Vakantie Playa d'en Bossa

Informatie
Resultaten
Bestemming
Vervoer
Vliegtuig
Eigen vervoer
Sorteer op:

Populaire vakanties

1
Onze vakanties naar Playa Den Bossa krijgen gemiddeld een 8.4 uit 726 beoordelingen
Vakantie Playa d'en Bossa
22 vakanties gevonden
Bekijk aanbod

Veelgestelde vragen over Playa Den Bossa

Waar ligt Playa d'en Bossa op Ibiza?

Playa d'en Bossa ligt in het zuiden van het Spaanse eiland Ibiza op 6 minuten rijafstand van de hoofdstad Ibiza-Stad, ook wel bekend als Eivissa.

Naar welke luchthaven vlieg ik voor een vakantie in Playa d'en Bossa?

Voor een zonvakantie naar Playa d'en Bossa vlieg je naar de luchthaven Ibiza, ook wel Ibiza Airport.

Hoe lang is het vliegen naar Playa d'en Bossa?

Om naar Playa d'en Bossa te reizen, vlieg je naar Ibiza Airport. Vanaf Schiphol Amsterdam duurt een vliegreis naar Ibiza Airport 2 uur en 40 minuten.

Hoe lang is de transfertijd van de luchthaven naar Playa d'en Bossa?

Playa d'en Bossa bevindt zich dichtbij de luchthaven: met een taxi zal de transfertijd ongeveer 10 minuten duren. Ga je met een shuttlebus? Reken dan op een kleine 20 minuten transfertijd.

Hoe is het openbaar vervoer in Playa d'en Bossa?

Het openbaar vervoer op Ibiza is heel goed geregeld en gelukkig niet duur. Je kunt hier gemakkelijk de bus of een (duurdere) taxi nemen. Bussen rijden zowel door de stad zelf als naar andere dorpen en steden. Ook kun je overwegen een auto te huren, want hiermee ben je vogelvrij op het eiland.

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties online bij D-reizen.

%

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds.

Ruim 65 reisbureaus

Wij helpen je graag telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen