Verblijven in een aangename accommodatie in Puerto Del Carmen? Appartement LIVVO Las Gaviotas is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 374 reizigers beoordelen Appartement LIVVO Las Gaviotas gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Appartement LIVVO Las Gaviotas, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement LIVVO Las Gaviotas vandaag nog!
Zeven zwembaden
Midden in het centrum
Smullen in het restaurant
Ontspannen op het privéterras
Vlak bij het strand
Ruime en lichte appartementen
Word wakker met het rustgevende geluid van de Atlantische Oceaan in plaats van je wekker. Begin je dag in de ruime en lichte appartementen, perfect voor een ontspannen vakantie. Maak een korte wandeling van 500 meter naar het strand en geniet van de zon op Playa de Matagorda. Of neem een verfrissende duik in een van de zeven zwembaden. Of je nu aan het strand ligt of aan het zwembad, de Spaanse zon is altijd heerlijk. Wandel naar het centrum en ontdek het winkelcentrum, waar je gegarandeerd je nieuwe favoriete souvenir vindt. Verken het indrukwekkende vulkanische landschap van het Nationaal Park Timanfaya, op slechts 30 minuten rijden. Geniet van adembenemende uitzichten over het eiland. Of je nu ontspant aan het zwembad, langs de boulevard wandelt of gaat zonnen aan het strand, deze bestemming biedt voor ieder wat wils.
bushalte op ca. 50 m
centrum op ca. 3 km
fietsverhuur op ca. 3 km
golfbaan op ca. 15 km
luchthaven Fuerteventura op ca. 83 km
luchthaven Lanzarote (Arrecife) op ca. 600 m
metrostation op ca. 7 km
parkeerplaats op ca. 10 m
rustig gelegen
strand op ca. 10 m
supermarkt op ca. 50 m
Taxi Stop at 100m from reception
winkelcentrum op ca. 50 m
receptie (24 uur)
inchecken: Van 15:00 tot 23:00, uitchecken: Van 07:00 tot 11:00
bij de receptie spreekt men Duits, Engels, Frans en Spaans
terras
tuin
afgesloten bagageruimte
geldautomaat
Tegen betaling
haardroger bij receptie
kluisje bij receptie
buffetrestaurant
2 bars: zwembadbar
snackbar
4 buitenbaden: open: het hele jaar door, zoet water, met kinderdeel en open: het hele jaar door, zoet water
3 kinderbaden buiten
ligbedden en parasols
zonneterras
Tegen betaling
stoelen
unieke ligging bij het strand - gezellig complex - prima bungalows
officiële classificatie: 3 sterren
onze classificatie: 3 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 155
in deze accommodatie verblijven voornamelijk Britten en Duitsers
gebouwd in 1986 en gerenoveerd in 2008
er zijn 4 gebouwen
het hoofdgebouw heeft 1 verdieping inclusief begane grond
voltage: 220 volt
Verzorging
logies
logies en ontbijt
halfpension
All Inclusive
Belangrijke informatie
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
via de receptie worden mountainbikes verhuurd. Het complex is direct gelegen aan de auto-vrije boulevard waar u heerlijk kunt fietsen en wandelen
All Inclusive
onderstaande is inbegrepen wanneer je verzorging All Inclusive boekt
Eten
ontbijt (08:00-10:30 uur)
lunch (13:00-15:00 uur)
snacks (11:00-22:30 uur)
diner in buffetvorm (19:00-22:30 uur)
Drinken
frisdranken en lokale alcoholische drankjes (08:00-22:30 uur)