcoholvrije en lokale alcoholische dranken (09:00 - 00:30 uur)
  • Elke dag 2 flessen water op je kamer

Kamer informatie Hotel Ali Baba Palace

Tweepersoonskamer

Deze kamer (DZ) is circa 36 m² groot en beschikt over airconditioning, een koelkast, een telefoon en een televisie (32 inch). De badkamer heeft een bad/douche, toilet en een haardroger. Er is een balkon of terras met tuinzicht, naar keuze met zwembadzicht (DZP). Geschikt voor maximaal 4 personen, ook te boeken voor alleengebruik (DEZ).

Deluxe kamer

Deze kamer (DDZ) is circa. 36 m² groot en beschikt over dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamer, maar is extra luxe en modern ingericht. 

Familiekamer 1 slaapkamer

Deze familiekamer (FZG) heeft een oppervlakte van 54 m² en beschikt over airconditioning, een koelkast, een telefoon, en een tv (32 inch). De badkamer heeft een bad/douche, toilet, en een haardroger. Er is een balkon of terras met tuinzicht. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen.

Familiekamer 2 slaapkamers

Deze familiekamer (FAG) is circa 70 m² groot en beschikt over 2 tweepersoonskamers met tussendeur. De faciliteiten zijn gelijk aan die van de familiekamer 1 slaapkamer. Geschikt voor maximaal 4 volwassenen.

Tip van je reisadviseur

Gek op de oceaan? Bij Ali Baba Palace kun je de zee op tijdens diverse watersporten. Spannend! Maar de Rode Zee staat natuurlijk vooral bekend om de wereld ónder water. Je kunt de kleurrijke vissen en koraal met eigen ogen bekijken tijdens een duik via het duikcentrum van het hotel!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.6
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.7
  • Hygiëne 8.4
  • Kindvriendelijkheid 8.7
  • Faciliteiten 8.3
  • Kamer 8.1
  • Animatie 7.1
  • Personeel 8.7
  • Eten & Drinken 7.6
  • Kwaliteit Bedden 8.4
  • Prijs/Kwaliteit 8.2
  • Eten hotel 01 september 2025
    8.0

    Eten hotel en drinken kon wel beter

  • Het minste van wat wij in Egypte hebben bezocht! 22 augustus 2025
    4.0

    Gezin met kinderen, 8 en twee van 16. Over het geheel ziet het park er redelijk verzorgd uit. De receptie en overige personeel hebben wij als zeer positief ervaren. Behulpzaam en vriendelijk. Het zwembad is ruim maar. Helaas moet je er al om half acht in de ochtend staan om een bedje te scoren. Anders ben je te laat. Wij hebben dit twee keer gedaan in de 12 dagen dat we er zaten. Te weinig bedden of nog een groot zwembad plaatsen, zeg het maar. Aquapark is leuk en daar is veelal wel plek. Wel jammer dat daar geen zwembad is om af te koelen. Het strand is leuk en gezellig. Altijd wel plek om te liggen. Behulpzaam personeel bij het zoeken naar een plek of het brengen wat wat drinken. Een fooi hoort er dan ook bij natuurlijk. Daar moeten ze het toch van hebben. Het eten is goed van smaak en redelijk gevarieerd. In de middag is het wel altijd hetzelfde eten bij het strand of zwembad. De kamers zijn prima. Goede bedden, satelliet tv, prima badkamer en elke dag schoonmaak als je dat wilt. Animatie voor jonge kinderen is er helemaal niet. Er loopt wel een animatieteam rond maar doen vrij weinig. In de avond is er een half uurtje muziek voor de kleintjes en daarna een show. Dit stelt over het algemeen helemaal niks voor. Op de dinsdag is er op het strand een thema avond met shows. De vrijdag en zaterdagavond ook show en parade. Dat zijn wel de leuke en gezellige avonden. Hygiëne is wel goed. De toiletten bij het aquapark, strand en lobby zijn heel schoon. Het is geen luxe allemaal of wat dan ook maar wel de minste van wat wij hebben ervaren. Dat wil niet zeggen dat dit een slecht resort is, integendeel! Wij hebben van een hele leuke vakantie genoten met uitstapjes naar OrangeBay om te snorkelen en de woestijn in om te quadrijden en kameelrijden. Maar voor ons is het wel dat wij hier niet meer komen.

    Lees meer
  • top vakantie 21 augustus 2025
    10

    We hebben een top vakantie gehad! Het geheel was compleet voor een vakantie met ons gezin.

  • The beauty off Egypt 19 augustus 2025
    10

    We hebben een hele leuke tijd gehad in Egypte. De service in het hotel was uitstekend en het eten was prima. Erg fijn was ook dat er verschillende restaurants in het hotel aanwezig waren, wat voor veel variatie zorgde. Een groot compliment voor het personeel en de receptie! Helaas hebben we onze terugvlucht gemist en, omdat we geen enkele waarschuwing ontvingen van het reisbureau of de holiday taxi service over de ophaaltijd, en we hen ook niet konden bereiken. Bij andere reisorganisaties heb ik dit altijd wel meegemaakt, dus dat was echt een tegenvaller. Gelukkig heeft de hotelmanager samen met zijn team ons fantastisch geholpen – wie goed doet, wie goed ontmoet. Over de reisorganisatie ben ik niet tevreden, maar het hotel zelf is absoluut een aanrader! Met vriendelijke groet, Familie Imanuel

    Lees meer
  • Fijne vakantie 13 augustus 2025
    8.0

    Net terug van een fijne vakantie 15 dagen in Ali Baba. Groot resort met de keuze zwembad, strand of het aquapark of een variatie van deze om te verblijven. Ook meerdere excursies die je kunt maken. In het hotel meerdere winkeltje maar ook aan de overkant van de straat meerdere winkels en met de taxi een groot winkelcentrum te bereiken. Het eten is goed, word na 1 week wel wat eentonig. De mensen zijn vriendelijk en willen graag helpen zeker als je tipt! Wel is handdoek leggen hier een must, na 8.00 aan het zwembad geen bedje meer verkrijgbaar, bij het aquapark en strand altijd een bedje te vinden of er wordt plek gecreëerd.

    Lees meer
  • Prima 13 augustus 2025
    8.0

    Prijs kwaliteit prima.animatie niet heel hoogstaand maar voldoende extra a la carte restaurants een mooie aanvulling,alles netjes bijgehouden in de tuinen

    Lees meer
  • Allemaal net niet 08 augustus 2025
    4.0

    Het hotel is zeer achterstallig in het onderhoud, zwembadwater zeer slechte kwaliteit, zeer lange wachttijden bij alle bars. Eten vaak koud en iedere dag hetzelfde. Diverse kinderen die naar het naastgelegen zieken huis moesten omdat er een zwembadwater bacterie in het water zat. Bij elke bar is het elke avond chaos omdat de glazen/bekers op zijn. Kortom boek dit hotel NOOIT MAAR DAN OOK NOOIT MEER.

    Lees meer
  • Vakantie Alibaba vader met 2 kinderen 07 augustus 2025
    8.0

    Over het algeheel prima vakantie gehad, eten is deels te variëren wel moet je gebruik maken van de div. andere restaurants van het hotel. Shogun ala carte was een aanrader. Er is een klein rifje voor het hotel nabij de pier links. Deze vakantie best veel Nederlanders op het hotel, niet echt storend geweest.

    Lees meer
  • erg slecht 07 augustus 2025
    2.0

    gekregen verkeerde rijs document. parkeren voucher.door dit fout.GEMIST VLUCHT.

  • Top Resort !! 05 augustus 2025
    10

    De mensen zijn erg vriendelijk en maken graag een praatje met je. Het eten is erg goed en afwisselend.

  • 05 augustus 2025
    8.0

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • Was niet slecht. 09 juli 2025
    8.0

    Alibaba is een leuk hotel. Eten was zeker wel ok. En er was meer dan genoeg keuze in eten. Enige minpunt is de vriendelijkheid, maar denk dat het het aard van het beestje is. En voor het reisbureau een dikke nul als beoordelingen. Miks was in orde kwa info, en als er info kwam was het veel telaat. Dus ik boek nooit meer een reis met jullie en zal het ook nooit iemand aanraden

    Lees meer
  • Alibaba , semam open u !!! 28 juni 2025
    8.0

    En ja hoor ,semam open u !! En schat kamer ,is het hotel. Echt prijs kwaliteit , top over heel de lijn . Fijn hotel en alles , van eten tot animatie top top top

    Lees meer
  • Geweldig 27 juni 2025
    10

    Nvt

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Ali Baba Palace
8.6
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 402, -
Checken