Rosa Beach Thalasso & Spa

Tunesie - Golf Van Hammamet - Skanes

Foto Rosa Beach Thalasso & Spa **** Skanes
7.9
Foto Rosa Beach Thalasso & Spa **** Skanes
Foto Rosa Beach Thalasso & Spa **** Skanes
Foto Rosa Beach Thalasso & Spa **** Skanes
24
Rosa Beach Thalasso & Spa
  • Tijd voor jouw vakantie!
  • Wandel zo het strand op
  • Nieuwe vrienden maken bij kidsclub
  • Reserveer de optie All Inclusive

Verblijven in een aangename accommodatie in Skanes? Rosa Beach Thalasso & Spa is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 6070 reizigers beoordelen Rosa Beach Thalasso & Spa gemiddeld met een 8. Ook beschikt het hotel over vele faciliteiten waaronder een spa. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Rosa Beach Thalasso & Spa, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Tunesie? Boek jouw vakantie naar Rosa Beach Thalasso & Spa vandaag nog!

Algen

Locatie: Hotel Rosa Beach ligt midden in het toeristische gebied van Skanes, direct aan het zacht glooiende zandstrand. De luchthaven ligt op ongeveer 1,5 km afstand. De stad Monastir ligt op circa 45 km afstand en de stad Sousse op circa 15 km afstand, waar u een breed scala aan winkels en uitgaansgelegenheden vindt. Voorzieningen: Dit aantrekkelijke hotel in het hogere middensegment beschikt over in totaal 262 kamers. Tot de voorzieningen behoren een 24-uursreceptie, een hoofdrestaurant met een internationaal buffet, een snackbar (geopend van april tot oktober), een barbecuerestaurant, een Moors café, diverse bars, een boetiek en een kapper. De goed onderhouden buitenruimte beschikt over een zwembad met zonneterras. Accommodatie: Tweepersoonskamer
De comfortabel ingerichte tweepersoonskamers (ca. 33 m²) beschikken over een badkamer met bad of douche, toilet, haardroger, telefoon, lcd-tv, gratis wifi, kluisje, minibar (gevuld bij aankomst), verwarming/airconditioning (seizoensgebonden), balkon of terras en uitzicht op de tuin (D). Kamers met zeezicht zijn ook beschikbaar.

Super-besparingsruimte
Iets kleiner dan de tweepersoonskamers (SSZ) met dezelfde voorzieningen.

Familiekamer
De ruime familiekamers, van circa 57 m², beschikken over een tweepersoonsbed (queensize) en maximaal twee extra bedden (DF2).

Tweepersoonskamer met tussendeur
Twee tweepersoonskamers met tussendeur (CI2).

Tweepersoonskamer met zeezicht
Deze kamers beschikken over dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers en bieden uitzicht op zee (DM).

All-inclusive Ultra All-inclusive
Uitgebreide ontbijtbuffetten voor ontbijt, lunch en diner. Dineren is optioneel in de à-la-carte restaurants (eenmaal per verblijf, gratis na reservering). Diverse snacks worden gedurende de dag aangeboden en 's middags worden koffie/thee en gebak geserveerd. Lokale alcoholische en non-alcoholische dranken zijn inbegrepen van 10:00 uur 's ochtends tot middernacht.

Sportactiviteiten zijn tegen betaling beschikbaar. De dichtstbijzijnde golfbaan ligt op 5 km afstand. Hotelvoorzieningen: Receptie 24 uur per dag geopend, kinderprogramma, miniclub (4-12 jaar), tienerprogramma (10-14 jaar), apart kinderzwembad. Creditcards worden geaccepteerd: Euro/MasterCard, Visa en American Express.

Lees meer

Locatie & omgeving

Kaart
Bekijk locatie op kaart

Reviews

7.9
Goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 4.3
  • Kindvriendelijkheid 6
  • Hygiëne 4.3
  • Faciliteiten 6.9
  • Kamer 5.6
  • Animatie 9
  • Personeel 5.6
  • Eten & Drinken 4.3
  • Kwaliteit Bedden 6.9
  • Prijs/Kwaliteit 6.9
  • Geen 4 sterren waard! 30 september 2024
    4.0

    Ik raad de mensen aan om niet voor dit hotel te kiezen! Vooral op gebied van hygiëne is dit ondermaats! Geen airco in het restaurant waardoor het er heel warm is,en dat waar al dat eten staat! Tafels te weinig voor zoveel hotelgasten geen bestek en glazen genoeg waardoor je drinken krijgt in een kartonnen bekertje! Op de tafels liggen placemats wat amper afgeveegd worden!,alleen het animatie team was goed! Op de kamers heb je soms geen handdoeken en toiletpapier waardoor je veel naar de receptie moet gaan om te reclameren! Uitzicht op tuin is meer uitzicht op een stortplaats! Buiten het hotel niets te beleven en 1 klein winkeltje in het hotel waarvan de prijzen veel te duur zijn! Het zwembad is oke maar de bedjes zijn aan vervanging toe! Alleen als je niet veel eisend bent en van de zon wil genieten moet je hier in Tunesie zijn.

    Lees meer
  • Mooi hotel met bijzonder vriendelijke mensen en goed eten. Heerlijke vakantie gehad 25 oktober 2019
    9.0

    Rosa Beach is een heel mooi hotel. De mensen zijn erg vriendelijk en van het eten hebben we iedere maaltijd weer genoten. Het strand is niet groot maar wel heel plezierig, en de zee is fantastisch. Je kunt tot ver in de zee lopen, ziet de visjes voor je voeten wegzwemmen, dus ook heel geschikt voor kinderen. Het animatieteam is jong en enthousiast en ik heb met veel plezier meegedaan met de yoga en aquarobics.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties online bij D-reizen.

%

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds.

Ruim 65 reisbureaus

Wij helpen je graag telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Rosa Beach Thalasso & Spa
7.9
Goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 400, -
Checken