JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Wyndham The New Yorker boeken? - D-reizen

Hotel Wyndham The New Yorker

Verenigde Staten - New York - New York City

Foto Hotel Wyndham The New Yorker *** New York City
7.8
Foto Hotel Wyndham The New Yorker *** New York City
Foto Hotel Wyndham The New Yorker *** New York City
Foto Hotel Wyndham The New Yorker *** New York City
16
Hotel Wyndham The New Yorker
  • Pak je koffer, tijd voor vakantie!
  • Kwaliteitshotel in New York
  • Profiteer van alle gelegenheden
  • Plof neer op het zachte hotelbed

Slapen in een iconisch gebouw in hartje New York? Kies voor Hotel Wyndham New Yorker! De kunstzinnige art deco gevel met knalrode letters komt je misschien bekend voor, want het hotel vormt al sinds 1930 een belangrijk onderdeel van de skyline van de stad! Ook vanbinnen is het 3-sterrenhotel mooi én stijlvol ingericht. Verwen je smaakpapillen bij meerdere restaurants, waaronder bij steakhouse Butcher and Banker, waar je dineert in een oude kluis. Hoe bijzonder is dat? Boek snel jouw verblijf bij The New Yorker en beleef het zelf!

Iconisch hotel met een rijke historie én een toplocatie

Waarom naar Hotel Wyndham New Yorker?

Wil je veel zien van New York, dan zit je qua locatie bij Hotel Wyndham New Yorker helemaal goed. Het hotel ligt namelijk op een toplocatie midden in Manhattan. Je kunt er dus prima op uit! Maar wist je dat het hotel zelf ook een rijke geschiedenis heeft? Het bestaat al sinds 1930, was destijds één van de hoogste gebouwen van Amerika en zat vol innovaties. Wat het hotel nog beroemder maakte, is dat Nikola Tesla zo'n 10 jaar lang in het pand gewoond heeft. Een ander leuk feitje is dat er vroeger een bankkluis onder het hotel zat. Deze werd tot 1980 zelfs gebruikt. Na jarenlang op slot te hebben gezeten, werd de kluis enkele jaren geleden dan toch opnieuw in gebruik genomen. Dit keer om er een unieke bar en restaurant van te maken: Butcher & Banker. Wij weten zeker dat dit het meest bijzondere locatie is waar jij ooit een steak hebt gegeten!

Hotel The New Yorker heeft overigens nog 2 andere restaurants. Bij Trattoria Bianca eet je heerlijke Italiaanse specialiteiten. En bij Tick Tock kun je terecht voor heerlijke broodjes, salades en burgers. Ook is dit de plek waar je elke dag van een smakelijk ontbijtje kunt genieten.

Verder beschikt het hotel over een fitnessruimte, zodat je fit op pad kunt, en een souvenirwinkel. Want een aandenken aan jouw onvergetelijke vakantie in New York kan niet ontbreken!

Faciliteiten Hotel The New Yorker

Algemeen:

  • 3-sterrenhotel
  • 860 kamers
  • Receptie
  • Lift
  • Lounge
  • Bar
  • Souvenirwinkel
  • Fitnessruimte

Eten en drinken:

  • Restaurant 'Tick Tock'
  • Restaurant 'Trattoria Bianca' (Italiaans)
  • Restaurant 'Butcher & Banker' (steakhouse

In de omgeving van The New Yorker Hotel

Hotel Wyndham New Yorker ligt zeer centraal in New York City, in de wijk Manhattan. Het hotel ligt tegenover Madison Square Garden en op slechts enkele minuten van de Empire State Building. De flitsende lichten van Times Square liggen op een kwartiertje loopafstand, waar je bijvoorbeeld een geweldige musical kunt bijwonen op Broadway. 

Ook andere plekken in de stad zijn snel bereikbaar, want The New Yorker ligt direct naast metrostation Penn Station. 

Verzorging bij Hotel Wyndham New Yorker

Je hebt bij Hotel Wyndham New Yorker de keuze tussen logies met ontbijt of alleen logies

Kamer informatie Hotel The New Yorker

Hotel Wyndham New Yorker bestaat uit 860 kamers. De tweepersoonskamers zijn netjes ingericht en voorzien van 1 tweepersoonsbed, 2 eenpersoonsbedden, airconditioning, een televisie, telefoon, badkamer met bad of douche, toilet en haardroger. 

Er zijn ook familiekamers te boeken, welke geschikt zijn voor maximaal 4 personen.

Tip van je reisadviseur

We zeiden toch dat The New Yorker een rijke geschiedenis had? Zo'n 60 meter onder het hotel ligt nog een historisch geheimpje verstopt. Hier ligt namelijk een ondergrondse tunnel, waarmee gasten vroeger directe toegang hadden tot het nabijgelegen Penn Station. 

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.8
Goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.3
  • Kindvriendelijkheid 7.4
  • Hygiëne 7.7
  • Faciliteiten 7.4
  • Kamer 7.6
  • Personeel 8
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 7.8
  • Prijs/Kwaliteit 7.5
  • Newyork fantastisch 16 april 2025
    10

    Voor de eerste keer naar Newyork geweest maar wat een geweldige ervaring was dat. Fascinerend en gigantische. In dit hotel zit je midden in manhattan en overal dichtbij. Goede locatie dus. Mooi en schoon hotel. Echt een aanrader.

    Lees meer
  • Centraal liggend hotel 18 september 2024
    8.0

    Zeer zeer tevreden over het hotel. Wat voor ons fijn was is de ligging van het hotel. We hebben alles lopend gedaan, verbaasd hoe centraal we zaten. Personeel vriendelijk en behulpzaam. Restaurant vonden we persoonlijk iets minder., maar daar hoef je niet te eten. Kamer netjes elke dag schone handdoeken en voor New York begrippen best ruim.

    Lees meer
  • Geweldige locatie met alle mogelijkheden om New York te ontdekken en naar Newark te reizen 20 oktober 2022
    7.0

    Kamers zijn wat oubollig en de matrassen wat doorgelegen. Verder erg schoon. De Diner is te druk voor het ontbijt, personeel van de Diner verwacht van toeristen blijkbaar geen tip en is daardoor vriendelijker en behulpzamer voor Amerikanen.
    Personeel van het hotel is super vriendelijk en behulpzaam.

    Lees meer
  • Prima hotel voor een paar dagen 28 juli 2022
    7.0

    Goede ligging bij Macy's, ESB, de Edge en Penn station.
    Kamer gedateerd maar wel mooi uitzicht.

    Lees meer
  • heel slecht 06 maart 2020
    2.0

    de service was slecht en we werden niet vriendelijk behandeld terwijl ze wisten dat ik 8 maanden zwanger ben. De badkamer was zo goor er lag bloed op de handoekken! Echt onvriendelijk en smerig! het is geen hotel om aan te raden.

    Lees meer
  • Mooi oud Art-Deco hotel 06 maart 2020
    8.0

    Bij opening in 1929 was dit het grootste hotel ter wereld, prachtige art-deco hal. Bijzonder vriendelijk personeel

    Lees meer
  • Geweldig 21 februari 2019
    9.0

    Een fijn hotel om te slapen, maar eigenlijk maakt het niet veel uit in welk hotel je verblijft, je kan met de Metro heel makkelijk door heel NEW YORK rijden, dus dat is geen enkel probleem. Let wel op dat je in een goeie buurt slaapt en dat het hotel schoon is. informeer dat bij je reisbureau er zijn gevaarlijke buurten vooral in Harlem en Brooklyn. The New Yorker is wel een aanrader.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Wyndham The New Yorker
7.8
Goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 820, -
Checken