JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Vincci Tenerife Golf - Golf Del Sur - D-reizen

Hotel Vincci Tenerife Golf

Spanje - Tenerife - Golf Del Sur

Foto Hotel Vincci Tenerife Golf **** Golf Del Sur
8.0
Foto Hotel Vincci Tenerife Golf **** Golf Del Sur
Foto Hotel Vincci Tenerife Golf **** Golf Del Sur
Foto Hotel Vincci Tenerife Golf **** Golf Del Sur
11
Helaas: deze accommodatie heeft op dit moment geen aanbod.

Bekijk ons beschikbare aanbod in Tenerife of Spanje
Hotel Vincci Tenerife Golf
  • Prachtig vakantieadres
  • Verblijf in de regio Tenerife
  • Speel volleybal met andere gasten
  • Kies voor de optie All Inclusive

Aan de prachtige zuidkust van Tenerife, in Golf Del Sur, ligt het heerlijke Hotel Vincci Tenerife Golf, weg van de drukte en direct aan de turkooizen Atlantische Oceaan. In dit elegante 4-sterrenhotel geniet je van een heerlijk ontspannen vakantie, met onder meer een zwembad dat uitkijkt over zee, een zonneterras, een spa en comfortabele kamers. Er is bovendien een fitnessruimte en je kunt er allerlei recreatieve sporten beoefenen. Ook de kinderen hoeven zich niet te vervelen, voor hen is er de miniclub vol vermaak. En helemaal fijn: je kunt je zonvakantie ook all inclusive boeken! Hotel Vincci Tenerife Golf is de ideale plek voor wie van strand, zon en golfen houdt. Op steenworp afstand liggen twee schitterende golfbanen, beide met 18 holes. Wil jij een heerlijke (all inclusive) vakantie vieren op Tenerife, maar tussendoor ook lekker golfen of sporten? Boek dan snel jouw verblijf bij Hotel Vincci Tenerife Golf!

Vele sport- en wellnessfaciliteiten: ben lekker actief of kom helemaal tot rust!

Waarom verblijven bij Hotel Vincci Tenerife Golf?

Een vakantie op Tenerife is het hele jaar door heerlijk en Hotel Vincci is een zeer fijne plek om te verblijven. Het hotel is gebouwd op een klif aan de mooie zuidkust van het eiland, in Golf del Sur. Dit plaatsje is populair onder golfers vanwege de prachtige golfbanen die er liggen: Golf del Sur en Amarilla Golf. Beide banen tellen 18 holes, gelegen tussen de geweldige natuur van het eiland. Het hotel biedt je bovendien een mooie korting om op de greenfee van Golf del Sur.

Maar ook voor niet-golfers is het hier optimaal genieten. Je kunt heerlijk zonnebaden op de ligbedden aan het zwembad boven de zee. Met op de achtergrond het geluid van de golven die breken op de rotsen onder je. En als dat nog niet ontspannen genoeg is, kun je een bezoekje brengen aan de spa, met sauna en stoomcabine. Of laat je in de watten leggen met een professionele wellnessbehandeling, om vervolgens aan een cocktail te nippen in de stijlvolle bar van het hotel. In het buffetrestaurant geniet je van gevarieerde en gezonde maaltijden; er worden zowel lokale als internationale gerechten bereid. Even zin om actief te zijn? Breng dan een bezoek aan de fitnessruimte of doe mee met een potje volleybal op het speelveld. Ook aan de kinderen is gedacht, die kunnen zich volop vermaken in de miniclub, waar onder andere workshops, excursies en dansfeestjes worden georganiseerd.

Wil je helemaal onbezorgd én onbeperkt vakantie vieren? Kies dan voor de all inclusive optie!

Faciliteiten Hotel Vincci Tenerife

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 125 kamers
  • Lobbyruimte (met tv)
  • 24- uursreceptie
  • Bagageopslag
  • Parkeerplekken
  • Lift(en)
  • WiFi
  • Miniclub (4-12 jaar)
  • Was- en strijkservice (€)
  • Autoverhuur (€)

Sport en wellness:

  • Fitnessruimte
  • Sportveld
  • Golf (€)
  • Spa
  • Sauna
  • Stoombad
  • Schoonheidsbehandelingen (€)

Eten en drinken:

  • Buffetrestaurant
  • Bar
  • Roomservice

Zwembad:

  • Zwembad
  • Zonneterras met ligbedden en parasols

In de omgeving van Vincci Tenerife

Tenerife behoort tot de Canarische Eilanden die ruim duizend kilometer ten zuidwesten van het Spaanse vasteland liggen. De eilandengroep is daardoor het hele jaar een fijne vakantiebestemming. In het zuiden van Tenerife heerst een warm steppeklimaat, waarbij de temperatuur vrijwel niet onder de 18 graden daalt en er weinig regen valt. Perfect weer voor een heerlijke zonvakantie, dus!

Op 2 minuten lopen van het hotel ligt het Playa San Blas, een kiezelstrand waar je kunt zonnen of 's avonds even een fijne wandeling kunt maken. Op ongeveer 10 minuten rijden ligt Playa de la Tejita, een mooi zandstrand met faciliteiten vanwaar je prachtig uitzicht hebt op de Montaña Roja, de Rode Berg. Aan de andere zijde van de berg vind je ook een breed en fijn zandstrand, waar het heerlijk toeven is. Na een dagje zonnen of golfen kun je rondom het hotel terecht in tal van barretjes en restaurants voor een verkoelend drankje met tapas of een diner.

Natuurliefhebbers moeten beslist een bezoek brengen aan het Nationale Park Teide, het grootste en oudste natuurpark van de Canarische Eilanden, met de twee na hoogste vulkaan ter wereld. Of eigenlijk zou het verplichte kost moeten zijn voor iedere vakantieganger, want het is imposante, ruige landschap is adembenemend mooi. Het staat zelfs op de UNESCO Werelderfgoedlijst!

Handig om te weten: de luchthaven Tenerife Zuid ligt op 6,5 km van het hotel (ongeveer 10 minuten rijden met de auto). Vlak bij het hotel is een bushalte, vanwaar je (met een overstap) steden en diverse plaatsen over het hele eiland kunt bezoeken.

Verzorging Hotel Vincci Tenerife

Een vakantie bij Hotel Vincci Tenerife Golf boek je op basis van logies en ontbijt, halfpension of all inclusive. Voor logies en ontbijt geldt dat je elke dag kunt genieten van het ontbijtbuffet. Voor halfpension geldt dat je van het ontbijt- en dinerbuffet gebruik mag maken.

All inclusive-gasten mogen gebruikmaken van het volgende:

  • Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
  • Snacks van tot 11:30 - 13:00 uur en van 16:30 - 18:00 uur
  • Alcoholvrije en geselecteerde alcoholische dranken van 11:00 tot 23:00 uur

Kamerinformatie Hotel Vincci Tenerife

Tweepersoonskamer Zeezicht (DZM)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 33 m² en heeft een balkon en een badkamer met bad, toilet en haardroger. De kamer beschikt over airconditioning, satelliet-tv, een telefoon, wifi, een kluisje en een minibar (€). Voor maximaal 2 volwassenen. Ook te boeken als eenpersoonskamer (D1M).

Superior Tweepersoonskamer Zeezicht (DSM):

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 35 m² en heeft een balkon en een badkamer met bad, toilet en haardroger. De kamer beschikt over airconditioning, satelliet-tv, een telefoon, wifi, een kluisje en een minibar (€). Voor minimaal 2 volwassenen tot maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen + 2 kinderen.

Superior Eenpersoonskamer Zeezicht (ESM)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 35 m² en heeft een balkon en een badkamer met bad, toilet en haardroger. De kamer beschikt over airconditioning, satelliet-tv, een telefoon, wifi, een kluisje en een minibar (€). Voor maximaal 1 persoon.

Tweepersoonskamer (DZ)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 33 m² en heeft een balkon en een badkamer met bad, toilet en haardroger. De kamer beschikt over airconditioning, satelliet-tv, een telefoon, wifi, een kluisje en een minibar (€). Voor minimaal en maximaal 2 personen.

Junior Suite Zeezicht (PJM)

Deze suite heeft een oppervlakte van circa 53 m² en heeft een zithoek, een slaapbank, een balkon en een badkamer met bad, toilet en haardroger. De suite beschikt over airconditioning, satelliet-tv, een telefoon, wifi, een kluisje en een minibar (€). Voor maximaal 3 volwassenen of 2 volwassenen en 2 kinderen. Ook te boeken als eenpersoonssuite (PAM).

Familiekamer (2 slaapkamers) Zeezicht (F2M)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 55 m², met twee slaapkamers, een badkamer en een balkon. De kamer beschikt over airconditioning, satelliet-tv, een telefoon, wifi, een kluisje en een minibar (€). Voor minimaal 2 volwassenen en maximaal 5 volwassenen of 4 volwassenen en 2 kinderen.

Tip van je reisadviseur

Wist je dat je rondom Tenerife kunt snorkelen tussen onder meer schildpadden? Boek een georganiseerde boottocht door het nabijgelegen beschermde natuurgebied Malpais de la Rasca, waar je van boord kunt om te zwemmen in een prachtige onderwaterwereld.

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.0
Zeer goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 8.6
  • Kindvriendelijkheid 8.1
  • Hygiëne 8.6
  • Faciliteiten 8.1
  • Kamer 8
  • Animatie 6.9
  • Personeel 9
  • Eten & Drinken 7.7
  • Kwaliteit Bedden 8.4
  • Prijs/Kwaliteit 8.2
  • D- Reizen Allemaal goed geregels 21 maart 2025
    10

    Hele fijne vakantie gehad. Door de staking van de Duitse luchthavens konden we 10-3 niet vertrekken. D- Reizen heeft voor ons een vlucht voor 7-3 bij Eurowings geregeld. Allemaal perfect gegaan. Volgend jaar boeken we weer

    Lees meer
  • Rookverbod 30 september 2024
    6.0

    Het hotel is mooi als je binnen komt, wij zaten in verouderd deel, papier los van vocht laminaat met hobbels, geen terras! En wat nergens op site vermeld is, rookvrij hotel, dus op straat voor het hotel roken, niet zo aangenaam! Kregen ook niets van info aan de receptie! Verder was het eten goed en verzorgd. Ook rustig hotel zonder lawaai.

    Lees meer
  • Geweldig goed hotel voor een gezin met kinderen ! 20 februari 2024
    10

    Formidabel all- in hotel voor een gezin met kinderen, goede animatie , veel zwembaden ook voor kinderen met oa glijbanen , ... Het eten is er super lekker ! Zéér vriendelijk personeel

    Lees meer
  • Een mooi eiland, maar een heel matig hotel 24 oktober 2023
    4.0

    Tijdens onze vakantie naar Tenerife verbleven wij in het Vincci Tenerife de Golf. Een leuke vakantie met dubbel gevoel. Onze kamer was redelijk schoon, maar er zat schimmel in de badkamer (kitranden). De deur van de badkamer sloot niet fatsoenlijk en het kluis functioneerde niet. Na een tweetal dagen kwamen wij terug in de kamer en toen had de poetshulp mij oplader kapot gemaakt. In eerste instantie wil ik hier geen probleem van maken en ik zeg dit ook niet gelijk. Dit was overigens best een prijzige kabel. Toen wij enkele dagen later zagen dat er schoenen verdwenen waren van de kamer was de maat wel vol. Lang verhaal kort; De receptie geloofde eerst het verhaal niet en vervolgens kregen we eigenlijk geen compensatie. Ze vonden het eigenlijk ons eigen probleem. Daarnaast !!! HEEL BELANGRIJK VOOR ALL-INCLUSIVE!! werd op de dag van vertrek om 11:45 het bandje afgeknipt en daarbij hadden wij geen recht meet op drinken/eten etc. Dit moest dus zelf betaald worden. Ondanks dat we op de dag van aankomst pas na 21:00u aankwamen en voor 11 dagen all-in betaalde, kregen wij geen drankjes en eten meer. Dit was hotelbeleid. De faciliteiten zijn echt wel verouderd en ga AUB nooit na de spa. Deze is echt ronduit ranzig.

    Lees meer
  • Aanrader! 19 december 2022
    8.0

    Rustig gelegen, dicht bij het vliegveld.
    Niet bestemd voor de feestvierders onder ons.

  • Heerlijk genoten van een weekje weg 03 december 2018
    10

    Heb het prima naar me zin gehad. Zeker een aanrader .personeel zeer vriendelijk . TOP

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen