Verblijven in een aangename accommodatie in Santa Eulalia? Royal Ses Savin is een luxe 4-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 1886 reizigers beoordelen Royal Ses Savin gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Royal Ses Savin, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Royal Ses Savin vandaag nog!
Alleen voor volwassenen
Santa Eulalia in je achtertuin
Infinity zwembad met uitzicht
Zen in de tuin: zwembad vibes
Op avontuur, of chillen in stijl
Stijlvolle kamers, pure luxe
Op zoek naar een top spot op Ibiza? Duik in de luxe van Santa Eulalia del Río, aan de oostkust. Het strand is dichtbij, maar geen zorgen – het is niet de enige plek om te chillen. Dobber in het infinity zwembad op het dakterras of plons in de tuin. Tijd voor ontspanning? Laat je verwennen met een massage. 's Avonds? Geniet van een diner met zonsondergang en swing daarna in de beachbar op livemuziek. Jouw Ibiza-avontuur wordt onvergetelijk.
receptie (24 uur)
inchecken: vanaf 15:00, uitchecken: tot 12:00
bij de receptie spreekt men Duits, Engels, Frans en Spaans
terras
tuin
bagageruimte
Tegen betaling
wifi in openbare ruimte
haardroger bij receptie
wasservice
wasdroger
publieke parkeerplaats buiten
oplaadpunt elektrische auto's
buffetrestaurant
snackbar
2 buitenbaden
zonneterras
Tegen betaling
ligbedden en parasols
Tegen betaling
jacuzzi (binnen)
solarium
fitnessruimte
Tegen betaling
biljart
darts
tafeltennis
Tegen betaling
's avonds animatie
game room
officiële classificatie: 4 sterren
onze classificatie: 4 sterren
totaal aantal kamers/ appartementen: 39
voltage: 230 volt
Verzorging
logies
Belangrijke informatie
honden niet toegestaan
Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit.
Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
Verplicht
de toeristenbelasting t.b.v. duurzamer toerisme geldt voor personen vanaf 16 jaar en ouder, de kosten worden gehalveerd vanaf de 9e dag van je verblijf en in het laagseizoen geldt er een korting van 75% op de genoemde prijzen (01/11 t/m 30/04) (ter plaatse te betalen)
Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan TUI betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties online bij D-reizen.
Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals.
D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds.
Wij helpen je graag telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.