JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Hotel Ferienhotel Alpenhof boeken? - D-reizen

Hotel Ferienhotel Alpenhof

Oostenrijk - Tirol - Aurach Bei Kitzbuhel

Foto Hotel Ferienhotel Alpenhof **** Aurach Bei Kitzbuhel
7.5
Foto Hotel Ferienhotel Alpenhof **** Aurach Bei Kitzbuhel
Foto Hotel Ferienhotel Alpenhof **** Aurach Bei Kitzbuhel
Foto Hotel Ferienhotel Alpenhof **** Aurach Bei Kitzbuhel
8
Hotel Ferienhotel Alpenhof

In Aurach bei Kitzbühel ligt het Ferienhotel Alpenhof. Na een lange reis is het heerlijk genieten op je eigen balkon. In de zon een drankje doe of heerlijk genieten van het prachtige uitzicht. Voor iedereen is er iets lekkers in het á la carte restaurant. En proef de internationale gerechten en Tiroolse specialiteiten in het restaurant. Bewandel de bewegwijzerde wandelpaden door het mooie Kitzbüheler. Doe mee aan de dagtochten. Zo zie je de populaire bestemmingen: de Krimml-watervallen en de Groβglockner Hochalpenstraβe. In de Kopermijn in Jochberg ontdek je de geschiedenis van de mijnbouw. Voor jong en oud is het mijnbouw- en lokale geschiedenismuseum Jochberg zeker de moeite waard. Maak een stadwandeling door de sportstad Kitzbühel. Ga tennissen, Mountainbiken, golfen, paragliden of zwemmen. Verveel je geen moment in Alpenhof.

Voor de kinderen

babybedje, speeltuin en kinderstoel

Goed om te weten

alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld en Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.

Niet Inbegrepen - Niet verplicht

honden toegestaan, € 5,00 per hond per dag

Vanaf Utrecht

ca. 927 km

Ligging

centrum Aurach op ca. 1 km

Faciliteiten

receptie en inchecken: 15:00 tot 00:00, uitchecken: 00:00 tot 10:00

Faciliteiten - Tegen betaling

internethoek

Overige informatie

onze classificatie: 4 sterren

Restaurants/Bars

bar

USP's

Internethoek, Traditioneel Oostenrijks hotel, Eigen balkon, Sauna en stoombad, Tiroolse specialiteiten en Goed ontbijtbuffet

Wellness

sauna en stoombad

Wellness - Tegen betaling

massage en solarium

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.5
Goed 50+ beoordelingen

      Daarom kies je voor

      Online géén boekingskosten

      Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

      Altijd de beste deal

      Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

      Veilig op vakantie

      D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

      Ruim 75 reisbureaus

      Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

      Meer over D-reizen
      Hotel Ferienhotel Alpenhof
      7.5
      Goed 50+ beoordelingen
      p.p. vanaf 372, -
      Checken