Het 4-sterrenhotel Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels is de perfecte plek voor een vakantie met het hele gezin. San Agustin is een rustigere badplaats vlak bij Playa del Inglés, en biedt een fijne mix van rust, comfort en levendigheid. In dit hotel geniet je van tropische tuinen, meerdere zwembaden en volop entertainment voor jong en oud. Terwijl de kinderen zich uitleven in het waterpark of de miniclub, geniet jij van een moment voor jezelf aan het adults only zwembad. Van sportieve activiteiten tot gezellige shows in de avond: vervelen is hier geen optie. En trek? Dankzij het uitgebreide all inclusive concept staat er altijd iets lekkers voor je klaar. Het strand bereik je via een trap of met de handige pendelbus. Alles is aanwezig voor een zorgeloze vakantie onder de zon. Bekijk snel de prijzen en laat het vakantiegevoel beginnen bij D-reizen!
Prachtig uitzicht op de Atlantische Oceaan vanaf het hotel
Waarom verblijven in Abora Interclub Atlantic?
Abora Interclub Atlantic heeft alles in huis voor een onbezorgde familievakantie. De tropische tuin vormt een heerlijk decor voor een ontspannen dag bij een van de zwembaden. Binnen vind je een moderne lobby, 24-uursreceptie en gezellige loungeplekken. Ook aan lekkernijen is gedacht met een buffetrestaurant, à-la-carterestaurant en meerdere bars.
Buiten lonken drie zwembaden, waarvan één adults only (€, voor Deluxe-gasten gratis) en één verwarmd in de wintermaanden. Kinderen kunnen zich uitleven in het spetterende waterspuitpark, op de kronkelglijbaan of in de speeltuin. Er is een miniclub voor kids van 4 tot 12 jaar en dagelijks animatie voor jong en oud. Sportliefhebbers leven zich uit met tafeltennis, aerobics of op het multisportterrein. En toe aan ultieme ontspanning? Neem plaats in de bubbelende jacuzzi.
Faciliteiten Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels
Algemeen:
4-sterrenhotel
395 kamers
Lobby
24-uursreceptie
Gratis WiFi
Liften
Privé parkeerplaats buiten (€)
Eten & drinken:
Buffetrestaurant sABOReA (internationaal)
À-la-carterestaurant Taro (lokale en mediterrane keuken)
2 bars
Snackbar
Zwembadfaciliteiten:
2 buitenbaden, waarvan 1 verwarmd (seizoensgebonden)
Adults only zwembad (gratis toegankelijk voor Deluxe-gasten)
Zonneterras
Ligbedden en parasols
Handdoekenservice (€)
Kinderfaciliteiten:
Miniclub (4 t/m 12 jaar)
Speeltuin
Babybedje
Kinderbad
Kronkelglijbaan (vanaf 120 cm)
Kids waterspuitpark
Sport & entertainment:
Aerobics
Darts
Tafeltennis
Biljart (€)
Tennisbaan (€)
Multisportterrein
Entertainment overdag en 's avonds
Wellness:
Jacuzzi (buiten)
In de omgeving van Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels
Het hotel ligt op een rustige locatie in San Agustin, op korte afstand van het bruisende Playa del Inglés. Binnen 10 minuten loop je naar het strand, bereikbaar via een trap. Geen zin om te lopen? Er rijdt twee keer per dag een pendelbus van en naar het strand. Het centrum van San Agustin ligt op ongeveer 15 minuten wandelen, ideaal voor een middagje winkelen of een hapje eten! Ook de luchthaven van Gran Canaria ligt op slechts 20 minuten rijden afstand.
Verzorging bij Abora Interclub Atlantic
Je verblijft in Abora Interclub Atlantic by Lopesan Hotels op basis van all inclusive:
Ontbijt (08:00 - 10:30 uur)
Lunch (13:00 - 15:00 uur)
Snacks (11:00 - 23:00 uur)
Diner in buffetvorm (18:30 - 21:30 uur)
Koffie, thee, frisdranken, mineraalwater, bier, wijn en lokale alcoholische drankjes (11:00 - 23:00 uur)
Kamerinformatie Abora Interclub Atlantic
Tweepersoonskamer Een fijne kamer van circa 29 m², voorzien van airconditioning, televisie, telefoon, WiFi, kluisje (€) en minibar (€). De kamer beschikt over 2 eenpersoonsbedden, een sofabed als extra slaapplaats en een balkon met zitje. De badkamer heeft een douche, toilet en haardroger. Naar keuze voor alleengebruik te boeken.
Tweepersoonskamer Familie Deze kamer heeft dezelfde voorzieningen en grootte als de tweepersoonskamer, met 2 eenpersoonsbedden en een tweepersoonssofabed. Ideaal voor gezinnen. Voorzien van terras met zitje.
Tweepersoonskamer Deluxe Deze kamer van circa 29 m² is speciaal voor gasten vanaf 18 jaar. Extra luxe dankzij het Deluxe pakket met o.a. aparte check-in balie, luxe toiletartikelen, koffiecups bij aankomst en tegen betaling hoofdkussenservice en minibarservice. Met balkon met zitje. Naar keuze te boeken voor alleengebruik.
Familiesuite Ruimer opgezet met een woon-/slaapkamer inclusief tweepersoonssofabed en een aparte slaapkamer met 2 eenpersoonsbedden. Met balkon en zitje.
Tweepersoonskamer Eenoudervoordeel Deze kamer is geschikt voor 1 volwassene en 1 of 2 kinderen. Voorzien van 2 eenpersoonsbedden en sofabed. Met fijn balkon en zitje.
Tip van je reisadviseur
Toe aan pure luxe, comfort en ontspanning? Boek dan de Deluxe kamer en profiteer van fijne extra's!
Lees meer
Locatie & omgeving
Bekijk locatie op kaart
Reviews
8.4
Zeer goed500+ beoordelingen
Ligging
7.1
Hygiëne
8.5
Kindvriendelijkheid
8.6
Faciliteiten
8.3
Kamer
8
Animatie8.7
Personeel
8.6
Eten & Drinken
7.6
Kwaliteit Bedden
8.2
Prijs/Kwaliteit
7.8
22 september 2026
6.0
Teleurstellend in de variatie van het lauwe bijna koude eten.
Animatie voor de volwassenen ver te zoeken. Dit ook niet voor kinderen gezien.
Lees meer
Leuk hotel!19 augustus 2026
8.0
Leuk hotel, mooie ligging! Vriendelijke personeel en mooie kamer (nadat we een kamer hadden met een schimmel/vocht geur en we voor een upgrade betaald hebben. Eetzaal was erg fijn, geen wachtrijen, goed verdeeld en genoeg tafels. Wel veel van het zelfde. verse groente was er weinig en vers fruit werd steeds minder (zijn 15 dagen geweest).
Leuk en groot zwembad bedjes naast het zwembad was handdoekje leggen om 9.00 kies je voor het gras dan staan er genoeg bedjes en ook minder dicht op elkaar. Zwemwater was na een poep ongeluk veel schoner. Iedereen moest eruit en de 4 dagen erna was het water van het grote bad echt schoner. Later werd het weer wat minder. Hier mag best wel beter naar gekeken worden. Bij het zwembad kon je ook eten krijgen dit was echt goed verzorgd en netjes. Steeds variërend met de basis van broodjes hamburger en hotdog en friet. Wisselend met fruit, pizza, brood en churros etc.
Lees meer
Vergaande glorie13 augustus 2026
6.0
Te... teveel engelsen. Teveel van het zelfde met het eten, te vaak zelfe animatie Hotel zit vast in een cirkel en zal er nooit uitkomen. Nee sorry. Vermijd dit hotel
Lees meer
Top24 juli 2026
10
Mooi resort. Ze hebben alles goed voor elkaar. Goed eten en drinken, voldoende keus. Glutenvrij weten ze ook heel goed. Alleen geen winkeltjes op loopafstand (wel supermarkt).
Lees meer
Prima24 juli 2026
8.0
Kinderen mogen niet samen met ouder van de glijbaan, kansloos,
Lees meer
Prima schoon en leuk hotel22 juli 2026
8.0
Prima hotel! Ik reisde met m’n dochter van 6. Kamers zijn heel netjes en schoon, we hadden een ruim balkon met uitzicht op de tuin! Eten was oke, veel hetzelfde maar voor 10 dagen prima. Zwembad perfect, verschillende baden en om 12:00 gymen in het zwembad was elke keer een feestje! Helaas elke ochtend handdoeken race bij het zwembad. Met een kind van 6 wat graag de hele dag in het zwembad is, is dat lastig wanneer alleen plek in de tuin is omdat je vanuit de tuin geen zicht hebt op het zwembad. In de tuin is overigens ruim voldoende plek voor een ligbed! Het hotel mag van mij echt optreden bij mensen die hun handdoek in de ochtend neerleggen en pas in de middag gaan zwemmen. Ik zou zeggen weghalen die handdoeken!
Personeel bij de glijbanen zijn heel netjes, ze laten per keer een aantal kinderen glijden waardoor je rustig de glijbaan afkan en wachten ze tot je weggezwommen bent. Doen ze heel netjes. Alleen glijden wanneer je een zwemdiploma hebt! Kinderdisco en speeltuin zijn leuk! Hotel is voor minder geschikt voor mindervalide. Het is niet hoger dan 4 etages. Maar er is geen lift. Verder wordt er wel rekening gehouden met rolstoelen. Hotel ligt op een berg, voor ons prima om 10 minuten naar de bushalte te lopen. Er komen daar een hoop bussen waardoor je prima kan reizen naar andere plekken zoals Mapalomas, Puerto de Mogan en Playa del
Ingles. Er staat overigens altijd wel een taxi bij het hotel en anders kan je de receptie vragen. Wij vlogen in de avond terug en hadden een check-out van 12:00. Dat was jammer maar begrijpelijk omdat we in het hoogseizoen waren. Koffers kan je kwijt achter de receptie en er was een mogelijkheid om gebruik te maken van een douch bij de receptie welke je wel moet reserveren, dan heb je deze voor 30 min. Luxe ijsjes moet je kopen, maar bij de lunch, diner en zwembadbar hebben ze schepijs wat erbij zit. Ook slush voor de kinderen. Wij hebben het in ieder geval prima en leuk gehad!
Lees meer
9 dagen met zoon van 427 juni 2026
8.0
Heerlijke dagen gehad. Prima eten, schone kamers met airco, leuke animatie en goede locatie.
Lees meer
Slecht03 juni 2026
2.0
12 daagse vakantie in mei met 2 volwassenen en een kind van 4 jaar. Accommodatie;
Inclusief is hier ook niet echt inclusief, want voor heel veel dingen moet je toch nog (bij-)betalen denk aan waterijsjes, slush of popcorn. Je mag maar 2 drankjes per persoon per keer halen, dus super top als je met z'n drieën bent..... Het is veel zelfservice en waar de drankjes geschonken worden vaak lange rijen. Uitchecken is voor 12 uur s'middags. Dus dat is super als je s'nachts vlieg dag je nog even kan uitrusten... Hotelkamer;
De slaapkamer voor 3 personen is 2x een eenpersoonsbed en een slaapbank aan het voeteneind. Een waterbesparende regendouche wat meer druppelt dan echt doucht dus totaal niet conform is. Eten;
S'ochtends is het eten altijd hetzelfde, ontbijt is tot 11 uur maar om 10 uur word er al opgeruimd. s'Avonds was het zo goed als elke dag hetzelfde;rijst, pasta en patat. Dus weinig variaties en weinig keus. Zwembad;
Het zwembad is dan wel weer super en genoeg bedjes. De glijbanen zijn pas vanaf 1.20m het babybad en water speeltuin zijn super. Animatie; Smiddags is er weinig animatie en savonds is het animatie voor de kinderen leuk maar voor de volwassenen afkomstig van hetzelfde team dat zeer tegen valt.
Lees meer
Okidoki29 mei 2026
8.0
Kom al jaren op deze locatie en dat is niet voor niets
Lees meer
16 mei 2026
8.0
Mooi vakantie.Alles goed
Lees meer
Top vakantie 28 april 2026
10
We hebben een heerlijke week gehad. Hotel is hartstikke prima.
Lees meer
Prima hotel27 april 2026
8.0
Voor 5 dagen all inclusive en in het voorjaar een prima verblijf! De kamer die we hadden is ruim en netjes. De mensen achter de receptie zijn vriendelijk en behulpzaam.
Lees meer
Abora Interclub Atlantic bij Lopesan16 maart 2026
8.0
Goed hotel
Lees meer
Voorjaarsvakantie '2605 maart 2026
8.0
Gezellig hotel, vriendelijk personeel, prima eten, heerlijk genoten van zwembad en animatieprogramma.