Toe aan zon, zee en pure ontspanning aan de Costa Dorada? In het levendige La Pineda vind je het 4-sterren Hotel Oassium at Estival Park: een stijlvol adults only hotel vanaf 18 jaar. Hier draait alles om rust, comfort en genieten op niveau. Je verblijft op een toplocatie langs de promenade met restaurants en winkels binnen handbereik. Het strand ligt op steenworp afstand, ideaal voor lange dagen aan zee. Ontspan in de spa of neem een verfrissende duik in het zwembad. Extra fijn: je maakt ook gebruik van de faciliteiten van het naastgelegen Estival Park. Klinkt goed? Bekijk snel meer en beleef een ontspannen vakantie onder de Spaanse zon!
In dit hotel geniet je van een rustige sfeer in een moderne setting. Je wordt ontvangen bij de receptie in het hoofdgebouw met 5 verdiepingen. Hotel Oassium maakt deel uit van het grotere Estival Park, waardoor je profiteert van extra faciliteiten terwijl je zelf in alle rust verblijft. Binnen vind je onder andere een spa met sauna en stoombad, een fitnessruimte en diverse ontspanningsmogelijkheden.
Buiten wacht een fijn zwembad met zonneterras, ligbedden en parasols. Voor sportieve momenten is er een tennisbaan en zelfs een golfbaan in de omgeving. Het animatieteam zorgt voor gezellig entertainment voor jong en oud.
Algemeen:
|
Eten & drinken:
|
Zwembadfaciliteiten:
|
Sport & entertainment:
|
Wellness:
|
Hotel Oassium ligt in La Pineda aan een gezellige promenade vol restaurants, bars en winkels. Het strand bereik je al binnen 2 minuten lopen. Hier geniet je van een breed zandstrand aan de helderblauwe Middellandse Zee. Zin in een cultureel uitstapje? Het historische centrum van Tarragona ligt op circa 15 minuten rijden. Deze stad staat bekend om haar Romeinse amfitheater en sfeervolle straatjes.
De luchthaven van Barcelona ligt op ongeveer 1 uur en 15 minuten rijden. De luchthaven van Reus ligt op slechts 15 minuten rijden van het hotel!
Je verblijft in Hotel Oassium at Estival Park op basis van logies, logies en ontbijt of halfpension. Ontbijt (en diner) worden geserveerd in buffetvorm.
De kamer beschikt over airco, telefoon, televisie en een kluisje. Er is een koelkast en een waterkoker aanwezig. De badkamer is uitgerust met een douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet. Je slaapt in een slaapkamer met 1 tweepersoonsbed. Buiten vind je een balkon.
Deze kamer is gelijkwaardig ingericht en beschikt over airco, telefoon, televisie en een kluisje. Ook hier is een koelkast en waterkoker aanwezig. De badkamer heeft een douche, haardroger, badjas, badslippers en toilet. De slaapkamer is voorzien van 1 tweepersoonsbed en er is een balkon aanwezig.
Tussen de brede stranden en de levendige boulevard van La Pineda ligt een plek die veel reizigers per ongeluk voorbijlopen: El Parc del Pinar del Perruquet. Dit park is een verrassende mix van kunst, natuur en rust, ontworpen als een soort openluchtmuseum waar je doorheen wandelt.