JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Iberostar Bouganville Playa - Spanje - D-reizen

Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa

Spanje - Tenerife - Costa Adeje

Foto Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa **** Costa Adeje
8.8
Foto Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa **** Costa Adeje
Foto Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa **** Costa Adeje
Foto Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa **** Costa Adeje
21
Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa
  • Pak je koffer, tijd voor vakantie!
  • Onderdeel van de IBEROSTAR keten
  • Plons in 2 zwembaden
  • De droom van ieder kind: aquapark

Bij Iberostar Bouganville Playa in Costa Adeje kunnen zowel volwassenen als kinderen genieten van een optimale zonvakantie. Dit prachtige 4-sterrenhotel ligt pal aan het strand en kijkt geweldig uit over de azuurblauwe oceaan. Begin de dag met een frisse duik in een van de zwembaden of strijk meteen neer op het strand in een van de hangmatten van het hotel. De kinderen kunnen zich op-en-top vermaken in het kinderbad met glijbanen, de speeltuin, op de klimmuur of in de kids- en teenclub. Daarnaast beschikt het hotel over een fitnessruimte. En boek je je verblijf all inclusive, dan ben je de hele dag verzekerd van lekker eten en drinken! Zin in een ontspannen strandvakantie op het zonnige Tenerife? Boek dan snel jouw verblijf bij Bouganville Playa!

Absoluut tophotel direct aan het strand van Costa Adeje

Waarom verblijven bij Bouganville Playa?

Bij Bouganville Playa op Tenerife is het heerlijk vakantie vieren. Vanuit je hotelkamer ben je zo op het strand of strijk je neer aan het zwembad. Het hotel is ideaal voor koppels en gezinnen; er is voor alle leeftijden van alles te doen.

In de exotische tuin vol palmbomen van Bouganville Playa is het heerlijk zwemmen en zonnebaden, terwijl kinderen volop kunnen spelen in het kinderbad en de speeltuin met klimwand. Of in de mini- of teenclub (4-17 jaar). Vanaf de tuin stap je zo het strand op. Spring in de azuurblauwe oceaan of ga lekker in een van de hangmatten liggen op het strand. Wil je even lekker sporten? Dan kun je je in het zweet werken in de fitnessruimte.

Bouganville Playa beschikt over 1 buffetrestaurant, met nationale en internationale gerechten. Zin in een drankje en een hapje? Dan kun je aanschuiven in de hotelbar of de pool bar, die beide een fijn terras hebben. En helemaal mooi: boek je je verblijf all inclusive dan hoef je nergens meer over na te denken!

Faciliteiten Bouganville Playa

Algemeen:

  • 4-sterrenhotel
  • 481 kamers
  • Receptie
  • WiFi
  • Fitness

Zwembad en zonnen:

  • 2 zwembaden
  • Kinderbad
  • Zonneterras
  • Hangmatten op strand
  • Badhanddoeken

Voor kinderen:

  • Monkey Camp (4-7 jaar)
  • Dolphin Camp (8-12 jaar)
  • Eagle Camp (13-17 jaar)
  • Buitenbad
  • Klimwand
  • Speeltuin

Eten en drinken:

  • Buffetrestaurant
  • Hotel-bistrobar met terras
  • Pool-bistrobar met terras

In de omgeving van Bouganville Playa Costa Adeje

Bouganville Playa ligt pal aan het zandstrand van het heerlijke Costa Adeje, waar je het hele jaar door geniet van een zonvakantie. Je kunt hier uiteraard de hele dag zonnebaden, maar er valt meer te beleven. Zo worden er diverse watersporten aan de kust aangeboden, als jetskiën, parasailen, suppen en waterfietsen.

Zin om een dagje eropuit te trekken? Bezoek dan het populaire waterpark Siam Park, met talloze glijbanen. Jong en oud kunnen zich hier op-en-top vermaken! Of maak een spectaculaire jeepsafari of wandeling door het Nationaal Park El Teide, waar je je vergaapt aan ruige vulkaanlandschappen, met geweldige uitzichtpunten. Golfliefhebbers kunnen in de buurt een balletje slaan op de schitterend gelegen 18 holes golfbaan van Costa Adeje.

Handig om te weten: de luchthaven Reina Sofia ligt op ongeveer 20 km afstand.

Verzorging Hotel Bouganville Playa

Je vakantie bij Bouganville Playa boek je op basis van logies en ontbijt, halfpension (ontbijt en diner) of all inclusive. Verblijf je all inclusive? Dan mag je gebruikmaken van het volgende:

  • Ontbijtbuffet
  • Lunchbuffet
  • Dinerbuffet
  • Showcooking, thema-avonden
  • Snacks
  • Koffie, thee en koekjes
  • Alcoholvrije en nationale alcoholische dranken van 10.00 tot 00.00 uur

Goed om te weten: ‘s avonds is in het restaurant gepaste kleding gewenst. Zwemkleding en slippers zijn niet toegestaan.

Kamerinformatie Hotel Bouganville Playa

Alle kamers zijn voorzien van WiFi, airconditioning, telefoon, minibar, tv en kluisje (€). Er is een badkamer met douche, toilet en haardroger, en een balkon.

1/2/3-persoonskamer (DZA)

Deze kamer heeft een oppervlakte van circa 22 m² en beschikt over 2 eenpersoonsbedden. Naar keuze te boeken met zijzeezicht (DSA) of uitzicht op zee (DMA). Voor maximaal 3 volwassenen. Ook te boeken als 1-persoonskamer (EZ, EZS, EZM).

Familiekamer (FA)

Deze kamer heeft een oppervlakte van ongeveer 35 m² en beschikt over 2 eenpersoonsbedden en 1 sofabed. De kamer is geschikt voor maximaal 3 volwassenen. 

2-persoonskamer Prestige

Deze kamer is gelijk aan de 2-persoonskamer, maar is mooier gelegen en biedt extra comfort. Zo slaap je in een kingsize bed en zijn er badjassen en slippers, een gratis kluis en een grotere tv tot je beschikking. Je kunt later uitchecken en hebt toegang tot de prestige area's van het hotel, zoals het adults only dakterras met jacuzzi's en relaxruimte.

Tip van je reisadviseur

Vanuit Costa Adeje kun je makkelijk nóg een Canarisch Eiland aandoen tijdens je vakantie. Hoe leuk is dat? Vanuit de haven vaar je in minder dan een uur naar het prachtige, groene eiland La Gomera. Ideaal als dagtripje!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.4
  • Hygiëne 8.7
  • Kindvriendelijkheid 8.1
  • Faciliteiten 8.6
  • Kamer 8.1
  • Animatie 8
  • Personeel 9
  • Eten & Drinken 8.7
  • Kwaliteit Bedden 8.4
  • Prijs/Kwaliteit 8.3
  • Prima hotel, perfecte locatie maar wel één heel groot nadeel. 11 juni 2025
    8.0

    Het hotel ligt op een super locatie. De zwembaden zijn helemaal top voor jong en oud. Het eten is in dit hotel beter dan verwacht. Erg veel keuze en prima afwisseling. De kamers zijn wat gedateerd en kunnen wel een modernisering gebruiken. Daarnaast hadden we een kamer met uitzicht op zee op de 8e verdieping. Doordat de borstwering van het balkon volledig gesloten is, zie je vanaf je stoel precies niks van dit uitzicht. Dat is wel erg jammer. Maar wat een uitzonderlijk minpunt van dit hotel is, zijn de liften. Het gebouw is het hoogst van de gehele Costa Adeje. Hier hebben ze dan weer geen rekening gehouden met het aantal liften. In gunstige omstandigheden moeten 4 liften alle verdiepingen bedienen. Het gebouw kent 11 kamerverdiepingen en dan nog 3 met bar/restaurant/receptie etc. Totaal dus een gebouw van 14 verdiepingen waarvan sommige dubbel hoog zijn (zoals de receptie verdieping). De 4 liften kunnen op piekmomenten de mensenstromen niet aan waardoor er lange wachtrijen ontstonden. Tot overmaat van ramp heeft lift nummer 4 het aan het einde van onze eerste week van de vakantie begeven. Hierdoor werden de wachttijden frustrerend lang. Soms tot ruzies aan toe. We hebben het een beetje bijgehouden en wij schatten zo in dat het wachten op de liften en de tergerend langzame ontruimingstijden op elke verdieping ons zo elke dag 30 min. Heeft gekost gemiddeld. In onze gehele vakantie hebben wij dus zo'n 6,5 uur op of in die liften gewacht. En nee, met een klein kind en buggy loop je niet 8+2 verdiepingen (naar -2 voor restaurant). Dit was echt enorm ergelijk en onacceptabel. Het hotel moet hier echt wat aan doen om de tevredenheid van klanten er wat aan te doen. Overigens hoorden we meerdere mensen hierover klagen bij de receptie, maarja liften bijbouwen is natuurlijke een dure en lastige aangelegenheid. Toch moet dat in dit geval wel gebeuren. Dus Iberostar, doe er wat aan!!

    Lees meer
  • Bon rapport qualité prix 10 juni 2025
    10

    Nourriture variée et excellente avec un service top et une attention pour les clients

  • Prima hotel 25 mei 2025
    8.0

    Alles is netjes en schoon Uitgebreid buffet met showcooking. Alleen badkamer is wat verouderd.

  • Geweldig 19 mei 2025
    10

    Het was in een woord geweldig

  • Familievakantie 06 mei 2025
    10

    Onze vakantie met het hele gezin was geweldig. Alles was goed geregeld en het hotel was prima. Er was volop keuze bij de maaltijden en alles zag er heel verzorgd uit. Het personeel was heel vriendelijk. Ik voelde me soms een echte VIP.

    Lees meer
  • 27 maart 2025
    10

    Het hotel is superschoon en erg aardig en behulpzaam personeel. De buffetten prima en goed verzorgd. Er werd elke dag ook verse vis gebakken en verschillende soorten vlees gegrild. Superlekker. De locatie geweldig. Via hek bij zwembad 50 m en je bent op de boulevard en strand . Excursie naar dolfijnen en walvissen 5 minuten lopen naar de haven. Start excursie Teide bij de bushalte. Geweldig. De animatie ‘s avonds werd meestal verzorgd door het animatieteam. Smaak verschilt. Ik vind het altijd leuk om een groep jonge mensen te zien die erg enthousiast zijn. Voldoende ligbedden bij de zwembaden. Jammer dat er altijd mensen zijn die hun bed claimen met hun handdoek en er dan geen gebruik van maken. De kamers zijn iets gedateerd, maar dat vonden wij gezien alle andere positieve dingen geen probleem.

    Lees meer
  • Excellent 27 maart 2025
    10

    Nous avons séjourné à plusieurs reprises dans cet hôtel. L’accueil est très chaleureux Le personnel des restaurants et autres services sont aux petits soins L’environnement et les jardins sont très bien entretenus

    Lees meer
  • Beoordeling 19 maart 2025
    10

    Heerlijke vakantie Iberostar bougainville playa in Costa Adege. Star prestige kamer Top lekker eten vriendelijk personeel.

    Lees meer
  • Aanrader! 18 februari 2025
    8.0

    Mooi hotel, heerlijk eten. Veel keuze , verse producten en voor ieder wat wils. Bedden iets minder, maar extra dekens en kussen gevraagd voor meer comfort. 5 min lopen van het strand en de boulevard. Wij gaan zeker nog een keer terug!

    Lees meer
  • très bien 11 februari 2025
    10

    Hôtel bien situé Espaces communs spacieux et agréables, facilement accessibles à partir des chambres (pas de couloirs extérieurs à emprunter) Chambres lumineuses et salle de bains de bonne taille

    Lees meer
  • 14 januari 2025
    10

    Het was top! Hotel ligt super centraal, goed eten, erg schoon. En ideaal voor onze kids van 2,5 en 2.

  • Verblijf Tenerife Iberostar Bougainville 31 december 2024
    8.0

    We waren met z’n tweeën in hotel Bougainville gedurende 9 dagen

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Iberostar Waves Bouganville Playa
8.8
Uitstekend 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 594, -
Checken