JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Radio Hotel - New York City boeken? D-reizen

Hotel Radio Hotel

Verenigde Staten - New York - New York City

Foto Hotel Radio Hotel **** New York City
8.2
Foto Hotel Radio Hotel **** New York City
Foto Hotel Radio Hotel **** New York City
Foto Hotel Radio Hotel **** New York City
14
Hotel Radio Hotel
  • Tijd voor de welverdiende vakantie
  • Geweldige plek in New York City
  • Een kopje koffie van de koffiebar
  • Ontdek de voordelen van een hotel

Verblijven in een aangename accommodatie in New York City? Hotel Radio Hotel is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 4697 reizigers beoordelen Hotel Radio Hotel gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Radio Hotel, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Verenigde Staten? Boek jouw vakantie naar Hotel Radio Hotel vandaag nog!

USP's

Gratis fietstour New York (beperkt beschikbaar)
Modern Dominicaans restaurant
Vlakbij Hudson River
Gezellige binnenplaats
Ontspan in stijlvolle kamers
Centrale locatie

Een unieke sfeer in Washington Heights

Deze accommodatie heeft een fijne mix van comfort en levendigheid in Washington Heights. Ontspan in een van de modern ingerichte kamers na een drukke dag in de stad. Geniet van de binnenplaats of creatieve cocktails in de bar. Proef heerlijke gerechten in het restaurant met een Caribische twist. Benieuwd naar de omgeving? Maak een wandelingen langs de Hudson River of bezoek historische plekken. Het hotel ligt op een ideale locatie voor een avontuurlijke stedentrip naar New York.

Ligging

Bennett Park op ca. 950 m
Bronx Zoo op ca. 5 km
bushalte op ca. 600 m
luchthaven JFK Airport op ca. 32 km
luchthaven Newark Liberty International Airport op ca. 36 km
Metropolitan Museum of Art op ca. 8 km
metrostation 181st Street op ca. 250 m
Times Square op ca. 13 km
treinstation 191st Street Station op ca. 1000 m

Faciliteiten

airco
gratis wifi in openbare ruimte
receptie (24 uur)
inchecken: vanaf 15:00 uur, uitchecken: voor 11:00 uur
dakterras
bagageruimte
Tegen betaling
koffiebar
valet parkeren

Restaurants/Bars

restaurant
2 bars
snackbar

Sport & Activiteiten

fitnessruimte

Overige informatie

officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 221
gebouwd in 2022
het hoofdgebouw heeft 11 verdiepingen inclusief begane grond en een lift

Contracten

Zomer
Verzorging
logies
Belangrijke informatie
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
tenminste één persoon in de boeking dient minimaal 21 jaar te zijn om te mogen verblijven bij dit hotel
Inbegrepen
inclusief: 14,75% belasting, $3.50 toeristenbelasting per nacht
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
borg ca. $75.00 per nacht, per creditcard te voldoen, retour na het uitchecken (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
More Inclusive
•Wie op zaterdag met TUI in New York is, krijgt een mooie fietstour door een deel van deze geweldige stad. TUI trakteert! De fietstour begint elke zaterdag om 09.30 uur (09.15 uur verzamelen) en doet Lower Manhattan, de Brooklyn Bridge en Brooklyn in ongeveer twee uur aan. Onderweg hoor je de prachtigste verhalen over de stad van de Nederlandstalige gids. En natuurlijk wordt er regelmatig gestopt om foto’s te kunnen maken. Als je je stedentrip naar New York boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om de Nederlandstalige fietstour kosteloos bij te boeken. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol. •Wie nu een citytrip New York boekt, krijgt van TUI insider tips cadeau in een handige, ready-to-print PDF bij je reisdocumenten. Onze eigen Big Apple experts hebben al hun favoriete plekken voor je verzameld. Denk: Times Out Market in Dumbo, Brooklyn en een paar van de leukste roof-top terrassen. Écht leuk wordt het pas als je Times Square achter je laat. En met deze verrassende tips weet je straks precies waar je naar toe wil.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.2
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.5
  • Kindvriendelijkheid 4
  • Hygiëne 8.7
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 7.5
  • Personeel 8.5
  • Eten & Drinken 8
  • Kwaliteit Bedden 8.3
  • Prijs/Kwaliteit 7.2
  • De kamer was oke. 05 september 2025
    6.0

    Het hotel ziet er erg modern uit, de kamers ook. Kamers zijn klein maar dit is normaal in New York. Je komt gelijk de kamer in door de badkamer wat een beetje gek is. De douche is alleen af te sluiten met een schuifdeur. Geen handdouche, geen koffie of thee faciliteiten. Bed is tegen het raam waardoor je over elkaar heen moet klimmen. De douche schijnt door dus je kunt elkaar zien.. Je moet verplicht bij het inchecken en borg betalen waar bij het uitchecken resort kosten vanaf worden gehouden dat slaat nergens op. Resort kosten voor zogenaamd de gym , patio etc ook al gebruik je het niet betalen moet je. Het is dus nog een flink bedrag wat je bij het inchecken moet betalen rond de 75 dollar per nacht. Het hotel ligt dichtbij de metro en de bus maar wel heel ver van de toeristische plekken. De buurt is levendig. Links is een straat met verslaafden en daklozen niet echt fijn uitzicht... Wel een fijn koffietentje en de target in de buurt!

    Lees meer
  • Leuke buurt en goed eten. 22 maart 2025
    10

    Geweldige kamer en een goed restaurant. Metro die van noord naar zuid door heel Manhattan gaat. De buurt heeft een levendige sfeer. Je bent overal snel en in de buurt kun je genoeg te eten halen.

    Lees meer
  • New York 22 februari 2025
    10

    Via - de reisorganisatie - Winsum een vakantie geboekt voor mijn gezin naar New York. Super goed advies en een zeer geslaagde vakantie gehad. We gaan vaker een reis boeken via - de reisorganisatie - Winsum.

    Lees meer
  • Tophotel op onverwachte plek 13 februari 2024
    8.0

    Voor mij was het een onverwachte plek - maar in New York schijnt deze buurt/wijk rond het noorden van de Amsterdam Avenue flink in aandacht en bezoek te stijgen. Kamer was prima, klein maar fijn en accuraat. Ligging hotel is prima en veel fraaie lekken ook in de buurt.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Radio Hotel
8.2
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 1003, -
Checken