Allsun Eden Playa

Spanje - Mallorca - Playa De Muro

Foto Allsun Eden Playa **** Playa De Muro
9.1
Foto Allsun Eden Playa **** Playa De Muro
Foto Allsun Eden Playa **** Playa De Muro
Foto Allsun Eden Playa **** Playa De Muro
13
Allsun Eden Playa
  • Vele sport- & wellnessfaciliteiten
  • Genieten aan het zwembad
  • Culinair genieten op het terras
  • Top: onbeperkt met all inclusive

Algemeen

Kom meteen in vakantiesferen bij Aparthotel Allsun Eden Playa, direct aan het strand in het prachtige Playa De Muro op Mallorca. Beeld je eens in: wuivende palmbomen en een lichtblauwe zee, terwijl je nipt van je drankje op een zonnebed. Het kan bij dit luxe, all inclusive 4-sterrenhotel in Mallorcaanse villastijl. Het hotel beschikt over een grote tuin met zwembad, zonneterrassen, een buitenbar en een showpodium. Er is van alles te doen; van zonnebaden tot sporten en van wellness tot entertainment. Ook voor kinderen. Wil jij onbeperkt genieten met het hele gezin van een heerlijke vakantie op Mallorca? Bekijk dan snel onze prijzen en boek jouw verblijf bij Aparthotel Eden Playa.

Geniet van heerlijk eten bij Allsun Eden Playa

Waarom verblijven bij Aparthotel Allsun Eden Playa?

Wie met het hele gezin wil genieten van een optimale zonvakantie, moet beslist de koffers pakken voor een verblijf in het heerlijke Aparthotel Eden Playa op Mallorca, met luxe suites. De tuin ademt vakantie, met een zwembad omgeven door palmbomen, een zwembadbar met terras, verschillende zonneterrassen met ligbedden en parasols en een showpodium. En boven de zeeduinen geniet je van een maaltijd met een schitterend uitzicht op de Middellandse Zee.

Aan alles is gedacht. Actievelingen kunnen zich in het zweet werken in de fitnessruimte met cardio- en krachtapparaten of een les body-fit, aqua-fit, indoor cycling of fascia volgen. Daarnaast kun je er darten, sjoelen, tafeltennissen, jeu de boules spelen, beachvolleyballen, voetballen, voetbaltennissen en waterpoloën. Of een fiets huren om de prachtige omgeving van het eiland te verkennen!

In het wellnesscentrum, met sauna, stoombad, overdekt zwembad (in laagseizoen) en relaxzone, draait het daarentegen om totale rust. Je kunt je er zelfs in de watten laten leggen met schoonheidsbehandelingen en massages (tegen betaling).

Het gastvrije team van het hotel staat de hele dag voor je klaar om jou een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Zo is het eten en drinken gedurende de dag tot in de puntjes verzorgd en is er volop entertainment, als livemuziek, shows, dansavonden, bioscoopavonden en chill-out-uren, waarin je volledig kunt ontspannen.

Ook kinderen zullen zich absoluut niet vervelen. Voor hen is er de populaire Allsun Kids Club. 6x per week organiseert de club, ’s ochtends en ’s middags, activiteiten voor 3 leeftijdsgroepen. Zoals een minidisco. Daarnaast is er een kinderbad en een speeltuin.

Faciliteiten Allsun Eden Playa

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 298 kamers
  • Receptie
  • Zithoeken
  • 10 liften
  • WiFi

Sport en animatie:

  • Fitnessruimte
  • Lessen body-fit, aqua-fit, fascia en indoor cycling
  • Darten, sjoelbak, tafeltennis, jeu de boules, voetbal, beachvolleybal, voetbaltennis, tennis, waterpolo
  • Shows, livemuziek, bioscoopavonden en chill-out-uren
  • Podium
  • Showroom
  • Fietsverhuur (€)

Eten en drinken:

  • Restaurant en bar boven de duinen met panoramisch buitenterras
  • Restaurant met buitenterras
  • Zwembadbar met terras
  • Bar in hotel

Zwembad:

  • Ruim zwembad plus kinderbad
  • Zonneterrassen met ligbedden en parasols
  • Badhanddoekenservice (€)

Voor de kinderen:

  • Allsun Kids Club (3 t/m 17 jaar)
  • Kinderbad
  • Speeltuin

Wellness:

  • Luxe wellnesscentrum (vanaf 16 jaar)
  • Sauna, stoombad en relaxzone
  • Overdekt zwembad (laagseizoen)
  • Schoonheidssalon (€)
  • Manicure/pedicure (€)
  • Massages (€)

In de omgeving van Allsun Eden Playa op Mallorca

Aparthotel Allsun Eden Playa ligt direct aan het kilometerslange duinstrand van Playa de Muro, in het mooie noordoosten van Mallorca. Niet alleen vind je op dit deel van het eiland prachtige stranden en baaien, zoals het adembenemende Platja des Coll Baix, maar ook ruige natuur met indrukwekkende kliffen. Kortom, de ideale omgeving om te luieren onder de Spaanse zon én om te wandelen, fietsen of te paardrijden.

Het levendige Alcúdia ligt op ongeveer 7 km afstand en is goed bereikbaar met de bus. In het oude centrum van Alcúdia kun je lekker rondstruinen, een terrasje pakken en shoppen. Of dansen! Alcúdia staat namelijk ook bekend om haar bruisende nachtleven. Een andere historische trekpleister in de buurt is Pollença, een sfeervol dorpje met traditionele huizen, kronkelende straatjes en charmante restaurants.

Kinderen kun je niet blijer maken dan met een bezoek aan een spetterend waterpark. En komt dat goed uit: op 8 km afstand vind je Hidropark Alcúdia. Een waterpark van 40.000 m² met talloze attracties. Perfect voor een dag vol plezier!

Handig om te weten: de luchthaven van Mallorca ligt op ongeveer 60 km afstand van Aparthotel Allsun Eden Playa.

Op enkele minuten lopen van het hotel vind je een bushalte vanwaar je een directe bus kunt pakken naar onder andere Alcúdia en andere badplaatsen in de omgeving.

Verzorging bij Allsun Eden Playa

Bij Hotel Allsun Eden Playa verblijf je op basis van all inclusive. Wel zo makkelijk! Je kunt dan gebruik maken van het volgende:

  • Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm
  • Uitslaapontbijt tot 11:30 uur
  • Alcoholvrije en alcoholische drankjes van 10:00 tot 00:00 uur
  • Snacks van 14:30 tot 16:30 uur
  • Tijdens thema-avonden, specialiteitenbuffetten en showcooking zijn drankjes inbegrepen

Kamerinformatie Allsun Eden Playa

Suite (SU, SU4)

Deze suite heeft een oppervlakte van circa 42 m² en beschikt over een woonkamer met slaapbank, een aparte slaapkamer en een inloopkast. De suite is ingericht met airconditioning (warm/koud), een minikoelkast, 2 tv's, een telefoon en een huurkluis. Er is een halfopen badkamer, met grote wastafel, inloopdouche, apart toilet en föhn. Een balkon of terras, naar keuze met zijdelings zeezicht. (SUM, SM4) Voor max. 3 volwassenen of 3 volwassenen + 1 kind

Tweepersoonskamer (DZ)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 16 m² en beschikt over airconditioning (warm/koud), een minikoelkast, een tv, een telefoon en een huurkluis. Een halfopen badkamer, met inloopdouche, apart toilet en föhn. En een terras.

Eenpersoonskamer (EZ)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 15 m² en beschikt over airconditioning (warm/koud), een minikoelkast, een tv, een telefoon en een huurkluis. Een halfopen badkamer, met inloopdouche, apart toilet en föhn.

Tip van je reisadviseur

Maak een wandeling van Refugi del Coll Baix naar Platja des Coll Baix, een van de mooiste plekken van het eiland. De weg ernaartoe is adembenemend mooi, maar af en toe ruig; stevige wandelschoenen zijn dus een must. Aan het eind wordt je inspanning beloond en kun je een verfrissende duik nemen in de prachtige, lichtblauwe zee. Vergeet je zwemspullen dus niet!

Lees meer

Locatie & omgeving

Kaart
Bekijk locatie op kaart

Reviews

9.1
Geweldig 500+ beoordelingen
  • Ligging 9.1
  • Hygiëne 9.3
  • Kindvriendelijkheid 8.7
  • Faciliteiten 8.9
  • Kamer 9.3
  • Animatie 8
  • Personeel 9.3
  • Eten & Drinken 8.5
  • Kwaliteit Bedden 8.8
  • Prijs/Kwaliteit 8.8
  • 08 september 2026
    10

    Super hotel goede services dicht bij het strand lieve mensen. Super vakantie gehad. Gaan volgend jaar zeker weer.

    Lees meer
  • Keurig hotel 15 augustus 2026
    8.0

    Keurig hotel, goed personeel en relaxte sfeer.

  • 11 augustus 2026
    10

    Geen toelichting bij de review gegeven

  • 22 juli 2026
    2.0

    Te saai hotel. Er was geen muziek bij het zwembad en het animatieprogramma was beneden alle peil. Er werd alleen Duits gesproken, wat absoluut niet in de smaak viel bij de andere gasten die niet Duits waren. Ik zou er nooit meer naartoe terugkeren en zal het aan niemand aanbevelen. Voor mij was dit zonde van het geld, absoluut geen waar voor je geld.

    Lees meer
  • Een fijn hotel! 05 juli 2026
    8.0

    Voor ons een eerste keer zo'n all-in hotel. De eerste twee dagen wisten we niet goed of dit wel echt iets voor ons was, we moesten wennen aan het handdoekje leggen, eettijden aanhouden en de drukte. Maar uiteindelijk was het toch wel heel relaxt en ontspannen daar! Het is allemaal Duits, wij hebben geen een NL'er gezien/gehoord, maar dat stoorde ons niet. Een volgende keer zou ik alleen niet voor Allsun kiezen, want het doet toch wat af als het personeel je in het Duits aanspreekt i.p.v. Spaans/Engels. We hebben een kamerwissel gehad, omdat onze airco het niet goed deed en we tegenover het restaurant zaten waardoor we veel last hadden van de afzuiging van het restaurant. We kregen toen een andere kamer op de begane grond aangeboden. Helaas was de tweede kamer echt onwijs vochtig. De dekens kraakten gewoon als je je omdraaide in bed, kleding was hartstikke vochtig en slapen was hierdoor echt niet comfortabel. Ik heb helaas heel slecht geslapen hierdoor. Normaal heb je airco's met ontvochtiger stand, dat hadden ze niet. Daarnaast gaf het hotel aan dat alle airco's niet koeler dan 23 graden werden, om ziekte onder gasten te voorkomen. Maar koele lucht maakt minder vochtig, dus met als resultaat dat de kamer niet goed kon koelen. Ventilatie was ook heel slecht, geen deur voor de badkamer dus na douchen alles weer vochtig. Kamers waren wel erg schoon, verder ook goede hygiëne in het restaurant. Eten was prima, maar na 1 week waren we wel klaar met alle Duitse specialiteiten. Tevens las ik in de reviews dat het geen handdoekje leggen hotel was, nou dat was het wel. Als je om 09:00 uur nog een plekje wilde zoeken aan de rand van het zwembad of in de schaduw had je pech... Al met al een lekker verblijf gehad, maar wel met hier en daar wat aan- en opmerkingen.

    Lees meer
  • Heerlijk! 02 mei 2026
    10

    Heel fijn hotel aan de rand van toeristisch gebied. Laagbouw, veel planten. Gemoedelijke prettige sfeer. Veel Duitse toeristen maar dat vonden wij geen probleem. Schoon. Vriendelijk personeel die Engels en Duits verstaan. Eten is van goede kwaliteit en ruime keuze. Zowel standaard buffet zoals frietjes, pasta, pizza, salade en fruit. Maar ook lokale specialiteiten. Op loopafstand (850m) ligt een prachtig natuurgebied en een bushalte. Wij zijn heel tevreden. Zeker een aanrader.

    Lees meer
  • Fijn hotel 18 april 2026
    10

    Ik was met een vriendin in april in dit Allsun hotel, met als doel een wandel/zonvakantie. Prima uitvalsbasis om met een huurauto op pad te gaan. We hebben al meerdere all inclusive hotels gezien maar vonden deze erg goed. Heel schoon hotel, fijne ruime kamer met goede bedden en veel kastruimte. We hadden onze twee losse bedden uit elkaar gehaald en over de woonkamer en slaapkamer verdeeld, dat ging prima en bood ons beide een goede eigen slaapkamer. Het eten vonden wij erg goed, elke dag een ander thema en erg vers. Aan alles was gedacht. Zelfs het grote restaurant voelde sfeervol en niet massaal aan. Buiten eten op het terras was er ook sfeervol. De bar tegen het strand aan was ook fijn voor een late lunch, in t hoofdrestaurant was de lunch van 12-14u, wij kwamen vaak pas om 14u terug van een uitstapje. Tja en het is een Duits hotel, dus alles Duitstalig (of Engels, zoals wij spraken). Maar dat kun je weten als je de reviews leest vantevoren. Personeel was wel supervriendelijk. Kortom: in het voorseizoen een heerlijk en nog rustig hotel.

    Lees meer
  • Rustig verblijf in voorjaarsvakantie 07 maart 2026
    8.0

    Wij verbleven hier met ons gezin (2 ouders en 2 pubers) 5 dagen in de voorjaarsvakantie. Een prachtige rustige locatie met heel veel faciliteiten. Bij aankomst, werden we in het Duits begroet en kregen wij meten een upgrade van onze kamers. De kamers waren luxe ingericht, schoon en de bedden erg comfortabel. Het park zag er erg verzorgt uit. De keuze van het eten was zeer uitgebreid en van prima kwaliteit. Het personeel in de bediening restaurant/bar was ontzettend aardig en behulpzaam, ook hier werden we weer in het Duits aangesproken. Wel kwam het personeel bij de receptie, wanneer je vragen had, onvriendelijk over. Alle entertainment in de avond was ook in het Duits, waarbij iedereen eigenlijk op zijn stoel zat te kijken (je moet er van houden). Goed om te weten is dat buiten het seizoen de meeste winkels en geldautomaten in de omgeving gesloten zijn.

    Lees meer
  • Top hotel maar let op! Alleen maar Duitse gasten 22 augustus 2025
    10

    Hotel, plaats, echt alles was top alleen het het hotel zit altijd vol met Duitsers echt 95 procent dat hoorde wij toen we er zaten, opzich niet zo erg alleen voor de kinderen is het wat minder leuk omdat wij geen woord duits kunnen verstaan en spreken.

    Lees meer
  • Heerlijk verblijf 06 mei 2025
    10

    Heerlijk. Laagbouw, in 2 minuten lekker op het zandstrand en in 5 minuten in het natuurpark. Alles dichtbij en uitstekende service. Kamers zeer netjes en schoon.

    Lees meer
  • Goed hotel 03 mei 2025
    8.0

    Schoon Ruime kamers

  • SUPER HOTEL 01 mei 2025
    10

    Super gezinshotel, ruime luxe kamers, super (rustige) locatie direct aan het strand, mooie zwembaden , All-inclusive is hier zeer goed. Kort gezegd beter kan haast niet.

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 65 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Allsun Eden Playa
9.1
Geweldig 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 450, -
Checken