Verblijven in een aangename accommodatie in Corralejo? Appartement Surfing Colors is een comfortabel 3-sterren appartement, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 296 reizigers beoordelen Appartement Surfing Colors gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de fotos en beoordelingen van Appartement Surfing Colors, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Appartement Surfing Colors vandaag nog!
Korte omschrijving
Het moderne en onlangs gerenoveerde Surfing Colors biedt de vakantieganger een ontspannen verblijf op het Spaanse eiland Fuerteventura. Met in de tuin een zoutwater zwembad en chill spots om tot rust te komen en, als je wilt, ’s morgens een goede start met een lekker ontbijt in het restaurant. De kamers en appartementen zijn ruim en comfortabel, sommige kijken zelfs uit op de Atlantische Oceaan.
In het noorden van Fuerteventura, op een ruime kilometer van Waikiki Beach, vind je Surfing Colors. Een accommodatie waar je, natúúrlijk, surflessen kunt volgen! Ben je meer van een hapje en drankje op het terras, dan is het slechts een paar honderd meter lopen voordat je in het gezellige centrum van Corralejo staat. Het is trouwens een echte aanrader om dit stukje Spanje te ontdekken. Dus hop, op de fiets richting Nationaal Park Dunas de Corralejo of met de huurauto naar schattige dorpjes en mooie stranden.
Algemeen
>Ligging: Surfing Colors - Corralejo
Ca. 200 m van een supermarkt
Ca. 300 m van een bushalte
Ca. 500 m van het centrum van Corralejo met bars en restaurants
Ca. 1,2 km van het zand-/rotsstrand Waikiki Beach
Ca. 1,5 km van winkels
Ca. 5 km van een golfbaan
Diverse bezienswaardigheden in de omgeving; Dunas de Corralejo (ca. 6 km), Cotillo/El Toston (ca. 20 km) en Betancuria/Pajara (ca. 50 km)
>Faciliteiten
Geheel gerenoveerd in
24-uursreceptie
2 liften
Lobby
Tuin
Wifi in het hotel (gratis)
Bagageruimte
>Restaurants & bars
Buffetrestaurant
>Hotelkamers
Selectkamer (2 personen)
Satelliettelevisie
Kluisje (tegen betaling)
Koffie-/theezetfaciliteiten
Wifi
Bad/douche
Föhn
Toilet
Balkon of terras met zitje
Tegen een toeslag: zwembadzicht (2-3 personen) en zeezicht (2-3 personen)
2-kamerappartement (2-4 personen)
Woon-/slaapkamer en aparte slaapkamer
Kitchenette met kookplaat, koelkast en magnetron
Dezelfde faciliteiten als de selectkamer
Tegen een toeslag: tuin-/zwembadzicht (2-4 personen)
>Sport & ontspanning
Biljart (tegen betaling)
Surflessen (tegen betaling)
Fietsverhuur (tegen betaling)
Animatie in de vorm van livemuziek
>Kinderfaciliteiten
Kinderbad
Speeltuin
Kinderanimatie
Babybedjes (op aanvraag)
>Zwembaden
Zoutwater zwembad met apart kinderbad
Zonneterras met ligbedden en parasols
> Verzorging Winter : Surfing Colors
Logies
Tegen een toeslag:
Logies & Ontbijt
Lees meer
Locatie & omgeving
Reviews
8.2
Zeer goed200+ beoordelingen
Ligging
6.8
Kindvriendelijkheid
6.9
Hygiëne
8.4
Faciliteiten
7.6
Kamer
7.2
Personeel
9.2
Eten & Drinken
7.7
Kwaliteit Bedden
7.6
Prijs/Kwaliteit
8.4
prettig verblijf09 april 2024
8.0
Surfing Colors bleek een prima complex te zijn. Schoonmaak was oke, ontbijt was uitstekend. Keurig onderhouden (niet zo nieuw als op de foto's) en fantastisch personeel. Overal behulpzaam bij en er werd ook goed advies gegeven over restaurants in de buurt. Vooral het restaurant op 100 m van het hotel, waar altijd mensen buiten staan te wachten, was meer dan uitstekend. Kwaliteit, prijs en hoeveelheid waren top. Kortom, een aanrader, zeker voor de prijs die wij betaalden. Ga overigens bij de vlucht vanaf Dusseldorf niet naar valetparking Relax, een louche bedoening.
Lees meer
Prima appartementencomplex05 december 2023
8.0
De appartementen en de faciliteiten in het complex zijn prima. Goed onderhouden en schoon. Het ontbijt is prima met typisch Engels ontbijt. En gratis water zoveel je wilt. Het strand is wel iets ver lopen en het is alsof het complex in wat oude, achtergestelde, wijk staat. Kies wel voor het schoonmaken van je kamer. Dat hadden wij niet en dat viel toch tegen (we kregen wel 2x schone handdoeken en een bedverschoning, die we zelf moesten verzorgen).
Lees meer
Goede accomodatie in blauw en wit.12 februari 2023
8.0
Appartementen wat karig ingericht, maar wel alles aanwezig. Uitzicht aan straatzijde op andere gebouwen.
Lees meer
Eenvoudig, goed verzorgd09 maart 2020
9.0
Eenvoudig, niet al te groot appartementencomplex. De kamers zijn mooi ingericht, hier en daar wel wat achterstallig onderhoud. De kamers en de andere faciliteiten zijn schoon. Het personeel is behulpzaam en vriendelijk.
Lees meer
Prima ligging t.o.v zee en stad25 februari 2020
8.0
Zie boven . Opmerking. Geen informatie ontvangen van de locale reisleiding over tijdstip ophalen bus voor reis naar vliegveld. Moet zelf hiervoor contact opnemen Er moest betaald worden voor boardingcard op vliegveld. Dit is wel vreemd. Nog nooit meegemaakt
Lees meer
Goede accomedatie14 februari 2020
9.0
Hotel/appartement niets op aan te merken. Wij hadden deze geboekt op de ligging. Stond in de beschrijving dat het 50 meter van het zandstranden ligt..dit was 5 kilometer. Wij moesten iedere dag met de bus naar het strand. Hebben hierover klacht ingedient..werd heel lauw op gereageerd..dit heeft onze vakantie enigzinds verpest. Jammer van deze valse informatie.
Lees meer
gezellige accomodatie07 april 2019
8.0
gelegen nabij het toeristische centrum, nabij de boulevard.