JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Aparthotel Brisa Marina in Spanje, Spanje - D-reizen

Aparthotel Brisa Marina

Spanje - Mallorca - S Illot

Foto Aparthotel Brisa Marina *** S Illot
7.8
Foto Aparthotel Brisa Marina *** S Illot
Foto Aparthotel Brisa Marina *** S Illot
Foto Aparthotel Brisa Marina *** S Illot
13
Aparthotel Brisa Marina
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Begeerde locatie in Mallorca
  • Stap op een huurfiets
  • Ontdek de voordelen van deze plek

Verblijven in een aangename accommodatie in S Illot? Aparthotel Brisa Marina is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 364 reizigers beoordelen Aparthotel Brisa Marina gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Aparthotel Brisa Marina, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Brisa Marina vandaag nog!

Algemeen

LocatieHet hotel ligt aan de oostkust van Mallorca in het vakantieoord S'Illot. Winkel- en uitgaansgelegenheden zijn vlakbij. Het dichtstbijzijnde strand ligt op ongeveer 200 meter afstand.FaciliteitenHet hotel bestaat uit een hoofdgebouw en een bijgebouw (ca. 50 meter van het hoofdgebouw) met in totaal 56 kamers. Deze zijn verdeeld over 4 verdiepingen. Het hoofdgebouw beschikt over een ontvangsthal met 24-uurs receptie, lounges, een lift, een bar en een restaurant. Buiten is er een zwembad met aangrenzend een zonneterras. Ligstoelen en parasols zijn gratis beschikbaar voor hotelgasten. Accommodatie tweepersoonskamer
Zijn uitgerust met een badkamer/toilet, haardroger, airconditioning, koelkast, telefoon, satelliet-tv, huurkluisje en balkon of terras met uitzicht op de straat (D). Kamergrootte ca. 25-30 m². Tegen meerprijs ook te boeken met zijdelings (DMS) of direct zeezicht (DM) of voor eenmalig gebruik (DES/DEM).

Tweepersoonskamer met gedeeltelijk uitzicht op zee, bijgebouw
Met dezelfde faciliteiten als de tweepersoonskamers met zijdelings uitzicht op zee, bevinden deze kamers zich in het bijgebouw Sertonia (DNS). Kamergrootte ca. 25-30 m². Tegen een meerprijs kan het ook geboekt worden met direct zeezicht in het aangrenzende gebouw (DNN) of kan het geboekt worden voor exclusief gebruik (DAQ en DEN).

Maaltijden BB
Ontbijtbuffet.

HotelserviceIn het hele hotel is gratis WiFi beschikbaar. Huur van badhanddoeken tegen borg.Let opHet hotelconcept is gericht op volwassenen. Boekingen met gasten jonger dan 16 jaar worden niet geaccepteerd. ###### Het hotel accepteert geen honden. Er zijn geen kamers geschikt voor mensen met een handicap. ###### Toeristenbelasting, vergelijkbaar met een toeristenbelasting, die de gast ter plaatse moet betalen. Afhankelijk van de hotelcategorie € 0,50 - € 4 (plus BTW) per dag/persoon vanaf 16 jaar. Vanaf de 9e verblijfsdag in dezelfde accommodatie wordt de belasting met 50% verlaagd. In het laagseizoen (1 november - 30 april) wordt de belasting met 75% verlaagd.
Contactgegevens: Brisa Marina C/Neptuno, 15 E-07587 S'Illot Tel- + 34 971 812038 Seizoensinformatie kan ook worden geboekt onder PMID10

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.8
Goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 9.4
  • Hygiëne 8.5
  • Faciliteiten 7.7
  • Kamer 10
  • Personeel 8.5
  • Eten & Drinken 7.7
  • Kwaliteit Bedden 7.4
  • Prijs/Kwaliteit 8.2
  • Fijne vakantie 23 september 2024
    8.0

    Keurig hotel met vriendelijk personeel. Ontbijtbuffet was prima en voldoende keuzes in lekkere dingen.

    Lees meer
  • Perfect om tot rust te komen 31 juli 2022
    9.0

    Het hotel was echt perfect gelegen op een goede afstand tussen twee stranden in. Ook waren er elke week leuke marktjes vlak naast het hotel met leuke sieraden en een leuke sfeer. Het is een goed hotel als je zin hebt in rust maar wanneer je wilt ook een beetje de gezelligheid kan opzoeken langs de boulevard. Erg aan te raden om als koppel heen te gaan!

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Aparthotel Brisa Marina
7.8
Goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 367, -
Checken