Globales Tamaimo Tropical

Spanje - Tenerife - Puerto Santiago

Foto Globales Tamaimo Tropical *** Puerto Santiago
7.3
Foto Globales Tamaimo Tropical *** Puerto Santiago
Foto Globales Tamaimo Tropical *** Puerto Santiago
Foto Globales Tamaimo Tropical *** Puerto Santiago
22
Globales Tamaimo Tropical
  • Zonneterras met drie zwembaden
  • Gezellige bar met leuke livemuziek
  • Sportief bezig op de tennisbaan
  • Dicht bij kliffen van Los Gigantes

Omschrijving van Aparthotel Globales Tamaimo Tropical

Bij Tamaimo Tropical in Puerto Santiago op Tenerife ben je verzekerd van een heerlijke, all inclusive zonvakantie (met de hele familie)! Bij aankomst in dit comfortabele 3-sterrenhotel kun je meteen een duik nemen in het ruime zwembad of drink een verfrissend drankje aan een van de bars. Er wachten je hier heerlijke, zonnige dagen op het strand, dat op steenworp afstand ligt. Of ga het schitterende Spaanse eiland verkennen. 's Avonds geniet je in het hotel van Spaanse paella die ter plekke voor je wordt bereid of een andere heerlijke maaltijd uit de Italiaanse keuken; er zijn maar liefst 2 buffetrestaurants. Wil jij een heerlijke zomervakantie doorbrengen op het schitterende Tenerife? Boek dan snel jouw verblijf bij Aparthotel Globales Tamaimo Tropical!

Fantastische keuze voor een zorgeloze All Inclusive vakantie in Spanje

Waarom verblijven bij Tamaimo Tropical op Tenerife?

In Tamaimo Tropical is het optimaal en onbezorgd vakantie vieren. Het hotel beschikt over ruime, frisse appartementen – die elke dag worden schoongemaakt – en het gastvriendelijke team staat altijd voor je klaar. En dankzij de all inclusive-formule is het hier ook onbeperkt genieten!

Hier geen strijd om een bedje bij het zwembad, er is genoeg plek voor iedereen. Er zijn maar liefst 3 zwembaden, waarvan 1 kinderbad, en er is een fijn zonneterras met ligbedden en parasols. Zie jij jezelf al zitten, nippend aan een cocktail, terwijl de kinderen zich volop vermaken in het zwembad? En heb je even zin om iets actiefs te doen onder de Spaanse zon, dan kun een potje (tafel)tennissen, darten, boogschieten, jeu de boules spelen en aerobiccen. Of kom helemaal tot rust in de jacuzzi of met een massage (beide tegen betaling). Ook voor de kinderen is er volop vermaak, voor hen is er een speeltuin en een play house (beide zonder toezicht).

Nadat je ’s avonds genoten hebt van een heerlijke maaltijd van het dinerbuffet, is de pret nog niet over; je kunt nog tot 00:00 dansen in de discobar. Als dit geen heerlijke zonvakantie op Tenerife wordt!

Faciliteiten bij Tamaimo Tropical

Algemeen:

  • 3-sterrenhotel
  • Salon
  • Binnentuin
  • 24 uursreceptie
  • 7 liften
  • WiFi
  • Wasservice (€)
  • Kapsalon (€)

Ontspanning en animatie:

  • Aerobics
  • (Tafel)Tennis, boogschieten, darten, jeu de boules
  • Speeltuin
  • Playhouse (4-12 jaar)
  • Jacuzzi (€)
  • Biljart (€)
  • Massages (€)
  • Fietsverhuur (€)

Eten en drinken:

  • 2 buffetrestaurants, Italiaans en Spaans & internationaal
  • Discobar en zwembadbar

Zwembad:

  • 3 zwembaden, inclusief kinderbad
  • Zonneterras met ligbedden en parasols

In de omgeving van Tamaimo Tropical Puerto Santiago

Hotel Tamaimo is gelegen in een prachtige omgeving in Puerto Santiago, vanwaar je geweldig uitzicht hebt op de Atlantische Oceaan. Tenerife is bovendien een heerlijk vakantie-eiland waar je je geen moment hoeft te vervelen.

Ten eerste Puerto Santiago, een voormalig vissersdorp dat is uitgegroeid tot een populaire en gezellige badplaats. Toch heeft Puerto Santiago zijn charme nooit verloren. Strijk neer op een van de gezellige terrassen en geniet van vers gevangen vis.

Het loont absoluut de moeite om de omgeving te gaan verkennen. Neem een kijkje bij de kliffen van Los Gigantes, deze zijn écht reusachtig. Of voel het zwarte lavazand tussen je tenen bij Playa de La Arena – erg bijzonder! Wandelaars kunnen hun geluk niet op in Nationaal Park Teide, dat indrukwekkend en adembenemend mooi is. Met onder andere de vulkaan Teide, waarvan de top het hoogste punt van Spanje is. 

Handig om te weten: de luchthaven ligt op 45 km afstand van Tamaimo Tropical en op 500 m is een bushalte.

Verzorging bij Aparthotel Tamaimo Tropcial

Bij Tamaimo Tropical verblijf je op basis van all inclusive. Wel zo makkelijk! Je kunt dan gebruik maken van het volgende:

  • Ontbijt 08:00-10:30 uur
  • Showcooking, lunch 13:00-15:00 uur
  • Dinerbuffet 18:30-21:00 uur
  • Ijsjes en snacks 11:00-18:00 uur
  • Mineraalwater, frisdranken, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes 10:00-00:00 uur
  • Koffie en thee (16:00-18:00 uur)
  • All Inclusive is geldig tot op de dag van vertrek tot 12:00 uur

Kamerinformatie Aparthotel Tamaimo Tropical

1-kamerappartement (studio)

De studio is voorzien van een tweepersoonsbed, een bank, een eethoek en een volledig ingerichte kitchenette met 2 kookplaten, koelkast, magnetron en oven. Een balkon en een badkamer met toilet, douche en haardroger. Een satelliet-tv, wifi, telefoon en een kluis. Voor 1-2 personen.

2-kamerappertement

Dit appartement is voorzien van een woonkamer met een slaapbank, een eethoek en een volledig ingerichte kitchenette met 2 kookplaten, koelkast, magnetron en oven. Een slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Een balkon en een badkamer met toilet, douche en haardroger. Een satelliet-tv, wifi, telefoon en een kluis. Voor 2 personen + 1 kind.

3-kamerappartement (familie-appartement)

Dit appartement is voorzien van een woonkamer met een slaapbank, een eethoek en een volledig ingerichte kitchenette met 2 kookplaten, koelkast, magnetron en oven. 2 slaapkamers met 2 eenpersoonsbedden. Een balkon en een badkamer met toilet, douche en haardroger. Een satelliet-tv, wifi, telefoon en een kluis. Voor maximaal 6 personen.

Voor alle studio's en appartementen geldt: startset bedlinnen en 2x wissel bedlinnen per week. Startstet handdoeken en 3x wissel handdoeken per week. Babybedje beschikbaar.

Tip van je reisadviseur

Goed nieuws: Tamaimo Tropical heeft een officieel gecertificeerd Eco-label. Dat betekent dat ze hier altijd op zoek zijn naar duurzame oplossingen op het gebied van energie, water, biodiversiteit en afval. Denk aan zonnepanelen, de keuze van verpakkingen, afval scheiden en recyclen. En de lokale economie wordt gestimuleerd. Een mooie keuze voor je zomervakantie dus!

Lees meer

Locatie & omgeving

Kaart
Bekijk locatie op kaart

Reviews

7.3
Prima 500+ beoordelingen
  • Ligging 7.2
  • Kindvriendelijkheid 8
  • Hygiëne 7.6
  • Faciliteiten 7.7
  • Kamer 6.7
  • Personeel 8.3
  • Eten & Drinken 7.6
  • Kwaliteit Bedden 7.6
  • Prijs/Kwaliteit 7.3
  • Goed hotel met prima eten 11 juni 2026
    8.0

    Goed hotel met prima eten. Poetsen kan echter beter, animatie niet geweldig en faciliteiten binnen zeer beperkt. In plaats is niet veel te beleven.

    Lees meer
  • Kort maar krachtig 03 november 2025
    6.0

    Te laat geboekt , achteraf te groot club voor ons . Maar ja was prima weer etc 👍

  • Genoten! 25 oktober 2025
    10

    Heerlijke week gehad in Tamaimo. Kamers schoon, goed werkende airco, fijne bedden..Vriendelijk personeel.

    Lees meer
  • Was goedkamers 30 augustus 2025
    8.0

    Kamers schoon, elke dag kom de schoonmaken, eten was lekker en divers.

  • Hotel valt erg tegen 28 juni 2025
    4.0

    Bij aankomst netjes ontvangen maar bij binnen komen van hotelkamer erachter gekomen dat het niet de kamer is die we geboekt hebben. Overboekt was de mededeling en we moesten elke dag maar komen vragen of we in een andere kamer konden. Je raad het al. Einde vakantie. Elke dag bezig geweest een andere kamer maar niet gekregen.

    Lees meer
  • Een verrassing 10 januari 2025
    8.0

    Door omstandigheden konden we niet in een ander appartementencomplex terecht en werden we in dit hotel geplaatst met All inclusieve waar we nooit voor kozen. Maar het werd een verrassing! Een prima kamer met balcon. Heel vriendelijk personeel en lekker eten.Het was wel heel massaal, maar daar had je toch geen last van.

    Lees meer
  • Prima! Goede prijs-kwaliteitverhouding! 12 mei 2024
    8.0

    Prima plek met mooie zwembaden, goede kamers, goede schoonmaak! Vriendelijk personeel! Zwembad heeft wat onderhoud nodig! Animatie prima! Beloofde a la carte was er niet, restaurant Morocollo is een Italiaans, summier, buffet! Buffet in restaurant was prima, van alles wat, steeds wat anders! Wel altijd drukke rij bij de bar voor het drinken! Snacks gewoon, wel vaak hetzelfde, maar ook voor ieder wat wils.

    Lees meer
  • Lawaaihotel 13 maart 2024
    4.0

    Eten lauw, versleten bedden, Geen nederlandse tv zender, klein toilet, Kamer sober ingericht, hele grote kakkerlakken, lange rijen bij de bar, slaapbank is doorgezakt, enorm harde muziek, doet pijn aan de oren, advies is gehoorbescherming meenemen, om 5 uur sluit het zwembad en om 4 uur beginnen ze met opruimen van de ligbedden, maar ook de liveguard helpt mee, terwijl deze er toch voor is om op te letten of er niemand verzuipt. Verder is het hotel Engels georiënteerd

    Lees meer
  • Goeie voorzieningen maar wel veel lawaai 12 februari 2024
    8.0

    Appartement was fijn, locatie ook. Loopafstand van mooie boulevard en uitzicht op de prachtige rotsen van Los Gigantes. Eten in het resort prima, veel keus en de kwaliteit hartstikke prima. Enige minpunt vonden wij het lawaai van het entertainment. Bij het ene zwembad de hele dag zulke harde muziek dat je elkaar amper kan verstaan, als je pech hebt zit je met je balkon aan dat zwembad en heb je de hele dag die herrie. Vanaf acht uur ‘s avonds keiharde muziek voor het kinderprogramma, wat helaas naast het restaurant plaatsvindt waardoor een rustig gesprek er niet echt in zit. Kortom: als je geen rustzoeker bent een prima plek, als je van stilte houdt moet je hier niet zijn.

    Lees meer
  • 30 januari 2024
    8.0

    This is the best hotel for its money.Variety of food to suit all tastes. I recommend to visit.

  • Kaal en massaal 20 januari 2024
    4.0

    Het hotel deed ontzettend zijn best om het de hotelgasten naar de zin te maken. Het personeel werkte keihard. Elke avond entertainment. Maar de studio die wij hadden was leeg en kaal. Niets, geen stoel op de slaapkamer, geen haakjes om iets op te hangen. Alle extra's waren uit de studio gehaald. Het eten was altijd lauw en goedkope producten. Geen tafeltje in de eetzaal en op het terras die niet wiebelde. Verschrikkelijk! Prijs/kwaliteit klopte echt niet. En er werd veel wiet gerookt. Onze kamer stonk af en toe zo erg dat het raam dicht moest. Klacht ingediend maar daar kon het hotel niets mee zeiden ze. Ze kregen er geen vat op. Jammer want de omgeving ids schitterend.

    Lees meer
  • Goede locatie, accomodatie, bediening en catering. 28 december 2023
    10

    Ligging op een zeer fraaie plek aan de kust. Goede accomodatie voor verblijf en een all-inclusive is zeker aan te bevelen omdat de kwaliteit van alle buffet eten erg goed is. En dat voor een schappelijke prijs. Ook veel uitgaansgelegenheden in directe omgeving.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 65 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Globales Tamaimo Tropical
7.3
Prima 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 419, -
Checken