JavaScript staat uit in je instellingen. Zet JavaScript aan om gebruik te maken van D-reizen.nl.
Abora Buenaventura by Lopesan boeken? - D-reizen

Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels

Spanje - Gran Canaria - Playa Del Ingles

Foto Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels **** Playa Del Ingles
8.1
Foto Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels **** Playa Del Ingles
Foto Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels **** Playa Del Ingles
Foto Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels **** Playa Del Ingles
25+
Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels
  • Witte zandstrand op loopafstand
  • Eet in het eigen restaurant
  • Sla een balletje op de tennisbaan
  • Genieten aan het zwembad

Geniet van een heerlijke zonvakantie op Gran Canaria bij Hotel Lopesan Abora Buenaventura. Met 3 zwembaden in een prachtige subtropische tuin, een groot fitnesscentrum, sportvelden, een smakelijk buffet én spetterende poolpartys hoef je je in dit 4-sterrenhotel in Playa Del Ingles geen moment te vervelen. Ben je na een dag vol ontspanning en vermaak onder de Spaanse zon nog niet helemaal voldaan? Schuif dan aan in een van de bars voor een drankje of kom kijken bij de shows en voorstellingen op het showpodium. Kortom, dit Abora Buenaventura heeft alles in huis voor een top vakantie vol zon, zee en vermaak. Of je nu romantisch met je partner, gezellig met je vrienden, of met het hele gezin gaat, het wordt sowieso een geslaagde zonvakantie!

Wil jij genieten van het Spaanse zon in het diepste zuiden van Europa? Boek dan jouw vakantie op Gran Canaria en verblijf in het heerlijke Hotel Lopesan Abora Buenaventura!

Mooi hotel in Playa Del Ingles met comfortabele familiekamers voor gezinnen

Waarom verblijven bij Lopesan Abora Buenaventura?

Ben je op zoek naar een strandvakantie op Gran Canaria vol actie, plezier en ontspanning? Bij het Lopesan Abora Buenaventura in het zonnige Playa del Ingles zit je altijd goed!

Dit populaire 4-sterrenhotel is zeer centraal gelegen en er is genoeg te beleven voor jong en oud. Of je nu romantisch met je partner, gezellig met je vrienden, of met het hele gezin gaat, het wordt sowieso een geslaagde vakantie! Overdag kun je heerlijk zonnebaden op het zonneterras. Tijd voor een verfrissende duik? Plons in één van de zwembaden! En een zonvakantie is niet compleet zonder zee: gelukkig ligt het kilometerslange zandstrand slechts 1 kilometer verderop. En het mooie is: een pendelbus brengt je er gratis naartoe!

Ook op het gebied van eten en drinken zal het je bij Abora Buenaventura aan niets ontbreken. Er zijn verschillende bars en een uitgebreid buffet. Wie ondanks de verleidelijke hapjes graag fit wil blijven, kan gebruikmaken van het fitnesscentrum of de sportvelden. Terwijl jij daar lekker aan de bak gaat, kunnen de kinderen hun energie kwijt in de speeltuinen of bij een van de leuke activiteiten van het animatieteam. Bij het zwembad is namelijk een podium waar de kinderen continu vermaakt worden. Wil je wat meer ontspanning, dan ga je gewoon naar het andere zwembad. Aan jou de keuze. Abora Buenaventura heeft voor ieder wat wils!

En nog een fijn detail: het klimaat op Gran Canaria is geschikt om het hele jaar door hier zomervakantie te vieren!

Faciliteiten Lopesan Abora Buenaventura

Algemeen:

  • 724 kamers
  • 8 gebouwen
  • 8 verdiepingen
  • 9 liften
  • Lobby met receptie
  • WiFi
  • Pendelbus naar strand
  • Boetiek
  • Kapper

Eten en drinken:

  • Lobbybar
  • Diverse zwembadbars
  • Snack&Go bar
  • Restaurant met terras
  • Minimarkt

Zwembad:

  • 3 zwembaden
  • Subtropische tuin
  • Meerdere zonneterrassen
  • Ligstoelen en parasols

Sport en animatie:

  • Fitnesscentrum
  • Beachvolleybal
  • Tennis (€)
  • Shows en livemuziek
  • Poolparty’s (’s zomers)

Voor de kinderen:

  • Kinderbad
  • Animatieprogramma

In de omgeving van Lopesan Abora Buenaventura

Lopesan Abora Buenaventura is gelegen op een uitstekende locatie, in het hart van Playa del Inglés. Op ongeveer 1 kilometer afstand van het hotel vind je de gezellige boulevard van deze badplaats. Het kilometerslange zandstrand van Playa de Inglés, dat zich uitstrekt tot aan Maspalomas, ligt op 900 meter van het hotel. Wandel erheen of maak gebruik van de gratis pendelbus. Je kunt op dit strand helemaal tot rust komen, maar als je toe bent aan wat actie is deze plek ook uitstekend voor windsurfers.

Iets verderop vind je nog meer leuke, wat kleinschaligere strandjes. Shopliefhebbers én feestbeesten kunnen terecht in het winkel- en uitgaanscentrum Kasbah, dat ongeveer 600 meter bij het hotel vandaan ligt. Liever uitgaan in de buurt van het strand? Ook langs de promenade gaat het nachtleven tot in de late uurtjes door.

Klaar voor vertrek? Eenmaal op het vliegveld van Gran Canaria Airport kan jouw vakantie snel beginnen, want het ligt zo'n 40 kilometer afstand van Abora Buenaventura.

Verzorging Hotel Abora Buenaventura

Een vakantie bij Hotel Abora Buenaventura boek je op basis van all inclusive of halfpension. 

Kies je all inclusive, dan zijn de volgende maaltijden, snacks en drankjes inbegrepen:
  • Ontbijtbuffet
  • Lunch en diner als warm/koud buffet
  • Snack-&-Go-gedeelte met pizza, hamburgers, fruit en gebak
  • Alcoholvrij en nationale alcoholische dranken van 11.00 tot 23.30 uur

Ga je liever voor halfpension? Dan zijn de volgende maaltijden inbegrepen:
  • Ontbijtbuffet
  • Diner als warm/koud buffet

Kamerinformatie Hotel Lopesan Abora Buenaventura

Tweepersoonskamer (1 tot 3 personen)

De tweepersoonskamer heeft een oppervlakte van 25 m² en is voorzien van airconditioning, minibar (€), waterkoker, telefoon, tv, wifi en een huurkluisje (€). Er is een badkamer met regendouche, wc en haardroger. Balkon, naar keuze met uitzicht op het zwembad / op de tuin op de bovenste verdiepingen (afhankelijk van beschikbaarheid. De kamer is geschikt voor maximaal 3 personen, inclusief baby's/kinderen. Ook te boeken voor alleengebruik.

Familiekamer (tot 4 personen)

De familiekamer is gelijk aan de tweepersoonskamer, maar is met 25,4 m² net wat ruimer en aangevuld met speciale kinderaccommodatie (kinderbeddengoed, cadeautje). De kamer is geschikt voor minimaal 2 en maximaal 4 volwassenen en daarom ook handig om te boeken met een kleine vriendengroep.

Tweepersoonskamer Deluxe/Driepersoonskamer (adults only, 1-3 personen)

De tweepersoonskamer Deluxe heeft een oppervlakte van circa 25,4 m² en is alleen voor volwassenen vanaf 18 jaar. De kamer heeft airconditioning, minibar, waterkoker, Nespresso-machine, telefoon, tv, wifi, huurkluisje, bad met regendouche, wc, haardroger. Balkon met uitzicht op het land. Geschikt voor maximaal 3 volwassenen.

Tip van je reisadviseur

Zin in een spetterend feestje? Hotel Abora Buenaventura organiseert 's zomers fantastische poolparty's!

Lees meer

Locatie & omgeving

Reviews

8.1
Zeer goed 500+ beoordelingen
  • Ligging 8.1
  • Hygiëne 8.5
  • Kindvriendelijkheid 8.1
  • Faciliteiten 8
  • Kamer 8.3
  • Animatie 7.4
  • Personeel 8.5
  • Eten & Drinken 7.6
  • Kwaliteit Bedden 8.1
  • Prijs/Kwaliteit 7.8
  • Rolstoel vriendelijk hotel 20 september 2025
    8.0

    Gedacht aan mensen in rolstoel. Zeer ruime badkamer, kamer, ruime paden naar het zwembad en ook een stoeltje om in het zwembad te komen. Het bed is helaas wel hard, maar gek genoeg toch goed geslapen. De airco deed niet echt z'n werk, dus het balkondeur 24 uur open gehouden. We verbleven op de 1e verdieping.

    Lees meer
  • Prima 19 september 2025
    8.0

    Het inchecken bij het hotel is een drama.Hebben 1 uur in de rij gestaan. Via tablet moesten we 1 voor 1 de gegevens invullen.Personeel moest elkaar hierbij helpen.Eenmaal klaar met inchecken kamer nog niet klaar (waren vroeg dus kan). Om 14.00 uur zou de kamer klaar zijn weer in de rij kamer nog niet klaar de man achter de balie kon niet vertellen waarneer de kamer klaar was.Naar een andere receptioniste gegaan die ging meteen bellen met de schoonmaak die was de laatste controle aan het uitvoeren en dan konden we naar de kamer eindelijk.

    Lees meer
  • Goed hotel maar erg massaal. 11 september 2025
    8.0

    Prima hotel, vriendelijk personeel, na een week all Inclusive het eten zat. Weinig variatie, ontbijt en dranken prima.

    Lees meer
  • Super vakantie! 29 augustus 2025
    10

    Het is een mooi hotel wel erg groot. Het eten is prima en afwisselend de rest van de faciliteiten zijn ook prima in orde en het personeel is zeer vriendelijk en erg behulpzaam.

    Lees meer
  • Abora Buenaventura 29 augustus 2025
    6.0

    Schoon hotel, personeel vriendelijk. Eten is erg matig.

  • Vriendelijk en behulpzaam personeel! 26 augustus 2025
    10

    Onze kamer was heerlijk ruim en schoon, groot balkon, elke avond was er iets te doen bij het zwembad/podium. Enkele dagen per week waren er smoothies bij het ontbijt, dat was echt een fijn extraatje. Het ontbijtbuffet was ons favoriet eetmoment. Elke avond hadden ze wel iets anders op het menu staan. Het personeel was erg vriendelijk en behulpzaam, ze namen de tijd om je te woord te staan.

    Lees meer
  • Prima hotel 23 augustus 2025
    8.0

    Groot hotel, grote kamers, 2 zwembaden waarvan 1 bij de animatie zit, dus best druk. Bij de andere is wat rustiger. De handdoek leggers zijn er al vroeg in hun plekje te reserveren. Buffet is wel aardig. Het lijkt groot maar is 3x hetzelfde aanbod. De lapjes vlees zijn te dun dus daardoor snel taai. En roken mag je officieel bijna nergens, zelfs niet op je eigen balkon bij je kamer.

    Lees meer
  • Abora buenaventura 18 augustus 2025
    4.0

    Tja wat zal ik zeggen. Het is duidelijk verouderd. De hygiëne/schoonmaak in de kamers was matig. Vieze vloeren waardoor je niet met je blote voeten kon lopen zonder zwarte voeten te krijgen. Het adult gedeelte met de jacuzzi was buiten gebruik. Ligbedjes bij het zwembad was handdoekje leggen en ze proberen dat tegen te gaan maar dat lukt niet. Het entertainment was gewoonweg slecht. Niet te verstaan en heel erg op kinderen gericht. Handdoeken service is ondanks all inclusive gewoon betalen, 1 euro per wissel van handdoek. Het personeel in bijv de winkels bij het hotel zijn chagrijnig. Wij hebben tijdens onze vakantie een ongelukje gehad waardoor we een rolstoel nodig hadden, deze moest ik huren, 11 euro per dag. Het eten was doorgaans hetzelfde, wel oké maar verwacht er niet teveel van. Al met al zal ik geen abora meer boeken maar kiezen voor een adult hotel, bijv het Princess hotel naast ons. Super live entertainment! Dus met kinderen is abora prima maar ga je met volwassenen is het een no go.

    Lees meer
  • Prima prijs-kwaliteit verhouding 17 augustus 2025
    10

    Schoon hotel met grote nette kamers en heerlijk, vers eten in buffetvormen; zelfs 3 soorten verse smoothies bij het ontbijt zonder bijbetaling. Overal en heel de dag bedienend personeel op de verschillende terrassen. Animatie van hoog niveau en ook in de middagen met regelmaat zangers of een band. Strand is ongeveer 10 minuutjes lopen, maar er rijdt ook een busje vanuit het hotel op en neer. Veel restaurants en uitgaan op loopafstand en op woensdag en zaterdag een hele leuke markt om de hoek vh hotel. Enigste minpunt is dat het in- en om de (maar 2) zwembaden echt te klein is voor de grote van dit hotel. Hierdoor bedjes om 9 uur 's ochtends al allemaal bezet en heel druk in de zwembaden waardoor je nauwelijks een baantje kunt trekken en het water snel troebel wordt. Echter overall hotel met een prima prijs-kwaliteit verhouding en zeker voor Spaanse begrippen een hele goede all Inclusive formule!

    Lees meer
  • Zomers verblijf 14 augustus 2025
    8.0

    Prins hotel, vriendelijk personeel en goede service. Eten en drinken is prima verzorgd.

  • Prima verblijf 12 augustus 2025
    8.0

    Groot hotel met ruime kamers. Dagelijks schoonmaak. Vriendelijk personeel. Voldoende keuze bij het buffet wekelijks diverse thema's bij het diner (Aziatisch/Mexicaans/Italiaans ect). Meerdere zwembaden en voldoende ligbedjes hier rond omheen. In en rondom de zwembaden dienen naar mijn mening wel langzaamaan wat renovatie werkzaamheden plaats te vinden. (Losse en gebarsten tegeltjes). Verder optie om met shuttlebus gratis naar het strand gebracht te worden. Bushalte voor op eigen gelegenheid uitstapjes te maken ook op loopafstand. Dagelijks ook animatie/optredens maar geen geluidsoverlast van gehad.

    Lees meer
  • Mooi en goed hotel 12 augustus 2025
    8.0

    Hotel is prima, enige nadeel is de veel te harde muziek ( Spaanse hip hop ) bij zwembad. De hele dag een dreun. Geen variatie.

    Lees meer
  • Top hotel 11 augustus 2025
    10

    Super personeel super hotel alles top. Voor deze prijs ga je niks beters vinden of je moet al denken dat mensen je voeten moeten kussen voor 1100 euro... een top vakantie... top plek ... top hotel.... super schoon ..mensen werken keihard

    Lees meer

Daarom kies je voor

Online géén boekingskosten

Géén boekingskosten t.w.v. €34,50 op alle vakanties wanneer je online bij D-reizen boekt!

Altijd de beste deal

Supersnel vind & vergelijk je bij ons de allerbeste deals van verschillende aanbieders.

Veilig op vakantie

D-reizen is aangesloten bij SGR, ANVR en Calamiteitenfonds. Jij reist daarom met zekerheid en garantie.

Ruim 75 reisbureaus

Kom je er niet uit? Wij helpen je graag verder. Telefonisch, online of in één van onze reisbureaus.

Meer over D-reizen
Hotel Abora Buenaventura by Lopesan Hotels
8.1
Zeer goed 500+ beoordelingen
p.p. vanaf 444, -
Checken