Verblijven in een aangename accommodatie in Georgioupolis? Hotel Happy Days is een comfortabel 3-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 926 reizigers beoordelen Hotel Happy Days gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Hotel Happy Days, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Hotel Happy Days vandaag nog!
Locatie: Dit kleine bungalowcomplex ligt direct aan het lange zand-/kiezelstrand van Kavros, op ongeveer 4 km van Georgioupolis. In de buurt vindt u winkels en uitgaansgelegenheden. Rethymnon, met zijn prachtige oude binnenstad, ligt op ongeveer 20 km afstand. De luchthaven van Chania ligt op ongeveer 50 km afstand en de luchthaven van Heraklion op ongeveer 100 km. Voorzieningen: Het schauinsland-reisen Original Hotel bestaat uit een hoofdgebouw en diverse bijgebouwen en biedt 125 kamers, een 24-uursreceptie, een lounge met tv-hoek, gratis wifi, een hoofdrestaurant en een à-la-carterestaurant (tot eind 2024). In de tuin bevindt zich een snackbar bij het zwembad en twee zwembaden, waarvan één met een apart kinderbad. Ligstoelen en parasols zijn beschikbaar op het zonneterras en tegen betaling op het strand (inbegrepen voor all-inclusive gasten; strandhanddoeken zijn tegen borg verkrijgbaar). Accommodatie: Superior Tweepersoonskamer
De modern ingerichte kamers zijn gerenoveerd en beschikken over een inloopdouche/wc, telefoon, wifi (inbegrepen), satelliet-tv, kluisje (inbegrepen voor all-inclusive gasten), airconditioning, koelkast en een balkon of terras. De kamers bevinden zich zowel in het hoofdgebouw als in de bijgebouwen (DSU). U kunt ze ook boeken als Super Saver Room in het hoofdgebouw (2US) of, tegen een toeslag, als onderdeel van een extra aantal Type B-kamers (DSB, gelegen in het bijgebouw of het hoofdgebouw). Kamers met gedeeltelijk zeezicht (D2S) of direct zeezicht (DMU) zijn ook beschikbaar tegen een toeslag.
Eenpersoonskamer
De eenpersoonskamers zijn Superior tweepersoonskamers voor één persoon (DSE).
Luxe tweepersoonskamer
Net als de Superior Tweepersoonskamer, maar dan nieuw ingericht, met hoogwaardigere voorzieningen en gelegen op de begane grond. De Deluxe Tweepersoonskamers (DD2) bieden bovendien: tegel- en marmeren vloeren, een flatscreen-tv (inclusief Duitse zenders), een kluisje (tegen betaling, inbegrepen voor all-inclusive gasten), een waterkoker, thee- en koffiefaciliteiten (dagelijks aangevuld), een fles water en een fles wijn bij aankomst, en een gemeubileerd terras met een parasol en twee ligstoelen. Gereserveerde strandpaviljoens/balaclava's zijn op het strand beschikbaar, uitsluitend voor gasten van de Deluxe Tweepersoonskamer, afhankelijk van beschikbaarheid (gasten met halfpension: tegen betaling, all-inclusive gasten: inbegrepen).
Superieure familiekamer
Ze beschikken over dezelfde voorzieningen als de tweepersoonskamers, maar met een aparte slaapkamer, en bevinden zich in het hoofdgebouw of in de bijgebouwen (F2U).
Maisonnette
Met een prachtig uitzicht op het Lefka Ori-gebergte. Een houten trap leidt naar de mezzanine met twee eenpersoonsbedden. Een ruime badkamer met een hydromassagedouche en extra voorzieningen zoals een föhn, vergrootspiegel en shampoo zal u zeker bevallen. De kamers zijn volledig voorzien van airconditioning met individuele bediening, satelliet-tv met internationale en muziekzenders, een telefoon met directe lijn en een kluisje. Alle maisonettekamers hebben een balkon en bevinden zich in het hoofdgebouw van het hotel (M2).
Maaltijden: Halfpension/All-inclusive
Alle maaltijden worden in buffetvorm geserveerd. Voor het diner is gepaste kleding vereist (lange broek voor mannen, geen zwemkleding, etc.). Glutenvrije maaltijden zijn op aanvraag beschikbaar. Neem voor meer informatie contact op met de receptie.
Alles inclusief
Ontbijt (7:30-10:00, laat ontbijt 10:00-10:30), lunch (12:30-14:30) en diner (18:30-21:30) worden in buffetvorm geserveerd. Snacks zijn verkrijgbaar van 11:30-14:30 en van 23:00-00:00, en ijs en gebak van 16:00-17:30. Lokale en geïmporteerde alcoholische en non-alcoholische dranken zijn inbegrepen van 10:00-00:00 bij de poolbar, van 17:00-00:00 bij de "Utopia" bar en in het restaurant. Ligstoelen en parasols zijn gratis beschikbaar op het strand. Diner in het à-la-carte restaurant is eenmaal per week inbegrepen (reserveren verplicht, drankjes zijn niet inbegrepen, tot eind 2024).
Inbegrepen sporten: tafeltennis, darts, minivoetbal en volleybal. Sporten tegen betaling: biljart en tafelvoetbal. Hotelservice: inchecken vanaf 15:00 uur. Uitchecken tot 11:00 uur.
Wifi is beschikbaar in het hele hotel. Parkeren is ook inbegrepen. Let op: huisdieren zijn niet toegestaan.
Het hotel is niet geschikt voor mensen met een beperkte mobiliteit. Er zijn geen toegankelijke kamers beschikbaar.
De reistijd vanaf de luchthaven van Heraklion bedraagt ongeveer 85 minuten en vanaf de luchthaven van Chania ongeveer 40 minuten. Er is een bushalte direct voor het hotel.
Hotelcontactgegevens: Happy Days 73007 Chania, Kreta, Griekenland Telefoon: +30 28250 61201 Fax: +30 28250 61203 E-mail: info@happydayshotel.com Vermeld in de catalogus "Griekenland · Cyprus" zomer 2025 op pagina 46. Kinderprogramma: Babybedje en kinderstoel (op aanvraag, inbegrepen). 2 aparte kinderzwembaden. Wellness: Gasten ontvangen een gratis massage van 15 minuten bij de massageplek op het strand. Creditcards: Visa en MasterCard.