Angelina s Hotel en Apartments

Griekenland - Corfu - Sidari

Foto Angelina s Hotel en Apartments *** Sidari
8.0
Foto Angelina s Hotel en Apartments *** Sidari
Foto Angelina s Hotel en Apartments *** Sidari
Foto Angelina s Hotel en Apartments *** Sidari
9
Angelina s Hotel en Apartments
  • Gunstige reviews
  • Geweldige plek in Sidari
  • Bijkleuren op het zonneterras
  • Het hotelpersoneel ontzorgt je

Verblijven in een aangename accommodatie in Sidari? Angelina s Hotel en Apartments is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 60 reizigers beoordelen Angelina s Hotel en Apartments gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Angelina s Hotel en Apartments, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Griekenland? Boek jouw vakantie naar Angelina s Hotel en Apartments vandaag nog!

Een gevarieerde vakantie voor jong en oud. Royaal ontworpen appartementen, stranden op loopafstand en een ligging vlak bij het centrum maken uw verblijf speciaal.

Ligging

In Sidari, op ca. 200 m van het beroemde Canal D 'Amour-strand en ca. 250 m van het zandstrand. Winkels, restaurants en bars op ca. 5 minuten lopen.

Faciliteiten

Klein vakantiehotel met zwembad, zonneterras met ligbedden en parasols (inclusief). Lobby met receptie, huurkluis, wifi (in alle openbare ruimtes inclusief), restaurant en bar. Griekse categorie: 3 sterren, 50 wooneenheden, 3 verdiepingen.

Verblijfstype

• Functioneel ingerichte studio (ca. 30 m²), airconditioning (tegen betaling), kitchenette, tv, telefoon. Douche, toilet. Balkon of terras. Max. 3 volw./2 volw. + 2 kinderen • Studio voor alleengebruik te boeken • Ruimer appartement type B (ca. 50 m²), aparte slaapkamer, airconditioning (tegen betaling), kitchenette, tv, telefoon. Douche, toilet. Balkon of terras. Max. 4 volw.

Eten & Drinken

• Volpension: ontbijtbuffet, lunch 1-gangenmenu, diner 3-gangenmenu • Halfpension: ontbijtbuffet, diner 3-gangenmenu • Ontbijt: ontbijtbuffet

Entertainment

• Gevarieerde entertainmentopties in Sidari

Lees meer

Locatie & omgeving

Kaart
Bekijk locatie op kaart

Reviews

8.0
Zeer goed 50+ beoordelingen
  • Ligging 9.2
  • Kindvriendelijkheid 7.3
  • Hygiëne 9.2
  • Faciliteiten 8.2
  • Kamer 8
  • Personeel 8.9
  • Eten & Drinken 8.3
  • Kwaliteit Bedden 7.7
  • Prijs/Kwaliteit 8.7
  • Fijn appartement dichtbij strand 26 juli 2026
    8.0

    Angelina’s Hotel is een fijne plek op een goede locatie tov het strand. Mensen zijn vriendelijk en behulpzaam. Lekker zwembad, fijn bed, Kleine, maar goede douche. Ontbijt prima. Op de website wordt genoemd dat airco tegen betaling is, dat klopt niet gebruik van de airco is gratis. Eten van de kaart was niet waar we op hoopten, 1x geprobeerd de rest van de week naar de restaurants in de straat gegaan. Vanaf het hotel loop je 200-300 meter naar het mooiste strandje van Sidari. Prachtig blauw zeewater, mooie rotsen waarvan je de zee in kunt springen, alle ingrediënten voor een romantische zonsondergang. Sidari bleek niet onze droombestemming. Wij houden van wat authentiekere stadjes. Sidari heeft 400 inwoners en evenveel hotels. Het dorpje bestaat uit enkele straten waaraan afwisselend resorts, supermarkt, her en der een kantoortje waar je excursies kunt boeken en restaurants waar je vooral laagdrempelige gerechten op aantreft. Veel mensen komen hier graag terug, maar niet de plaats waar je naartoe wilt als je op zoek bent naar smalle, leuke winkelstraten, authentieke restaurantjes en oude gebouwen.

    Lees meer
  • Angelina's Appartments and Hotels 07 juni 2026
    10

    Deze accomadatie was meer dan prima. De kamers zijn schoon, groot en basic maar voldoende ingericht. Pluspunt : Airco zonder meerprijs (stond wel op de site, maar ter plekke werd gezegd dat alleen de toeristenbelasting te betalen was). Ontbijt ook prima, buffetje met zoet, hartig, kaas en vele soorten brood en ontbijtgranen voor de liefhebbers. Zeker aan te raden, we gaan waarschijnlijk weer ;)

    Lees meer
  • Goed hotel,schoonmaak perfect evenals het ontbijtls het ontbijt. 06 oktober 2025
    10

    Goed

    Lees meer
  • Prima kleinschalig hotel 29 september 2025
    8.0

    Prima kleinschalig hotel, met een geweldige schoonmaakdienst. Het hotel ligt heel centraal in Sidari. Wij hadden alleen maar positieve ervaringen daar.

    Lees meer
  • Fijne vakantie in kleinschalig hotel 02 juni 2025
    8.0

    Prima hotel, goede ligging. Kitchenette was alleen heel sober, geen warm water en enkel pan en steelpan voor te koken. Voor de rest alles in orde. Goede prijs kwaliteit verhouding.

    Lees meer
  • Fijne vakantie 02 juni 2025
    8.0

    We hebben erg genoten ,dichtbij strand en winkels leuk hotel fijne balkons. Ontbijt was prima . Kamers wat verouderd maar voldoen prima was keurig netjes . Geen enge beesten in huis dus voor ons super en betaalbaar . Inner buurt genoeg om je te vermaken .

    Lees meer
  • Goed 17 mei 2025
    10

    Goed voor de prijs in een mooie omgeving

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties online bij D-reizen.

%

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds.

Ruim 65 reisbureaus

Wij helpen je graag telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Angelina s Hotel en Apartments
8.0
Zeer goed 50+ beoordelingen
p.p. vanaf 336, -
Checken