Hotel Grand Sirenis Cayo Santa Maria

  • *
  • *
  • *
  • *
  • *

Cayo las Brujas, Midden, Cuba

  • Helaas: deze accommodatie heeft op dit moment geen aanbod.

    Bekijk ons beschikbare aanbod in Midden of Cuba

Omschrijving over Hotel Grand Sirenis Cayo Santa Maria

Verblijven in een aangename accommodatie in Cayo las Brujas? Hotel Grand Sirenis Cayo Santa Maria is een luxe 5-sterren hotel, perfect voor een fijne vakantie. Ruim 2999 reizigers beoordelen Hotel Grand Sirenis Cayo Santa Maria gemiddeld met een 9. Meer weten? Bekijk dan nu de foto's en beoordelingen van Hotel Grand Sirenis Cayo Santa Maria, voor meer informatie! Ben jij toe aan een heerlijke vakantie in Cuba? Boek jouw vakantie naar Hotel Grand Sirenis Cayo Santa Maria vandaag nog!

Algemeen

LocatieHet hotel ligt aan het fijne zandstrand van Las Salinas op het eiland Cayo Santa Maria. De luchthaven Santa Clara ligt op ongeveer 120 km afstand en de luchthaven Varadero ligt op ongeveer 350 km afstand. Faciliteiten Het hotelcomplex met Caribische sfeer beschikt over 633 kamers, een lobby met receptie en een lobbybar. Het biedt zijn gasten twee buffetrestaurants, vier themarestaurants (waaronder French en Steak House), twee bars, elk een snackbar en een café. In de buitenruimte bevindt zich een zonneterras met 2 zwembaden en 2 swim-up bars. Er is ook een strandbar op het strand. Accommodatie tweepersoonskamer
De kamers (ca. 35 m²) beschikken over een kingsize bed of twee tweepersoonsbedden, badkamer met douche/wc, föhn, airconditioning, tv, kluis, wifi, minibar (dagelijks aangevuld met water, frisdrank en bier) , koffie- en theefaciliteiten en een gemeubileerd balkon (D/DE). Ook te boeken met zeezicht (DM).

Kennisgeving
In het Caribisch gebied zijn de meeste kamers uitgerust met twee queensize bedden (ca. 1,40 x 2 m). Bij een bezetting van 2 volwassenen + 1/2 kind/3 volwassenen worden er geen extra bedden in de kamer geplaatst, wat betekent bezetting: 2 personen per bed, zelfs als extra bedden op de bevestiging vermeld staan!

Alles inclusief Alles inclusief
Ontbijt-, lunch- en dinerbuffet. Diner 3 keer per week mogelijk in de themarestaurants (op reservering). Snacks en koffie/gebak gedurende de dag. Lokale en internationale non-alcoholische en alcoholische dranken van 10.00 uur tot 01.00 uur in de bars die open zijn. Premium drankjes tegen betaling.

Sport inbegrepenFitnessruimte, aquarobics, tennis (2 banen), beachvolleybal, kajakken en snorkelen.HotelserviceArtsenservice (tegen betaling). Wisselkantoor, souvenirwinkelKinderprogrammaMiniclub en kinderbad.