Aparthotel Pyr Fuengirola

  • *
  • *
  • *

Fuengirola, Costa del Sol, Spanje

  • Zeer in trek in Costa Del Sol
  • Dicht bij het strand chillen
  • Op vakantie zonder zorgen
  • Gunstige reviews
Vanafprijs geldt op:
2 december (8 dagen)
met 2 personen
Logies
Vliegreis
Alle prijzen & boeken *Exclusief bijdragen SGR en Calamiteitenfonds (€ 12,50 per boeking).
p.p. vanaf 323

Omschrijving over Aparthotel Pyr Fuengirola

Verblijven in een aangename accommodatie in Fuengirola? Aparthotel Pyr Fuengirola is een comfortabel 3-sterren aparthotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 500 reizigers beoordelen Aparthotel Pyr Fuengirola gemiddeld met een 8. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Aparthotel Pyr Fuengirola, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Spanje? Boek jouw vakantie naar Aparthotel Pyr Fuengirola vandaag nog!

Ligging

aan de promenade, centrum op ca. 200 m, luchthaven Malaga op ca. 20 km en strand op ca. 200 m

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte, gratis wifi op de kamer, receptie (24 uur), tuin en afgesloten bagageruimte

Verzorging

logies, logies en ontbijt en ontbijtbuffet

Dankzij de centrale ligging vlakbij het uitgaanscentrum en de jachthaven van Fuengirola, zijn Appartmenten Pyr al jaren een begrip in Fuengirola! De appartementen zijn ruim en goed verzorgd. Op het ruime zonneterras kun je heerlijk ontspannen, maar ook het strand is natuurlijk vlakbij!

Goed om te weten

Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., Wil je langer verblijven dan 28 dagen, raadpleeg dan je ANVR reisagent, 2 handdoekenwissels per week, 2 bedlinnen- en theedoekenwissels per week, de 2-kamerappartementen kunnen verschillen in grootte, de magnetron is op aanvraag, tot aankomst 30 september 2021 kan er uitsluitend geboekt worden op basis van logies en op de vlucht van Vueling is 23kg ruimbagage inbegrepen en 10kg handbagage. Het maken van een stoelreservering en online inchecken is niet mogelijk. Inchecken kan op Schiphol op de dag van vertrek.

Je vakantie tijdens corona

Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken., In de TUI app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken., Via de TUI app is altijd reisleiding telefonisch of per chat beschikbaar, zij zullen je in het Nederlands te woord staan. en Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.

Inbegrepen

schoonmaak kamer (7x per week), handdoeken en bedlinnen en theedoeken

Faciliteiten - Tegen betaling

overdekte privé parkeerplaats, ca. € 10,00 per dag

Overige informatie

officiële classificatie: 3 sterren, onze classificatie: 3 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 400, er is 1 gebouw en het hoofdgebouw heeft 11 verdiepingen inclusief begane grond en 4 liften

Restaurants/Bars

ontbijtrestaurant, bar: zwembadbar en snackbar

USP's

Prima locatie, Na een paar passen in de branding, Relax in de tuin of op het strand, Gastvrijheid is hier uitgevonden, Nederlandse televisiezenders en Boek een lekker ontbijt bij

Zwembaden

buitenbad, ligbedden en parasols, zonneterras en kinderbad buiten

Strand - Tegen betaling

ligbedden en parasols

De specifieke informatie van de door jou gekozen reis en aanbieder vind je terug onder de ‘i’ in de kassabon aan de rechterzijde, zodra je een reis hebt geselecteerd.
Alle prijzen & boeken