JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Allsun Kontiki Playa - Playa De Palma - D-reizen

Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa

Spanje - Mallorca - Playa De Palma

Foto Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
7.9
Foto Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
Foto Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
Foto Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa **** Playa De Palma
11
Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa
  • Direct aan de strandpromenade
  • Cocktail van de zwembadbar
  • Film kijken in de bioscoop
  • Relaxen in de wellness

Aparthotel Allsun Kontiki Playa is gelegen op de perfecte locatie voor een heerlijke zonvakantie op Mallorca. Het comfortabele en verzorgde 4-sterrenhotel ligt direct aan de strandpromenade van Playa De Palma. Vanaf het balkon geniet je van een prachtig uitzicht over de Middellandse Zee en op het zonneterras is het heerlijk ontspannen onder de Mallorcaanse zon. Even behoefte aan verkoeling? Plons dan in het ruime zwembad. En wil je helemaal zorgeloos genieten? Kies dan voor de all inclusive optie!

Zin in een heerlijke vakantie op Mallorca? Boek dan snel jouw verblijf bij Allsun Kontiki Playa in het levendige Playa de Palma!

Toplocatie in Playa De Palma: direct aan het strand

Waarom naar Allsun Kontiki Playa?

Allsun Kontiki Playa is een populair all inclusive hotel in Playa de Palma. Het hotel is sfeervol ingericht en bestaat uit 228 kamers en 45 appartementen. Vanaf hier wandel je zo het strand op, maar bij het zwembad van Kontiki Playa is het ook goed vertoeven! Op het zonneterras met ligbedden kun je heerlijk van het Spaanse klimaat genieten. Een glaasje sangría van de zwembadbar erbij maakt het vakantiegevoel helemaal compleet. 

Meer ontspanning beleef je bij het wellnesscentrum van Hotel Kontiki Playa, welke over een sauna, binnenzwembad en jacuzzi beschikt. En na een manicure (€) kom je weer goed voor de dag! Ben je liever actief bezig, dan kun je terecht bij de fitnessruimte. Of huur een fiets, dan kun je gelijk de mooie omgeving gaan verkennen.

De avond wordt smakelijk ingeluid bij het restaurant met buitenterras. Schep zoveel op als je wilt! Na het diner kun je lekker uitbuiken tijdens een show of swingende muziekavond. Ben je gek op films? Hotel Kontiki Playa heeft ook een bioscoop! En wie nog wat energie over heeft, wandelt vanuit het hotel zo de boulevard van Playa de Palma op. 's Avonds is het hier een levendige, gezellige boel!

Faciliteiten Kontiki Playa

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 228 kamers
  • 45 appartementen
  • Lobby
  • Receptie
  • 3 liften
  • WiFi

Sport en animatie:

  • Fitnessruimte (bij Hotel Pil Larí Playa)
  • Shows
  • Livemuziek
  • Bioscoop-avonden
  • Fietsverhuur (€)

Zwembad:

  • Zwembad
  • Zonneterrassen
  • Ligbedden en parasols
  • Badhanddoekenservice (€)

Eten en drinken:

  • Restaurant met buitenterras
  • Zwembadbar/Snackbar met overdekt terras

Wellness:

  • Wellnesscentrum (Hotel Pil·larí Playa, vanaf 16 jaar)
  • Sauna
  • Overdekt zwembad
  • Jacuzzi (laagseizoen)
  • Schoonheidssalon (€)
  • Manicure/pedicure (€)
  • Massages (€)

In de omgeving van Kontiki Playa de Palma

Kontiki Playa is direct gelegen aan de mooie boulevard en het kilometerslange zandstrand van Playa de Palma (ter hoogte van Balneario 11). De ideale plekvoor een strandvakantie, dus! Op circa 500 meter ligt het gezellige centrum van Playa de Palma, waar je volop winkels, bars en restaurants tegenkomt. De hoofdstad van het eiland, Palma de Mallorca ligt ongeveer 10 kilometer bij het hotel vandaan. Je kunt hier met het openbaar vervoer naartoe, want vlak bij het hotel is een bushalte.

Goed om te weten: de luchthaven van Mallorca ligt op 6 km afstand.

Verzorging Aparthotel Allsun Kontiki Playa

Een vakantie bij Allsun Kontiki Playa is all inclusive, wel zo handig! Je kunt dan gebruikmaken van het volgende:

  • Ontbijtbuffet
  • Uitslaapontbijt tot 11:30 uur
  • Lunchbuffet (koud/warm)
  • Dinerbuffet (koud/warm)
  • Snacks van 14:30 tot 16:30 uur; in de namiddag koffie, thee en gebak
  • Alcoholvrije drankjes van 10:00 tot 00:00 uur
  • Maximaal 3 alcoholische drankjes per persoon tijdens de maaltijden.
  • Ook tijdens thema-avonden en showcooking zijn drankjes inbegrepen.


Goed om te weten: de lokale overheid heeft in dit gebied regels opgesteld omtrent het onbeperkt serveren van alcohol binnen het all inclusive-concept. Dit houdt in dat er 6 alcoholische drankjes per dag zijn inbegrepen: 3 drankjes bij de lunch en 3 drankjes bij het diner. Extra alcoholische drankjes zijn toegestaan, maar deze zijn voor eigen rekening. Je kunt uiteraard wel onbeperkt genieten van non-alcoholische drankjes en het eten.

Kamerinformatie Allsun Kontiki Playa

Tweepersoonskamer (DZ)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 16 m² en beschikt over airconditioning (warm/koud), een minikoelkast, tv, telefoon, en huurkluisje. De badkamer beschikt over een gelijkvloerse douche, toilet, haardroger. Bij de kamer is er een balkon aanwezig, naar keuze zijdelings zeezicht (DSM).

Eenpersoonskamer (EZ)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 13 m² en is verder hetzelfde uitgerust als de tweepersoonskamer.

Appartement type B (APS)

Dit appartement heeft een oppervlakte van circa 33 m² en beschikt over een woonkamer met slaapbank, 1 aparte slaapkamer, airconditioning (warm/koud), een minikoelkast, tv, telefoon en een huurkluisje. De badkamer beschikt over een gelijkvloerse douche, toilet en haardroger. Het appartement heeft een balkon aan de zwembadzijde. Naar keuze met zeezicht (APM). Geschikt voor maximaal 3 volwassenen met 1 kind.

Tip van je reisadviseur

Aan stranden geen gebrek wanneer je bij Hotel Kontiki Playa verblijft: de mooie baaien van Cala Petita, Cala Gran en Cala Esmeralda liggen allemaal op loopafstand!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

7.9
Goed 200+ beoordelingen
  • Ligging 9.3
  • Hygiëne 8.1
  • Kindvriendelijkheid 6.5
  • Faciliteiten 7.3
  • Kamer 7.4
  • Animatie 5.8
  • Personeel 8.4
  • Eten & Drinken 7.3
  • Kwaliteit Bedden 7.3
  • Prijs/Kwaliteit 7.1
  • Mallorca , allsun contici playa 26 oktober 2025
    10

    Fijne vakantie gehad, mooi hotel en appartement

    Lees meer
  • Achteruit gegaan. 02 oktober 2025
    4.0

    In de loop der jaren, hier vaak geweest. Gaat elke jaar toch achteruit. Eten is smakeloos en koud. Kamer was erg klein, zo ook de badkamer. Er wordt alleen maar duits gesproken. Ook meldingen alleen in het Duits. Waarom bijvoorbeeld niet ook in het engels? Vriendelijk personeel en top lokatie tegenover het strand!!

    Lees meer
  • Kontiki Playa 13 september 2025
    6.0

    In het hotel was alles Duits, zowel de gasten als ook het animatie- en avondprogramma. Bij het buffet was te weinig variatie in de week dat wij er waren. Een grote ergernis waren de bedjes bij het zwembad. Vanaf 8.00 uur staan mensen in de rij en zo gauw als het zwembad open ging waren binnen 1 minuut alle bedjes bezet. Sommige mensen gooiden zelfs 8 handdoeken op een rij. Het gevolg was als je na 8.30 uur kwam je achter het net viste. Sommige bedjes bleven een halve dag leeg. Hier zou toch een keer iets anders voor bedacht moeten worden zoals bv dat je per persoon maar 1 handdoek mag leggen. Er waren sowieso te weinig bedjes bij het zwembad. Het appartement was heel mooi en met zeezicht. Het personeel bij receptie was vriendelijk en behulpzaam. Prijs/kwaliteitsverhouding komt overeen.

    Lees meer
  • Goed 04 september 2025
    8.0

    Een hele goede vakantie gehad. De kamers waren goed schoon elke dag schone handdoeken. En het eten was goed.

    Lees meer
  • 28 augustus 2025
    10

    Goed hotel,personeel heel vriendelijk en het eten was heel goed

  • Отпуск на Майорке 13 augustus 2025
    8.0

    Всё было прекрасно. Милый отзывчивый персонал!!!

  • Mooie omgeving. Maar eten en service was erg slecht 08 augustus 2025
    4.0

    Bij aankomst verliep alles soepel, het inchecken ging goed en we kregen een hele duidelijke uitleg hoe alles in zijn werking ging betreft het all-in concept en de schoonmaak. Hotelkamer is erg klein, maar hadden daarentegen een mooi uitzicht op zee. De schoonmaak van de kamers gebeurt snel snel, vaak veel zand op de vloer en viezigheid van de vorige vakantiegangers. Ontbijt is elke ochtend hetzelfde, en is weinig variatie. Lunch en Diner is wel wisselend, maar je moet vooral veel van rijst, Quinoa en vis houden. Er zijn weinig aardappelgerechten en qua vlees is er ook weinig keuze. Je hebt elke dag vlees en vis van de bakplaat, 9 van de 10 keer is het een karbonade wat ongekruid wordt aangeboden. Ook is het niet volledig all-in. Bij zowel de Lunch als diner mag je per persoon 3 alcoholische drankjes bestaande uit bier, wijn of sangria. Buiten die 3 drankjes per persoon moet je er voor betalen. Ook wordt er aangegeven dat er snack momenten zijn. Hier heb je weinig tot geen keuze. Neem je plaats in de beachbar wordt er gezegd dat je moet betalen. Tijdens je verblijf krijg je een vragenlijst toegestuurd over hoe je het ervaart in het hotel. Na deze naar waarheid te hebben ingevuld, ontvang je een briefje van de hotel manager die een gesprek met je aan wil gaan. Dit gesprek verliep soepel en leek erg behulpzaam te zijn. Er werden beloften gemaakt, die jammer genoeg niet na zijn gekomen. Bij het uitchecken was het personeel van de receptie erg onvriendelijk en zaten constant in het Spaans te praten. Voor ons is dit hotel niet voor herhaling vatbaar. Wij zijn 12 dagen geweest maar hebben jammer genoeg heel wat extra kosten moeten maken voor eten enz

    Lees meer
  • Fijn hotel, perfecte locatie maar voor tieners niets te doen. 22 juli 2025
    8.0

    Ik was er met mijn 2 jongens van 15 en 12. Voor hun was er weinig te doen helaas. Ze hadden alleen een biljarttafel. Had op zijn minst een tafeltennistafel verwacht. In de omgeving was er ook weinig voor de kinderen om te doen. Alle spelhallen waren soort van casino's en karten & bowlen was best ver weg. Wel een leuke waterpretpark dat goed te bereiken was met de bus en een mooi aquarium op loopafstand. De animatie was gericht op volwassenen en alles was in het Duits. De hotel was heerlijk verzorgd. Ruime kamers/ appartementen, lekker schoon, leuk ingericht en alles leek nieuw. De bedden waren ook prima. Het eten was ook goed en afwisselend.

    Lees meer
  • 8 juli 2025 18 juli 2025
    10

    Mooi appartement voor 3 personen ruim zat , uitzicht op zee. Kamers werden op de zondag na dagelijks schoongemaakt,dagelijks wissel van handdoeken. .Handig is de doorgang van een poortje zo loop je rechtstreeks het strand/ boulevard op. Omgeving is mooi en wat rustiger gelegen ,het drukkere uitgaansgebied op loopafstand . Eten was gevarieerd, personeel vriendelijk.Een klein nadeel het hotel is volledig op Duitsers gericht dat merk je dus ook qua receptie en animatie .

    Lees meer
  • Goed schoon hotel 13 juli 2025
    8.0

    Eerste twee dagen was het buffet goed, de andere 5 dagen was het echt minder. De laatste dag vroegen we of we nog konden lunchen maar daar vroegen ze €30,- op voor. We zijn toen maar op de boulevard gaan eten met zijn 3en daar hebben we twee keer drinken gehad een flinke pizza op en een lekkere dessert voor €70,- totaal.

    Lees meer
  • Heerlijk verblijf 10 juli 2025
    10

    Heerlijk hotel,lekker eten mooie locatie .En vooral erg schoon en netjes

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Aparthotel Allsun Hotel Kontiki Playa
7.9
Goed 200+ beoordelingen
p.p. vanaf 521, -
Checken