JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Chaika Resort in Bulgarije, Bulgarije - D-reizen
Foto Hotel Chaika Resort **** Zonnestrand Sunny Beach
5.4
Foto Hotel Chaika Resort **** Zonnestrand Sunny Beach
Foto Hotel Chaika Resort **** Zonnestrand Sunny Beach
Foto Hotel Chaika Resort **** Zonnestrand Sunny Beach
19
Hotel Chaika Resort
  • Fijn hotel met 4 sterren
  • Direct aan een heerlijk strand!
  • Plons in 2 zwembaden
  • Kies de coolste glijbaan

Verblijven in een aangename accommodatie in Zonnestrand Sunny Beach? Hotel Chaika Resort is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 501 reizigers beoordelen Hotel Chaika Resort gemiddeld met een 5. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Chaika Resort, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Bulgarije? Boek jouw vakantie naar Hotel Chaika Resort vandaag nog!

Algemene beschrijving

Het hotel beschikt over een schilderachtige lounge met receptie, lounge, liften, twee restaurants met buitenterrassen (waaronder à-la-carte) en diverse bars. Tussen het hotel en de promenade vindt u drie fraai aangelegde zwembaden met kinderbad, zonneterrassen met ligbedden en parasols en een poolbar.
Opvallend, groot hotel in het centrum van Zonnestrand en door de promenade gescheiden van het strand. Het hotel heeft onder andere diverse bars, enkele restaurants en meerdere zwembaden met kinderbad.

Kamerbeschrijving

De comfortabel en smaakvol ingerichte kamers voorzien van telefoon, tv, koelkastje, airconditioning en kluisje (te huur). Badkamer met bad of douche, toilet en föhn.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

5.4
Beoordeling 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.7
  • Hygiëne 5.2
  • Kindvriendelijkheid 5
  • Faciliteiten 4.7
  • Kamer 6.5
  • Animatie 2.6
  • Personeel 4.7
  • Eten & Drinken 3.5
  • Kwaliteit Bedden 5
  • Prijs/Kwaliteit 4.2
  • slecht hotel en geen 4 sterren waard 26 september 2018
    3.0

    bij einde seizoen is het hotel in slechte staat. lift stuk, geen frisdrank meer te krijgen en het eten is vaak hetzelfde en slecht gekookt.

    Lees meer
  • niet best 03 oktober 2017
    3.0

    misschien dat het om de laatste dagen ging maar eten bij de dag veel en veel minder dit kan niet

  • Groot rumoerig hotel, ligging perfect! 08 september 2017
    7.0

    Mooi hotel. Alles is dichtbij. Kamers zijn erg gehorig en 's nachts veel herrie van feestende jongeren op de kamers. Er is maar 1 stopcontact verstopt achter een kast. Schoonmaak kan beter. Kamer verder wel netjes. Eten is beperkt, maar met wat fantasie wel wat van te maken. Personeel kan vriendelijker, maar komt denk ik dat ze je niet goed begrijpen.

    Lees meer
  • slecht eten 10 augustus 2017
    7.0

    zezeer kouder slecht eten smiddags en avonds gee variatie

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Chaika Resort
5.4
Beoordeling 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 394, -
Checken