Vakantie vieren met een brede glimlach, daarvan ben je verzekerd bij Aparthotel Labranda Bahia de Lobos! Dit 4-sterrencomplex in het zonnige Corralejo heeft de gemoedelijke uitstraling van een klein dorpje, en zit boordevol fun. Na een goede nachtrust in je moderne, lichte kamer liggen er buiten een flinke dosis zon- en zwemplezier op je te wachten. Sport- en spelmogelijkheden voor het hele gezin, die zijn er ook! Ga je er liever op uit? Het aparthotel ligt centraal, op loopafstand van winkels en het strand. Waar wacht je nog op? Beleef Fuerteventura zelf en boek jouw verblijf bij Labranda Bahia de Lobos!
Labranda Bahia de Lobos is een zeer goed beoordeeld hotel. Met name over de ligging, animatie en gastvrijheid zijn eerdere vakantiegangers razend enthousiast! Het hotel heeft een verzorgde uitstraling, ruime kamers, gratis WiFi en tal van entertainmentmogelijkheden. Potje tennissen, biljarten of darten? Hier kan het allemaal! Voor kinderen is er een speeltuin en een leuke miniclub. Wanneer zij zich hier vermaken, is dit het ideale moment voor jou om even tot rust te komen. Doe bijvoorbeeld mee aan de yogales of trakteer jezelf op een fijne massage.
Jouw vakantie bij Labranda Bahia de Lobos vindt plaats op een zonnig eiland, dus maak hier vooral gebruik van! Buiten bij het royale zwembad is het dan ook goed toeven. Duik in het water, doezel weg op een ligbedje of haal een verkoelend drankje bij de Coco Pool Bar. Natuurlijk kan ook een dag strand niet ontbreken - hier wandel je binnen no time naartoe.
Wat ook in de smaak zal vallen zijn de culinaire opties. Je kunt bij dit hotel aanschuiven bij niet één, maar twéé buffetrestaurants. Schep op zoveel je wilt en eet smakelijk!
Algemeen:
|
Eten en drinken:
|
Zwembad:
|
Voor de kinderen:
|
Sport en animatie:
|
Wellness:
|
Labranda Bahia de Lobos ligt op een centrale locatie in Corralejo, op ongeveer 30 kilometer van de luchthaven van Fuerteventura. Het centrum, met vele winkels en restaurants, liggen op slechts 100 meter afstand. Dagje waterpret? Het populaire Acua Waterpark ligt op slechts 8 minuten loopafstand én binnen 10 minuten lopen sta je op het heerlijke zandstrand van Corralejo.
Je maakt jouw verblijf bij Aparthotel Labranda Bahia de Lobos zo uitgebreid als je zelf wilt. Naar keuze verblijf je op basis van halfpension of all inclusive.
Kies je voor all inclusive, dan zijn de onderstaande maaltijden en drankjes inbegrepen:
|
De kamers zijn voorzien van airconditioning, een televisie, telefoon, kluisje (€), minibar (€), waterkoker, gratis WiFi en een badkamer met douche, toilet en haardroger. Tevens is er een balkon of terras met zitmeubilair. Je hebt de keuze uit de volgende kamertypes:
Deze kamer is geschikt voor 2 tot 4 personen.
Deze kamer is geschikt voor 2 tot 4 personen en heeft zwembadzicht.
Zin om er vanuit Labranda Bahia de Lobos eens op uit te gaan? Bekijk onze excursies en activiteiten in Corralejo om te zien wat er zoal mogelijk is. Wat dacht je bijvoorbeeld van een surfles, catamaran tocht of een buggy safari?