Wil je genieten van optimale luxe, zon en strand met het hele gezin? Dan is Jaz Maraya in Marsa Alam wat voor jou! Dit moderne en stijlvolle 5-sterrenhotel ligt op een fantastische locatie, direct aan het privestrand, en je geniet ervan een uitstekende service. Er is van alles te doen voor alle leeftijden. Zo heeft het luxehotel onder meer 2 zwembaden, sportfaciliteiten en een animatieteam. Boek daarom snel je topvakantie voor jong en oud in Marsa Alam bij Jaz Maraya!
Jaz Maraya staat garant voor een topvakantie met het hele gezin! Zonaanbidders strijken neer op het privézandstrand. De kinderen kunnen zich vermaken in het grote kinderbad met leuke waterspelletjes en octopusglijbaan, zandkastelen bouwen in de zandspeeltuin of spannende uurtjes doorbrengen in de prachtige kinderclub. Om stoom af te blazen kun je gaan klimmen of voetballen in de grote buitenspeeltuin. In de gezinsruimte kunnen ouders en kinderen samen ontspannen en nieuwe energie opdoen. Daarnaast zijn er twee grote zwembaden (verwarmd in de winter) beschikbaar voor alle gasten. Bij de zwembaden en op het strand zijn ligstoelen, parasols en strandlakens inbegrepen.
Internationale en lokale gerechten worden aangeboden in gevarieerde buffetten in het hoofdrestaurant. Voor de jongere gasten is er een kinderbuffet. Een bijzonder culinair hoogtepunt is een bezoek aan een van de drie specialiteitenrestaurants, Italiaans, oosters en Aziatisch (op basis van beschikbaarheid en op reservering).
Algemeen:
|
Eten en drinken:
|
Sport en animatie:
|
Zwembad en zonnen:
|
Voor kinderen:
|
Jaz Maraya is schitterend gelegen aan de kristalheldere Rode Zee. Je kunt zonnebaden op het rotsstrand, dat voorzien is van ligbedden en parasols, en direct aan het hotel ligt. Er is een pendelbus (€) naar het centrum van Port Ghalib. De luchthaven Marsa Alam ligt op ongeveer 5 km afstand.
Je vakantie bij Jaz Maraya is all inclusive. Je mag gebruikmaken van het volgende:
|
Diner in het à-la-carterestaurant "Sea Horse" (vooraf reserveren vereist) of Dine Around (eenmaal per verblijf inbegrepen) in het Italiaanse of Oosterse restaurant (afhankelijk van beschikbaarheid en op voorafgaande reservering en tegen betaling).
De Superior Tweepersoonskamers zijn circa 42 m² groot en beschikken over een douche/toilet, haardroger, telefoon, make-upspiegel, individueel regelbare airconditioning, kluis, thee-/koffiefaciliteiten, satelliet-tv, minibar (tegen betaling). ) en balkon Terras en uitzicht op de tuin. Ook te boeken als 1-persoonskamer.
Met dezelfde kenmerken als de Double Superior, maar groter met een oppervlakte van 52 m². Tegen meerprijs ook te boeken met zijdelings zeezicht.
De Superior Familiekamers hebben dezelfde kenmerken als de tweepersoons superior, maar zijn groter (ca. 52 m²) en beschikken over een woon-/slaapkamer voor de kinderen en een slaapkamer voor de ouders gescheiden door een deur. Ook te boeken als familiekamer superior zeezijde of met zwembadzicht.
Soortgelijke kamer als de familiekamer, maar ingericht in de populaire Katta-stijl, speciaal voor kleine kinderen. De Katta kamers hebben 2 kamers met een verbindingsdeur naar de ouderslaapkamer en zijn voorzien van een hoogslaper voor de kinderen. Tegen meerprijs ook te boeken aan de zeezijde.
De Deluxe Familiekamers hebben dezelfde faciliteiten als de Superior Familiekamers, maar zijn nog ruimer (63 m²) en beschikken tevens over een comfortabele zithoek. Ook te boeken met zwembadzicht, zeezicht of zeezijde.
Soortgelijke kamer als de familiekamer deluxe, maar ingericht in de populaire Katta-stijl, speciaal voor kleine kinderen. De Katta kamers zijn voorzien van een hoogslaper voor de kinderen. Tegen meerprijs ook te boeken aan de zeezijde of met zwembadzicht.
Dezelfde kenmerken als de Deluxe Familiekamer, maar kan geboekt worden met 2 volwassenen en 3 kinderen of 2 volwassenen, 2 kinderen en een baby. Het derde kind slaapt dan in het bed van de ouders of in een babybedje. Kan ook geboekt worden aan de zeezijde.
Soortgelijke kamer als de Deluxe familiekamer type A, maar ingericht in de populaire Katta-stijl, speciaal voor kleine kinderen. De Katta kamers zijn voorzien van een hoogslaper voor de kinderen. Tegen meerprijs ook te boeken aan de zeezijde of met zwembadzicht.
Met dezelfde voorzieningen als de Deluxe Familiekamers, maar met een oppervlakte van 86 m² is de suite een stuk ruime. Bovendien beschikt de suite over een privézwembad en uitzicht op zee.
Soortgelijke kamer als de junior familiesuite met privézwembad, maar in Katta-stijl, speciaal voor kleine kinderen. De Katta kamers zijn voorzien van een hoogslaper voor de kinderen. De kamers hebben een privézwembad.
Gasten hebben toegang tot het Aqua Coraya Waterpark, met tal van glijbanen, in Marsa Alam. Perfect voor een dagje plezier met het hele gezin!